Ako vycvičiť draka: Návrat

(TV film)
  • Česko Jak vycvičit draka: Návrat (viac)

Ubehlo desať rokov od doby, čo draci a ľudia žijú oddelene. Bývalí nerozluční kamaráti, Štikút a Bezzubý, si medzitým zaobstarali vlastné ratolesti, ktorých povedomie o vzťahu medzi drakmi a ľuďmi je veľmi hmlisté. Štikút sa preto rozhodne nadviazať na tradíciu hrania divadla počas sviatku Snogltogu a pripomenúť svojim deťom minulosť divadelnou hrou o priateľstve medzi Vikingmi a drakmi. Štikút má Bezzubého stále hlboko v srdci a často si ho pripomína, aj keď sú ďaleko od seba. Nastáva ale to najčarovnejšie obdobie roka, ktoré prináša magické chvíle a splnené priania. (TV Markíza)

GejmronCZ

Nechtějte abych zase bulel, to bylo tak krásný a dojemný. Možná jsem čekal, že vlítne na představení a představí se pořádně, ale tohle bylo taaaak náádherný. Úplně vpohodě bych přivítal čtvrtý díl, nebo rovnou další trilogii a klidně bych na to koukal furt i kdyby to nebylo nějak extra super nápaditý, hlavní je příběh a ten se jim povede vždycky. Miluju sérii Jak vycvičit draka. ()

Krnac

Trojka podľa mňa veľmi nevyšla ale tento krátky film vyšiel na jednotku a spravil to čo mala spraviť už trojka. Koniec bol úplne výborný. ()

antolikopoli

Veľmi podarený a pútavý bonusový obsah po ukončení skvelej trilogie. Počas slabšej polhodiny sa človeku vôbec nechce nudiť a dokáže to celé zvládnuť na "jeden nádych". 4* ()

AdelleR

Jakýkoli Draky můžu vidět třeba tisíckrát a stejně se u toho pitomě culím. Skvělý návrat do světa, který mě provází už od dětství, bavila jsem se od začátku do konce a je fajn, že to autoři tak zakomponovali k filmu. A jsem ráda i za zvolenou animaci blížící se spíš k té filmové než seriálové. ()