The Jester

všetky plagáty
Krátkometrážny / Horor
USA, 2016, 10 min

Během cesty domů z práce narazí mladý muž na ulici na maskovaného chlapíka v oranžovém obleku. Je právě Halloween, takže by se to dalo možná i pochopit, nicméně tento pan neznámý začne vzápětí předvádět svá kouzla a čáry, no a společně s nimi začne stoupat i jeho agrese… (SOLOM.)

pornogrind

" Šašek " v oranžovém a jeho pouliční, kouzelnická šou. Myslím si že jde o hodně povedenej kraťas. Škoda, že ho podle zdejšího hodnocení moc lidí nevidělo. Tenhle snímek si určitě pozornost zaslouží. To platí i o dalších dvou dílech. ()

SOLOM.

Musím souhlasit s pochvalnými komentáři k tomuto krátkometrážnímu kousku. Na to že Colin Krawchuk není žádný profesionální režisér, tak se mu podařilo navodit zajímavou atmosféru i napětí, práce s kamerou a střihem rovněž nebyla vůbec marná, navíc to mělo halloweenský náboj i správně děsivého hlavního záporáka. Díky tomu si určitě získal mou pozornost a já se taky přidám s lehce nadprůměrným ohodnocením. Protože si to zaslouží. ()

Trevor

Počas halloweenskej noci chlapík, ktory sa vracia z práce natrafi na ulici na muža v kostýme, ktorý dokonale ovláda kartové triky.A zdá sa, že nielen tie...Tradičný termin, kedy sa kraťasy majú odohrávať, navyše spracovaný na viac ako dobrej úrovni. ()

Arkanoid

Zhmotnené zlo trochu podobné (obsahom) tomu z Kingovho It predvádza veľmi lákavú formu pre fanúšikov Jokera. Výborná kamera, pohrávajúca sa s divákom predvádza tiež veľmi slušné napätie. 60%-né hodnotenie dávam preto, lebo hra na mačku a myš ma baví viac, ak sú strany vyrovnané a napätie pramení z toho, že si divák nie je istý, ktorá strana vyhrá a nie z toho, čo sa obeti stane. ()