Smradi

• Česko Zlouni (viac)

Máloktorí hrdinovia majú takú zlú povesť ako Vlk, Had, Tarantula, Piraňa a Žralok. Títo vyvrheli sa tak dlho hľadali, až sa našli a dali dokopy. Spáchať dokonalý zločin je pre nich rovnako prirodzené , ako si v nedeľu popoludní vyraziť na zmrzlinu. Mozgom tejto partičky je Vlk, Had má na starosti otváranie trezorov, Tarantula je skúsená hackerka, Žralok sa vie skvele maskovať a Piraňa je bitkárka, ktorá svojich kamošov ochráni päsťami v každej situácii. Počas rokov strávených lúpežami rôzneho druhu získali dojem, že sú nedotknuteľní a nepolapiteľní. Lenže aj pre nich bude nakoniec platiť, že tak dlho sa do sejfu chodí pre diamanty, až sa zámok zacvakne. Konkrétne máme na mysli zámok na policajnej cele. Aj v tejto nepríjemnej situácii má však pätica podfukárov  šťastia v nešťastí. Do života im vstúpi profesor Marmeláda (morča a predovšetkým dobrák  telom a dušou), ktorý má ambiciózny plán – prevychovať ich na poctivých občanov. Všetci členovia gangu súhlasia, pretože je to vstupenka na slobodu. Ich plán počíta s tým, že na oko budú sekať latinu a poslúchať, ale pri prvej príležitosti sa vyparia. Lenže už prvých pár dobrých skutkov vedie k nečakanému zisteniu, že byť dobrý je vlastne fajn. Čo si s tým počať? A ako sa majú zachovať, keď uvoľnený trón pre najväčšieho záporáka zaberie niekto iný? Budú s ním zaobchádzať v rukavičkách, alebo si to s ním vybavia ručne? (CinemArt SK)

Ripley

Zlouni,což je pět výrazných zvířat,jsou ve městě známí lupiči,ale vůbec jim nečiní problém tam napochodovat do domu umění,kde najednou všichni "oslepnou" a nevšímají si jich..Stačí,když si přilepíte knír,převlečete nebo nasadíte klobouk.A to tam krom nich a paní starostky což je liška,byli jen samí lidé.Takže velmi nenápadně.Proč se musí neustále tvořit užvaněné,uksichtěné a uprděné animáky!Jo ono to baví dětičky do deseti let věku...tak to jo. ()

Hanys_

Takový spinoff Zootropolis a Dannyho parťáků. Je to celkem solidní zábava, ale vlastně mi na konci přišlo, že to jelo možná až moc na neutrál, není tu scéna, která by mi zůstala v hlavě a chuť vidět to znovu tady taky chybí. 6.5/10 ()

Marius_ss

Jeden z tých lepších animákov tohto roku. Príbehovo jednoduchý, ale zábavný, plný sympatických a prepracovaných postáv. Vhodné pre deti, tínedžerov, ale aj dospelých. Určite odporúčam ! ()

Klajnik odpad!

Pěkná animace (ještě aby nebyla, když to dělá Dreamwork), ale jinak je to nudné jako prase. Takhle předvídatelný a šablonovitý příběh jsem dlouho neviděl. Nutno to zdůraznit: Šablonovité filmy jsou běžnou realitou, ale tohle bylo dějově vyloženě odfláklé. Ve filmu se neděje to, co by mělo přirozeně vycházet z postav, ale děje se to, co scénáristé chtějí, aby se dělo, protože se to tak běžně děje ve většině filmech. Žánrově je to hlavně komedií, ale skoro se u něj nezasmějete (úspěšnost vtipů, které padly na úrodnou půdu je opravdu nízké), ačkoliv je tam vtip nebo gag snad každé 3 vteřiny. Na mě je to příliš infantilní, afektované, plytké a otravné. Děti se ale budou bavit (nikoli smát), protože se na to pěkně kouká, furt se tam něco děje a tempo je opravdu svižné. V tomhle smyslu je zábavný i čas strávený na facebooku. K dobrému filmu to má daleko. Zbytečný film. Takovými opovrhuji. ()

Muel

| DreamWorks Animation | Veľké prekvapenie. Čakal som, že The Bad Guys budú ten typický rodinný klišoidný a otravný animák leta, v ktorom budú debilne trápne vtipy a generický príbeh, ale som rád, že som sa mýlil a zatiaľ je to najlepší animák roku. Je to štýlové, akčné, vtipné (!) a zápletka síce mierne predvídateľná, no pri takto našľapanom animáku to nevadí ani najmenej a som rád, že každý z piatich hlavných hrdinov má svoje skilly, svoje slabosti a do jedného sú proste likeable a deti si ich zamilujú. DreamWorks rules! Viac TU. | Hodnotenie: 8/10 | ()

zahadum

5 podarených zvierat ktoré každé má svoje ZA a PROTI, spoločné akcie, príbeh v príbehu, pointa v pointe ktorá je v pointe, neskutočný počet hlášok, nonstop akcia, výbuchy, padanie budov, zlo ktoré je iné ako sa javí, dobro ktoré je iné ako sa javí....atď...klasický ostrý brutálny akčný miš maš...je toho až príliš, príliš akcie, príliš dospelé, príliš zamerané na niekoho kto ma napozerané filmy a vstrebá tak lepšie tie stovky pop kultúrnych odkazov...nechápte ma zle, sadnete si zabaviť a oddýchnuť a ono to skoro vystrelí TV do vás... a šéfka polície už bola totálne za hranu, vyzerala ako nejaká príšerka z hry na mobile... za mňa silných 60 % ()

