The Jester: Chapter 2

všetky plagáty
Krátkometrážny / Horor
USA, 2018, 11 min

Mladá dvojice teenagerů sleduje o Halloweenu v parku z lavičky kouzelnické triky podivného chlapíka v oranžovém obleku a masce. Čímž si samozřejmě vyslouží jeho pozornost, kterou následně obrátí k nim. A to se jim samozřejmě následně vymstí… (SOLOM.)

pornogrind

Druhý setkání s oranžovým šaškem a i tentokrát rozehraje svoje pouliční kouzelnické představení. Líbilo se mi jak je ta číča vysmátá zatímco ten týpek byl připosranej. Popravdě jsem čekal, že kouzlo prvního dílu vyprchá ale The Jester má evidentně v rukávu ještě další trumfy. ()

SOLOM.

Dvojka o třídu slabší než jednička a to po všech stránkách. Pořád to má sice zajímavý magický náboj a ani atmosféra není špatná, ale jaksi se z toho vytratilo ono „kouzlo překvapení“ zvyšující se agrese chlapíka v oranžovém je tu tak nějak upotlačena v dětinský souboj s chlapíkem, jehož dívka (kamarádka) se furt jenom řehtá jak kráva. Nevím, jako průměrné ohodnocení si to zaslouží, Colin Krawchuk mi ale poprvé nabídl lepší a zajímavější podívanou. 50% ()

Nix

Druhé setkání už nepůsobilo tak zábavně jako první. Už celkem víte, co bude následovat a ani to nemělo takový ten efekt překvapení a napětí. ()