Zámek a klíč - Série 1

(séria)

Tomko87

Pekelne vykastrovaná adaptácia výborného komiksu. Všetká tá brutalita, hororvá atmosféra išla do čerta na úkor Netflixovského YA pojatia. Ale za to casting sa podaril na jednotku. Od malého Bodi po Dodge. Seriál aj napriek zjemneniu, drží sa predlohy. ()

DK197

Osobně mi trvalo několik dílů, než mě to oslovilo. Ale vzhledem k tomu, že mi to nekazí srovnání s předlohou, tak jakmile se tak stalo, oblíbila jsem si hrdiny i příběh. Za mě ok. ()

gegon10

Tak úžasný nápad s motivem klíčů a krásného domu plného zámků zabít tak špatným záporákem a málo využitým potenciálem klíčů. Postavy, které sami o sobě nejsou nijak víc zajímavé, si hrají 3 díly s jedním klíčem, což je ze začátku v pohodě, ale pak to začínala být nuda. Škoda. I tak mě to ale na pár hodin zabavilo. 55% ()

Macinkacz

Předem musím poznamenat, že neznám komiksovou předlohu. První tři díly slibovaly fantastickou pecku, ale od pátého dílu následovalo jedno zklamání za druhým. Závěrečný díl první série mě absolutně nepřekvapil. S koncem jsem počítala přesně tak, jak skončil. 🤦  No, dám šanci druhé sérii, ale těžko říct, zda to dokoukam. 🤷 ()