Aurus

9/10. Velké překvapení. Čekal jsem že tento film bude dobrý ale nečekal jsem že to bude až tak dobrý! Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, akce tu je perfektní, animace je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě skvělý film a jeden z nejlepších filmů tohoto roku. ()

Bozvav

Po dlouhé době super animák. Vtipné, milé, svěží a s podtextem k zamyšlení. Když někomu pořád podsouváte, že je neschopný blbec, vyroste z něj neschopný, nebo všeho schopný blbec. Stejně tak, pokud na Vás někdo pořád chrlí, jak to s vámi myslí dobře, neznamená to, že je to pravda. Naši politici jsou toho krásným příkladem Navíc skvělá hudba a také skládám poklonu výbornému dabingu. Snad jen hlavní lotr byl evidentní moc brzy, ale děti to asi tak rychle nepoznaly. Bezva rodinná zábava pro malé i velké diváky. Za mne 95%. ()

BOURQUE

Nenáročná oddychovka s niekoľkými pomerne dobre nakreslenými (a nadabovanými) postavami – vlk a líška dominujú. Príbehovo však pomerne „klasická“ s trochu väčším počtom klišé momentov. Nie všetky potenciály jednotlivých postáv sú využité. Najviac však vadia občasné, avšak príliš „nezmyselné “chyby – napr. žralok kradne maľbu Monsa Lisa tak, že on sám sa vydáva za Mona Lisu. Viem, že je to „len rozprávka“, ale aj tak... Je to niekde na hrane troch až štyroch hviezd. Osobné hodnotenie: 76% (***) ()

CaptainCzech

Příjemná a jednoduchá podívaná na odpoledne, když si chcete u něčeho odpočinout. Animace, hudba a nápady na krádeže super. Bohužel příběh je hodně přímočarý a předvídatelný (ano a to i zvrat ohledně záporáka nebo dvojtého agenta). O humor se tu snaží hodně, ale tref do černého je poskromnu. Z hlavních postav je zapamatovatelný především Vlk, zbytek už podstatně slabší. 3* jsou jak ušitý. ()

helloween93

Myslel jsem, že animák roku 2022 pro mě bude Lightyear, ale musím přiznat, že Bad Guys se mi líbil o trochu víc. A to hlavně kvůli humoru a vtipnému příběhu. Co se týče animace, tak se tento animák pixarovskému Buzzovi rovnat nemůže. Animák z dílny DreamWorks byl poměrně levný, takže se bez větších problémů zaplatil. 4* ()

Davidkkk

Animačně naprostá špička mezi novodobou tvorbou, která dle mě překonává i mistrovské stylizace typu 𝗦𝗽𝗶𝗱𝗲𝗿-𝗠𝗮𝗻: 𝗜𝗻𝘁𝗼 𝘁𝗵𝗲 𝗦𝗽𝗶𝗱𝗲𝗿-𝗩𝗲𝗿𝘀𝗲 (2018). Jenže pod opojnou skořápkou se schovává prostoduchý děj o polepšení záporných charakterů bez žádných výraznějších překvapení či zvratů. Spousta krát jsem se pousmál, děcka budou nadšená, ale mě to místy fakt příběhově vyčerpávalo. ()

Razzor_82

"Buď jsi zloun a nebo nic!" Animáky poslední dobou moc nevyhledávám. Tohle je ale poučná a inteligentní podívaná nejen pro děcka. Zábavné postavy zvířat s vtipnými hláškami a báječnou animací. Záporáci se ve svém světě pomalu mění na kladné hrdiny. Spousta zápletek a zvratů udrželi mou pozornost. Palec nahoru pro Dreamworks za svěží dílo. 7/10 ()

Kingjiri

Animák s originálnim námětem v podobě hlavních hrdinů, který jsou už od narození předurčený k tomu být záporáci. Přičemž hlavní poselství bijáku zejména pro trochu odrostlejší diváky, že nikdy neni pozdě se změnit nebo že si každej zaslouží druhou šanci, obstojně fungovalo. Akce je vcelku dost, příběh je sice předvídatelnej, ale vůbec ničim neurazí. Jediný, co jsem fakt postrádal, byly nějaký pořádný hlášky nebo vtípky, kterých mohlo být mnohem víc (hlavně vzhledem ke zvolenýmu tématu). Nicméně jako zábava pro celou rodinu odváděj Zlouni hodně dobrou práci a rozhodně nejde o žádnej random generovanej klišoidní animák. ()

Torgal

Originálna animácia, dravá réžia, over the top akcia, no ja som sa do film nedokázal aj tak zaháčkovať. Pod tým všetkým som akoby stále cítil hollywoodsky kalkul, ktorý zavelil obsadiť do hlavných úloh zvieracie charaktery, hoci väčšinu obyvateľov tohto sveta tvoria ľudia. A práve k týmto zvieracím (anti)hrdinom som vôbec neprilnul, prišli mi akýsi fádni. Akčné scény sú vymazlené, no je ich toľko a sú tak hrané tak na efekt, až ma kupodivu po čase začali nudiť. Príbeh je vymyslený celkom slušne - ostrieľaných filmových matadorov jeho zvraty neprekvapia, no detské publikum na ktoré tento počin cieli v prvom rade by malo byť spokojné. 6/10 ()

pepa3rd

Už dlouho se mi nestalo, abych se  u nějakého animáku tak nudil. Postavy nejsou uchopeny špatně a vlk je prostě skvělý, ale chyběl mi tu humor. V podstatě jsem se ani jednou nezasmál a celé je to přitom příliš šílené na to, aby absenci humoru vyvážily spoň nějaké emoce jako v jiných animácích. 40 % ()