Kolo času - Série 2 (2023) (séria)

Dcera noci (S02E04)

(epizóda)
  • USA Daughter of the Night

Moirain hledá Randa, zatímco Nyneiva truchlí nad svou ztrátou. (Prime Video)

Jaeger

jedine 3 sekundy ktore za to staly, bol Hopsal. je to smutne, lebo ide o čevečko(ceskoslovensky vlčiak) a nie o herca. ech, stale sa neda vyrovnat s ciernym Elyasom...ked uz z neho urobili centroAfricana, mohli z vlkov urobit hyeny, alebo gorily... z al Lana urobili ufnukaneho hlupaka, teda opak toho, co bol v knihach...vsetci ostatni strazcovia vedia toho o pute viac, ako Lan. cely pribeh Selene  a Randa je zbytocny, uz 3. diel sa opakuje...snad to aj americky divak pochopi, ze stara si chce vrznut, a mlady stale mysli na ine... aj ten urobili naopak, ako bol napisany, Rand sa Selene stranil...a ta scena s myrdraalom a naslednym...zasahom ... bola trapna Ano, je potrebne z mismasu ktore bolo vytvorene pouzit Deus ex machina.. je to za 5...prevratenych oci ...mi napadlo...ako sa dozvedela Moirain, kde mala Mierin chatku, kde sulozila s prvym Drakom znovuzrodenym, aka Lews Therin Telamonom? nemala by to byt turisticka atrakcia nieco ako Hitlerove Orlie hniezdo? ()

Martrix

Oproti poslední epizodě se zvolnilo a tvůrci si dramatické momenty, nechali až na konec. Vše kolem Lana je nudné, tohle mohlo zůstat v knize. O moc zajímavější to ale není ani v Bílé věži. Tentokrát ukecaná slabotka. ()

Ingtar2

(spoilery) Mierin Eronaile is back! Jeden z najzaujímavejších a najoriginálnejších Forsaken (pardon, Chosen), ku ktorým sa viaže zároveň jeden z najviac nečakaných twistov celej série sa konečne odhalil. A neodhalila sa len ona, ale aj slečna Guirale, pri ktorej sme už začínali pochybovať, či po tej úvodnej lži v prvej epizóde naozaj commitne svoj pravý Ajah. A taktiež áno! Fuck yes! Máme vysvetlené Perrinove schopnosti a dostávame goodest boya celého Wheel of Time sveta, Hoppera! Mat je Mat, balí Min aj bez toho aby si toho bol vedomý, a dostávame aj vysvetlenie Mininých schopností, prečo je to záťaž, jej motivácie, a takisto aj Ishyho, ako ňou manipuluje. Fuckin yes! Toto je Kolo Času ako by malo byť, aj s neskutočne veľa easter eggmi, pomrknutiami na knihy a takisto strašne super atmosférou. Herci si to maximálne užívajú a ja tiež. Preto tak trochu nerozumiem - Rotten Tomatoes 85% a critics 76%, IMDb 77% a tu sotva 60? lol. ()