Zámkovi se nastěhují do Klíčova. Bóďa si najde novou známou – a objeví něco překvapivého. Tyler a Kinsey se pokusí o nový začátek na střední škole. (Netflix)

Nevka

Komiks jsem ještě nečetl, takže hodnotím čistě podle seriálu. První dojem rozhodně udělá to, že atmosféra je skvělá a intro libové - na intra si potrpím, takže zaručuji, že opravdu stojí za to. Příběh jde hned k věci, což bývá většinou dobře, ale trochu mě mrzí, že "vábení studny" nedostalo větší prostor. Fun fact: Georgie by se neměl tak vykecávat se stvořeními, které bydlí v kanálech nebo studnách. Většina jeho rozhovorů končí dost nepěkně... Jsem zvědavý na další díly a doufám, že se strejda Iceman zase vrátí. ()

Solverino

Hmmm, zajímavé, jen mám pocit, že to nesahá předloze (kterou jsem nečetl) ani po kotníky... spíš mi to přijde jako trochu drsnější varianta Studia kamarád (starší znají), jen jsem čekal kde na mě vykoukne Jů nebo Hele... takové sterilní se silně nezajímavými herci, ty jsou teda na ránu... zkusím ještě jeden díl a když tak se na to vyprdnu... ()

warrenur

Hm...rodinny film, zvlastny dom, hlasy, chlapec - jediny citlivy na "podnety", zahadne kluce, kocka v zelenom, co nemusi jest....zatial je to..."rozpravkoidne", miestami herecky amaterske a dost zmatene. Dam tomu este sancu, ale takto si teda urcite nepredstavujem dobry "otvarak". Slabucky priemer. Snad sa to rozbehne. ()

TheEvilTwin

Pozvolně začínající pilot, který seznamuje s rodinou (banda teenagerů a malý kluk z Potomka), lidma a prostředím, který se ke konci zvrhne v nervydrásající mysteriozní boj v řísi za zrcadlem. Ono je to i celkem originální a nevšední nápad - dům s klíčema, které otvírají jiné světy a bůhví co dalšího v následujících dílech přijde, plusem je vymazlený, barvitý vizuál, kdy zejména v druhé půlce dílu je absolutně nekompromisní. Jediné, v co doufám, že se tvůrci dále nebudou držet při zemi a pustí se odvážnějších a víc hororových prvků, jinak nemám co vytknout a Lovecraft vytvořil hodně milé překvápko. ()

Trevor

Seriál jednoznačne zameraný na vekovú kategóriu mladý dospelý má celkom solídny úvod v ktorom nečakane kľúč otvára zámok. Rodinka sa po tragickej smrti hlavy rodiny presťahuje do zámku, kde si najmladší člen rodiny nájde nezvyčajného kamaráta, fantasy sa pochopiteľne najprv týka dieťaťa ktorému nik neverí a o bielu slečnu sa pochopiteľne začne ihneď po príchode zaujímať afroameričan. Takže rodinka ktorá dedí majetok je biela (nie sú aziati, hispánci ani Inuiti) a v škole dievčine ihneď poskytne pomoc afroameričan (nie aziat, hispánec, Inuita). Pred 20 rokmi by ma to pravdepodobne oslovilo, teraz uvidím akým smerom sa to bude vyvíjať. Aj keď v dnešnej dobre spomínať smer v pozitívnom zmysle slova tiež nie je politicky korektné :-D. ()