Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna. (Netflix)

McGuffin

Ve filmu Vyproštění, Extraction odvede hlavní postava, jak navrhne scénárista Joe Russo, dobře svou práci. Má být osobní strážce, je osobní strážce. Má zbavit klienta nebezpečí, zbaví klienta nebezpečí. Útočníci použijí násilí a to přináší smrt, která dopadne na útočníky, ale nakonec i na hlavní postavu. Taková je to holt práce. Ale zadaný úkol je splněn. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()

LUIGISde

Za svoje peniaze, dostanete presne to čo ste si objednali. Chris Hemsworth dostojí svojej povesti a urobí všetko čo sa od neho očakáva. Výnimkou sa nestáva ani to že aj mimo avengerov je stále skoro neporaziteľný thor. Akčné scény sú na úrovni, trošku nápadite pripomínajú Johna Wicka, no bohužial nie všetci môžeme byť Keanu takže celkovo to nepoôsobí až tak úchvatne. Scenár je nič moc ale pri takomto filme ho asi ani nikto nepostráda. DEJ: Únos syna drogového magnáta v Indii následne dvojhodinová prestrelka o jeho záchranu. Človek by si povedal že by sa to dalo aj bez toho aby Hemsworth zastrelil pol Indie ale budiš. Zastúpenie Indickej etniky oceňujem, chýbala mi len lesbička transka a tučná čierna baba. Kto by povedal že to točil NETFLIX. 65% za mňa ()

honza.kuzel

Joe Russo udělal v této akční směsi Jasona Bourna, Johna Wicka a Equilibria Chrishe Hersmwortha s jeho BCMkem a Glockem snad ještě nepřemožitelnějšího než v Avengerech s kladivem. Dívá dobře až na zbytečná citová klišé a to především díky skvělé řemeslné práci a dobré kameře a super výpravě v podobě indických exteriérů. Ale nic navíc. ()

eoj

Škoda, že se nepodařilo udržet tempo a styl nahozený okolo 30 minuty. Takhle od nadšených 4* spadlo k bídným 3. ()

martinspalek

Scénu, kdy Tyler "pokárá" děti v noční uličce si pustím ještě jednou určitě. Neokoukané akční scény a 11 minutová scéna bez střihu. Tak to jsem si říkal, že to není ani možný. Nevadily mi ani slzičky, zápletka akceptovatelná. Jako super podívaná. Jedna hvězda dolů jen za tu naivitu, že hlavní hrdina vždy všechny postřílí dřív než oni jeho. A že jich bylo fest. ()

iggy_pop

Chris "Thor" Hemsworth sa síce snaží a do úlohy málo vravnej mlátičky sa hodí, akčné scény sú taktiež výborné, čo ale film postráda, je prepracovanejší scenár. Dej je vytvorený podobne ako v počítačovej hre - nové prostredie, streľba, následne presunutie sa inde a opäť streľba. Mŕtvol pribúda aritmetickým radom a všetko speje k (ne)očakávanému finále. A po ňom zostane pocit, že práve skončil film, ktorý mohol byť viac ako len tupá strieľačka - KEBY... ()

Lambrija

Schází mi klasické akčňáky a tohle se jim docela blíží. Hrdina s více životy než má naše kočka neohroženě kosící padouchy. Podívaná suprová. Nehledáte-li žádnou hloubku, dostanete, co potřebujete, a v některých momentech dokonce i něco víc. A přestože člověk tuší, jak to asi s postavami dopadne, přiznám se, že jsem se v poslední čtvrtině filmu přistihl v mírné nejistotě a napětí. ()

vinson003

Trochu koketující s hrami, kde všechny vyvraždíte. Je to jako memento jiného filmu, kde sledovali jenom hledí zbraně. Podívejte se, byl jsem v Indii a vím o čem to je. Ale nebyl jsem v Bombaji. 20milionové city, kde mohou vládnout elity a dělat si z lidí jenom terče. Oboum hlavním hrdinům jsem smrt přál, protože zabili tolik lidí, že bych toho kluka sám hodil do vody. Herecké výkony famózní, drama senzační, scénář uvěřitelný, pokud tohle je materiální Indie, nikdy do Bombaje nepojedu. Dobrá chuťovka na jakýkoli večer. ()

F_Sanchez

Pět hvězd, ale ne za uměleckou kvalitu filmu a jeho přínos světové kinematografii, ale za neskutečnou porci zábavy, kterou mně během několikerého sledování poskytl. Ano je to trapný, přestřelený, kýčovitý, patetický a bůhví co ještě, tak vypni mozek, pusť TV a dobře se bav. ()

BigJohn02

Slušná adaptace komiksu, jen je člověku líto, že Chris musel umřít, aby zachránil haranta špinavýho indickýho hnoje, kterýho unesl špinavej bangladéšskej hnůj. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /jednoduchý děj jako dycky a Chris byl takovej neporazitelnej hrdina/, + /Chrise mám od dob prvního Thora docela rád a akce byla samozřejmě výborná/, hodnocení - průměrný film se skvělou fyzickou akcí, trochu jiný styl, hodně Indů, taky otevřený závěr, jo proč ne, poznámky - Golshifteh byla docela šik 👍 ()

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno