Lauře se po přečtení jedné slohové práce vrátí děsivé vzpomínky na události v lese. Paweł naléhá na inspektora Jorka, aby si promluvil s Arturovými rodiči. (Netflix)

Anderton

Príbeh sa rozbieha, napriek tomu mám dojem, že dej by mohol byť hutnejší a občas by nejaká tá dejová skratka prišla vhod. Je dobre, že retrospektíva nezahŕňa iba udalosti z letného tábora, ale pokračuje ďalej, i keď tu máme dejové barličky typu antisemitizmus, aby sme zrejme mali nejakú tú ďalšiu možnú motiváciu, prípadne slepú uličku. Hapruje ale logika, zistiť, kto je mŕtvola sa dá predsa aj inak ako identifikáciou a ťažko sa dá chápať aj reakcia matky, ktorá predsa hneď musela vedieť, že ide o jej syna. ()

Necrotongue

Druhá epizoda přinesla slušný chaos. Hledali se zmizelí lidé, v jiné časové rodině se řešil případ znásilnění, psaly se eseje, a aby toho nebylo málo, došlo i na antisemitismus, který už má v silně katolickém Polsku hezkou tradici. A přes všechno, co jsem teď vyjmenoval, to byla jen velká nuda. ()

chrispe

Má to světlé momenty, místy hodně dobrou atmosféru (spíš hororovou, než thrillerovou), nicméně i u tohoto dílu jsem dvakrát čuměla na čas, jestli už se blížíme k závěru (a bohužel jsem vždy byla zklamaná, že ještě ne :D). Pocitově jsou ty epizody pro mě moc dlouhý. Říkám si, zda bych radši neměla sáhnout po knize... zda by to pro mě nebyl lepší zážitek. ()