V roce 2019 odkryjí dělníci blízko tábora lidské ostatky. V roce 1994 padne podezření policie na Pawła, ale on má vlastní tušení, kdo by mohl být vrah. (Netflix)

klukluka

Takhle bezbrannýho, bezradnýho prokurátora mají fakt akorát tohohle jednoho v Polsku. Vím něco o novinařině, pokud by ho někdo takhle vydíral a zostuzoval, tak by si na něm takovej státní zástupce s chutí smlsnul. Tohle je hezky natočenej nesmysl. ()

Anderton

Osobne mám dojem, že tento diel bol výživnejší než tie predchádzajúce, ono vždy je v krimi seriáli dobrým znamením, keď sa niekde objavia staré kosti, najlepšie niekde v jazere. Hustne to aj na úrovni vzťahov, slizký novinár už konečne koná a náš hlavný hrdina akosi nevie, čo a ako ďalej. Ešte viac ale poteší línia z minulosti, kde to začína vyzerať na naivnú teenagerskú sledovačku, ktorá má svoje čaro a hráme sa aj na zlého policajta, ktorý je nesympatický a tým pádom mu ani nedržíme palce. ()

Necrotongue

Pohled tohoto konkrétního tvůrčího týmu na funkci prokurátora je silně odlišný od naprosté většiny ostatních filmařů. Prokurátor bývá zpravidla velkým zvířetem, před kterým policisté scvaknou podpadky, a mimo doslech pronesou peprný komentář, v tomto seriálu je to slabá figurka, s níž si každý dělá co chce. Kromě dalších nesmyslů, které se tu objevovaly, jsem s údivem zjistil, že jsem se jaksi míň nudil. ()

chrispe

Asi od poloviny jsem začala přetáčet dopředu. Fakt mě zajímá, co z toho bude, ale myšlenka na to, ze se budu (spíše) nudit u dalších dvou dílů, se mi nezamlouvá. To tempo vyprávění mi prostě nesedí. Moje teorie je ta, ze je všechny zabil Artur. Šel po Monice, nějak se to zvrtlo a Kamila s Danielem? se tam připletli. A jelikož si všichni mysleli, že je taky mrtvej, tak to tak nechal. Rodiče to vše kryjí, páč z toho měli prachy. Matka Pavla je mrtvá, protože na to kdysi přišla. Ale proč ukazuje na Pavla netuším. Možná je to nemocnej magor a všechno udělal on sám, jen to vytěsnil :D kriste bože já bych se zápletkama fakt živit nemohla. ()

• Keď sa v deji presunieme do roku 1994, keď mladý Pawel čaká Lauru pred jej panelákom, zreteľne vidieť, že na bytovke sú plastové okná, čo v roku 1994 nemohlo byť. (Stillborn83)