Filmy našeho dětství

• USA The Movies That Made Us
USA, (2019–2021), 12 h 38 min (Minutáž: 44–54 min)

Tvorcovia:

Brian Volk-Weiss

Réžia:

Brian Volk-Weiss

Dan Aykroyd, Daniel Stern, Ivan Reitman, Chris Columbus, Bruce Willis (a.z.), John McTiernan, Steven E. de Souza, Jan de Bont, Bonnie Bedelia (viac)

U těchhle kasovních trháků jsme společně užili spoustu zábavy. Seznamte se s herci, režiséry a dalšími lidmi ze zákulisí, kteří je pro vás natočili. (Netflix)

Recenzie používateľa BoXBe k tomuto seriálu (4)

Hříšný tanec (2019) (S01E01)

Tohle byla překvapivě hodně dobrá zábava o tom, jak vzniknul úplně jiný film, než jaký měl vzniknout. Za úspěchem není vždycky dokonale vysoustružený plán, ale někdy i znouzectnost. Zábavné vzpomínání na VHS klasiku. ()

Krotitelé duchů (2019) (S01E03)

Formující film na hranici mezi ještě dětským filmem a už trochu dospěláckým filmem. Perfektní na letní kino. Ale dokument není o Ghostbusters, ale o těch, co ty duchy museli honit při produkci a že jich bylo. Zábavné připomenutí jedné z největších klasik filmového plátna, televizních obrazovek (druhý film při spuštění TV Nova) a VHS nosičů. ()

Jurský park (2021) (S03E03)

Takhle jsem Jurský park určitě neznal a co jsem o něm kdysi četl v Cinemě bylo mezitím úspěšně zapomenuto. Pěkné sentimentální vzpomínky na ikonu blockbusterů. ()

Noční můra v Elm Street (2021) (S04E03)

Moc pěkná nostalgická vzpomínka. Našlapané historky a moc pěkná tečka na závěr s dopadem Noční můry na budoucí úspěchy společnosti New Line Cinema. ()