Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna. (Netflix)

mouzi

Klise od zacatku do konce, ale je to cistokrevna akcni rezba s emotivni vsuvkou, skoro takova, jake tocival Arnold. Jen tady zcela chybi byt jen naznak humoru. Ten film se bere desne vazne. @Netflix ()

KolarikKing

Zatím akční pecka roku! Chris tu byl vynikající. Příběh nijak výjimečný, ale když je proložený takovými akčními scénami, tak vám to může být jedno. Kamera perfektní (bože ta scéna na jeden záběr byla neskutečná). Hudba také boží. Scéna s Harbourem mi přišla trochu zbytečná. Závěr byl ale výborný. Prostě Netlix opět na vrcholu. ()

argo.smile

Taký John "Raid" Wick so skvelou kamerou, ktorá strieda scény, ktoré by sme čakali až odznejú do konca. Ale tu nie, hneď sa odoberie pohľadom na inú scénu a je na divákovi, či si ju domyslí ako dopadne pokiaľ sa neotvoria ďalšie dvere kde sa zjaví " Thor s hrablami". Veľké prekvapenie od N, ktorá strieda často slabé filmové chvíľky s tými silnejšími ako moja baba mesačne krámy a jej nálady. ()

Ace.A.T.L.

Plno filmů tu bylo na tohle téma a na tuhle myšlenku, ale když je film dobře natočenej, je pořád radost se koukat. Chris to jede dost do plnejch a je fajn, že občas i na tu budku dostane a neni to jen spešlák bez říznutí. Kamera je super a chvílema je to díky ní i o dost akčnější. Kaskadérský kousky jsou parádní a přestřelky jsou dravý. Já jsem si to užil. Nebudu tady srovnávat s jinýma filmama, protože to by bylo akorát na úkor tohohle filmu. Beru ho jako samostatnej počin a tak to i zůstane. Šupky dupky do složky akčních válečných filmíků, na který se koukám dokola. Za mě silný 4* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU ()

Jifo

Je jasný, o co autorům šlo. Vše se podřizuje akci, včetně posouvání příběhu a chování postav. Teď se držte dámy a pánové... ono to funguje. Vyproštění se může postavit na stupeň těsně pod filmy John Wick a The Raid, a to už něco sakra znamená. Fanoušek těchto filmů bude naprosto spokojený. Akce je přehledná a choreografie nenudí. Hlavně auto honička v první polovině se záběry "bez střihu" byla výborně natočená. Hodně mě bavil i ten color grading do oranžova. Za mě technická stránka filmu super. Obsahová už je trošku horší. Scénář je napsaný tak, aby se divák nenudil. Neustále se střílí, ujíždí, bojuje... má to tah a nezastaví se to. Příběh by se dal popsat ve třech větách. A Chris si to docela dává, ale ne tak jako Keanu nebo Iko Uwais. 75% ()

rigby

Jednohubka pro milovníky akčních stříleček. Nic hlubšího jsem v tom bohužel nenašel. Slátanina největšího zrna, jen dobře natočená. ()

zodiak217

Asi jeden z najlepších akčných filmov aké som videl za posledné obdobie a musím uznať, že Netflixu sa darí udržať látku pekne vysoko po 6 Underground prísť s takouto ackcnou smrťou. Akčné scény boli strhujúce a dynamické na veľmi vysokej úrovni. Síce zaostávala trochu dejová línia a príbehy jednotlivých postáv, ale nie je to serial, tak mi to ani výrazne nevadilo. Veľmi sympatické herecké osadenstvo a oceňujem, že príbeh sa odohrával na zaujímavom mieste v bangladéšskej Dhake. Takže za mňa spokojnosť a Netflix len tak ďalej. Tlieskam. ()

Saxos

Sám hrdinný žoldák proti celé přelidněné Bangladéši a to pro záchranu mafiánského synka. Zápory: tak jednoduchá věc si zasloužila 90 minut. Závěr: nedoporučuji. ()

Heywood

Chris Hemsworth je jak víno. Čím starší, tím lepší a zde si svá naučená "fajerská gesta a pohyby" konečně odpustil. Výsledkem je zvládnutá role, která film posouvá o příčku výš. Zdánlivě banální zápletka je výborně rozehrána, reálie přesvědčivé a ten boj o čest a nebo o peníze není tak učebnicově vyprázdněný, jak se v poslední době u filmů stává. Golshifteh Farahani byla pro mě překvapením a ta její graciéznost filmu svědčí. Čekal jsem slušný film a dostal jsem lepší. ()

hony23

Akčnímu žánru patřila 80.léta, kdy byli Schwarzenneger a Stallone v nejlepších letech a nedělalo jim problém postřílet několikasethlavou armádu, vyhodit do povětří pár měst či vesnic a ještě při tom utrousit nezapomenutelniu hlášku. Od té doby ale stále marně čekáme na nějakého jejich následocníka a nedočkali jsme se ani v tomto filmu. Byť Hemsworth přijme sebevražednou misi a výstřílí půlku Bangladéše ve snaze zachránit uneseneé dítě, pořád je to jen slabý odvar oproti ikonickým filmům toho žánru. Jen ve chvílích, kdy se pokouší o nějaké charakterní herectví a dumá o životních hodnotách, se vyrovnává jiným akčním velikánům - tam je stejně prkenný, jako oni. ()

Bezejmený

Wow. Tak kvůli tomuhle se vyplatí předplatit Netflix a podporovat je v jejich tvorbě. Nějak takhle si představuji zfilmované Call of duty. 12 minutová scéna na jeden záběr? Excelentní. Chris naprosto parádní. A je mi úplně jedno, že příběh je naprosto banální (název je všeříkající) a že hloubka postav je celkem mizivá. K plnému hodnocení tomu chybí větší údernost kolem třetí čtvrtiny filmu a možná to o pár nudnějších minut zkrátit. ()

andrewXx

Veľmi slušná záležitosť, ktorá do vôd filmov od Netflixu po dlhšej dobe prináša niečo kvalitnejšie. Sam Hargrive si fakt zaslúži pochvalu vzhľadom na to, že išlo o jeho celovečerný debut. Výživná akcia s Hemsworthom, ktorému vďaka jeho aktuálnej forme R-kové akčáky sedia oveľa viac než Marvel poloha. Extraction tak trošku porovnávajú s Johnom Wickom, no aj keď film predviedol naozaj vydarené akčné scény, John Wick (najmä trojka) hrá trochu vyššiu ligu. Každopádne ten, kto by si rád pozrel kvalitnejší akčný film, s Extraction rozhodne nešliapne vedľa. Škoda len slabšieho scenára (Joe Russo) a vzhľadom na minutáž aj vlažnejšej práce s postavami. ()

pan_ponozka

Nakonec za dve. Prvni tretina mela naslapnuto na zajimavou podivanou, ale z deje se pak stala docela nudna kopie Johna Wicka, ktery se mi ekluje a pravem patri do odpadu. Vyrazena pakistanska armada jednim chlapem, co pak po vecerech diskutuje s 10 letym capartem o strastech sveta a udelech otcu. Skoda, mate na vic nez na prostoduchou pif paf akci, kde nejvetsim lakadlem je pouze a jenom jmeno hl. herce. ()

Kubwajs

To jsem zase dal na hodnocení . Prostě to nemá nic zajímavého .Příběh ,akci ..nic nuda . Po třiceti minutách pocitu ,, Tak už mě zastřel,, jsem to raději vypnul .. Nevím proč ,ale role Hemswortha jako uchlastaného uplakánka ,která mu zůstala z End Game mě opravdu nezaujala... ()

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno