Pavučina lži

• Veľká Británia Legacy of Lies

Bývalý agent MI6 je opět vržen do světa špionáže a riskantním způsobem se snaží odhalit zarážející pravdu o jistých operacích řízených neznámými tajnými službami. (AMC Czech)

BOURQUE

Klasické B-ko v hlavnej roli so S. Adkinsom. Akčné scény ako aj práca s kamerou sú trošku na lepšej úrovni. Scenárista a režisér v jednom (A. Bol) sa snažil s tým príbehom možno až príliš zakombinovať, ale tým viac škodil. Záver by potreboval viac rázností. V príbehu / vo filme chýba skutočný a hmatateľný záporák. Napriek tomu jeden z tých mierne lepšie vydarenejších B-vých filmov so S. Adkinsom. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

MickeyStuma

Námětově další bývalý agent něčeho. Tentokrát MI6. Kolik takových agentů ještě bude? Scénáristé takovýchto příběhu nějak uvízli na mrtvém bodě. U tohoto snímku to platí dvojnásob. Dostihne ho minulost ze strany CIA a navíc mu KGB unese dceru. A tak, jak už to bývá, nezůstane nit suchá. V hlavní roli Scott Adkins, který se v herecké kariéře stále drží stylu přelomu osmdesátých a devadesátých let. No, Arnie to není, takže z tohoto hlediska nic moc, ale naštěstí to zase není ani Seagal, neboť v takovém případě by snímek hodně klesl. Po akční stránce paráda, obzvlášť na samém začátku, ale potom to, vlivem hodnotnějšího dějového vývoje, bohužel začne podivně skomírat. Režisér Adrian Bol, stojící i za scénářem, sice měl dobrou myšlenku, byť značně neoriginální, ale s nízkým rozpočtem toho prostě nic neudělá. A tak tu máme menší špionážní akční thriller, který sice Scottu Adkinsovi dává dostatek prostoru předvést svůj talent drsného akčního hrdiny, ale chtělo to daleko větší produkci. Koncem osmdesátek by z toho ale určitě vyhledávaný videohit byl. ()

Cinematrix

Jelikož přítelkyně má ráda Bena Afflecka a já od něj zrovna neměl žádnej podařenej kousek, tak jsem si řekl, že ji naleju rulandskym šedym a fouknu jí tam místo Bena tohohle Scotta Adkinse, schválně jestli to pozná. Kluci vypadaj stejně, hereckej projev maj taky obdobnej a navíc tady trošku fungoval i scénář. Co myslíte, poznala to? Nepoznala! Navíc se jí tam líbil ve vedlejší roli i Jaromír Hanzlík. Doteď nevím, koho tím myslela a neříkám, že mám nějakou blbku, ale nepředpokládal jsem, že se jí to bude líbit tak, že u toho vychrupne celou láhev. Mně se to líbilo také, Scott Adkins zde podal poměrně slušný herecký výkon, sem tam dostal přes držku, sem tam přes držku někomu dal a přítelkyně se mi ráno poblila, ale určitě ne z tohohle filmu, kterému zde fundovaní recenzoři dávají odpad. ()

rublik05 odpad!

Extrémně nudný a nezajímavý příběh, ve kterém hrají nudní a nezajímavý herci. Spíš než thriller bych Legacy of Lies tituloval jako nízkorozpočtové akční béčko, jehož jedinou světlou stránkou jsou místy dobré souboje a hromada přestřelek. Jinak jsem nenašel nic, co by mě přinutilo se na snímek podívat znovu. Režie je jedna velká katastrofa, scénář mizerný a kamera taktéž žádná velká sláva. Moc jsem nepochopil, kam tímto filmem filmaři mířili, protože místo kvalitního thrilleru se jim povedl jeden velký odpad, který si stěží získá nějaké širší spektrum diváků. Pro mě osobně bylo shlédnutí filmu Legacy of Lies jen ztráta času. 0/10. ()

