Claire začína učiť na novej škole a počas prvého dňa spoznáva na svojej prvej stredoškolskej hodine angličtiny svojich študentov vrátane Erica. (Disney+)

fabecc1222

Tak si říkám, kolik lidí tak zatouží v tomto věku po svém učiteli / učitelce. Každopádně mít jako angličtinářku Kate Maru, tak bych se té touze ani nedivil :) Role jsou v prvním díle jasně nastaveny, a pro příští díly tak očekávám větší tah na branku :) :) (jak od tvůrců, tak od hlavních aktérů). Zatím to vypadá, že neukojená učitelka si bude muset plnit své potřeby jinde, když má partnera pořád v práci. ()

Kacitr

Dobrý výběr ústředních postav. Nick Robinson je neskutečný sympaťák a proto tvůrcům odpouštím, že do role teenagera obsadili kluka, co má dávno po střední. Ale teda Shane Harper fakt vypadá na třicet (slova Erika, ne moje). ()

castor

Sotva půlhodinové epizody, ta první neurazí ani nenadchne. Karty jsou jasně rozdané, tajně doufám, že to nebude rozbředlé a až příliš čitelné. Kate Mara (nemůžu si pomoct, ale místy mi připomíná Julii Roberts) ve filmech vesměs sbírá jen drobky, naopak dokonale sedla do chladného a sebevědomého seriálu Domek z karet, kde zaujala rolí ambiciózní novinářky. ()

MoiJe

Prvé tri releasnuté naraz: Výnimočne sa mi pomalší rozbeh páči, neskočia po sebe hneď po predstavení sa. Obaja sú veľmi atraktívni ľudia a obaja sú dospelí (akože dokonca 25+, nie 18+), takže zatiaľ nemám úplne pocit, že sa mi pred očami odohráva klasický predátorský príbeh, len proste dvaja mladí ľudia sa postupne zbližujú a nechcú, aby o tom okolie vedelo, lebo ona je trochu staršia. Mladícke nerozvážnosti robia obaja. Neviem, či to bolo cieľom, ukázať, že tie vzťahy s učiteľmi nebývajú čiernobiele a strašne nevhodné, alebo sa to ešte rozbehne. Zatiaľ proste sledujem nie nepríjemnú college romancu. ()

Harfenik

První díl jen představuje hlavní postavy a poodhaluje zápletku seriálu. K pousmání je, že herci jednomu ze "středoškoláků" je poctivých 27 let a klidně bych ho tipnul na ještě staršího. I hlavní postavě je dobrých pětadvacet a tak by mě zajímalo, jak by seriál vypadal, kdyby herecké obsazení věkově odpovídalo skutečnému středoškolskému věku. ()