Mamlas

Adkins a nějaká hnusná vypírsingovaná pizda mají sehnat jakýsi dokument, po kterém jdou rusi, CIA a MI6. Podstata tohoto chaotického filmu mi nějak unikala, ale v zásadě se tak nějak ten dokument snažili celou dobu ziskat a nebýt při tom zabiti. Film moc nezaujal ničím - sem tam bitka, sem tam přemoudřelá škaredá holčička, sem tam útlocitná ruská mučitelka, sem tam trochu akce, povětšinou zmatek a kecy a dojem slabšho béčka. (12%) ()

Kimkong

Bývalý agent se se svou dcerou nechtě zaplétá do případu ze své minulosti, které mu zničily život. Hudba nic, akce nic moc. Je to takový levnější akčňák ze špiónského prostředí. ()

jokino

Čo si o tomto myslieť ? Nebudem sa rozpisovať pri takýchto brakoch, už na to prestávam mať náladu. Nech si každý urobí vlastný názor. U mňa hodnotenie hovorí samo za seba.. ()

johnsnow

Skvelý film s dobrými akčnými scénami, občas nelogickosťou ale U b-čka som si na to navykol, a zbytočnými kecami novinárky Saši. Avšak Adkinsove súboje majú šmrnc, jeho dcéra má síce vlasy jak neostrihaná ovca ale dá sa zniesť, záporáčka je nevýrazná ale novinárka je veľmi jebavá a dobre sa na ňu kuká. Plný počet nedám jednak zato, že záverečná akcie je tvorená nič moc prestrelkou a jednak za občasné blbé reči novinárky. Jo a koniec vnadí na pokračovanie tak sem s ním. ()

srolyma

Další z nekonečné řady akčních béček se Scottem Adkinsem, které poslední dobou rostou jak houby v Černobylu. Problém je, že se bez výjimky jedná v lepším případě o průměrné, v tom horším o podprůměrné kousky. A tahle špionská hříčka o ruských agentech je bohužel ten druhý případ. ()

Kushina

V celku zajímavé akční béčko, které po většinu času nenudí a snaží se pomalu skládat díly skládanky do takového stavu, aby to vše dávalo smysl. Pár rvaček, které jsou pro Adkinse vlastní také neurazily. A konec vlastně končí dobře. Hezký průměrný oddechový akčňák, který sice měl mezery, ale dá se s tím žít. 55% ()

JokerBaby odpad!

Akože tento film je z ktorého roku ? Já že tak okolo 1980 - 90. Trápne a zastaralé. Nemoderné. Otrepaný príbeh . Otec bojovník, dcéra zdá sa chce ísť v jeho šlapajach. Ruská mafia a prostitutky. Celkový dojem s firmu je že , Film pre 4 cenovú skupinu . Komu sa toto páčilo patrí do podpalubia na Titaniku, darmo sa bude urážať. ()

Chicharron

Protiruská ukrajinská agitka zabalená do hávu akčního filmu. Proč všechny jedy ve filmech musí mít zelenou floureskující barvu? Tentokrát je to pochybný novičok...zatímco bratr Kim Čong Una otráven na letišti v Kuala Lumpuru bojovou chemickou látkou zmírá během hodiny...na údajnou otravu údajně nepříliš stabilním novičokem Skripal ne a ne zemřít...nu což, tady do agenti nějak vyřeší... :D ()

pitycz odpad!

Hledají se ty dokumenty a tak nějak nevím co vlastně ten film měl být. Příběh úplně o ničem, to snad nemá úroveň ani studentského absolventského filmu. Sem tam nějaká ta řezačka, kde se borci dlouhé minuty bijí pěstí do obličeje, aniž by si udělali nějaké zranění, padají ze 3.patra a odchází, střílí po sobě, trefují se a pak běhají po ulici. Ale zase u toho člověk přečte všechny zpravodajské weby, zahraje si na mobilu, tak aspoň za to 0,5 * ()

newk

I když jsem se fakt snažil, tak jsem to nedokoukal. Říkám si, to dám, hoďka a půl to je pohoda. Jenže když jsem se v půli filmu přistihl, jak si zarytě čtu článek, že si Miloš z hradu zlomil ruku, tak jsem to vzdal. Jediné co mě na tom jakš takš bavilo byla Honor Kneafsey. ()