Učiteľka skúma zložitosť a dôsledky predátorského vzťahu medzi mladou učiteľkou a jej študentom. Krásna a tajomná Claire je najnovšou učiteľkou na strednej škole Westerbrook High School v Texase. Claire je nespokojná v manželstve so svojou láskou z vysokej školy. Život sa jej však zmení, keď ju Eric, očarujúci americký stredoškolák, ktorý chodí na jej hodiny angličtiny, požiada o pomoc s prípravou na test SAT. Populárny a spoločenský Eric je kapitánom futbalového tímu a je takmer neoddeliteľný od svojich najlepších priateľov. Všetko sa na prvý pohľad zdá byť dokonalé, no Eric je nútený manévrovať medzi školskými povinnosťami, prihláškou na vysokú školu a brigádou, a to všetko popri starostlivosti o svojich dvoch mladších bratov. Keď Claire a Eric začnú spolu tráviť viac času, prekročia hranice a začína sa nevinná hra na zvádzanie. Pre nich, ich priateľov a rodinu je však nemožné ignorovať trvalé následky, ktoré sú dôsledkom Claireiných rozhodnutí. (Disney+)

Recenzie používateľa Harfenik k tomuto seriálu (4)

Epizoda 1 (2020) (E01)

První díl jen představuje hlavní postavy a poodhaluje zápletku seriálu. K pousmání je, že herci jednomu ze "středoškoláků" je poctivých 27 let a klidně bych ho tipnul na ještě staršího. I hlavní postavě je dobrých pětadvacet a tak by mě zajímalo, jak by seriál vypadal, kdyby herecké obsazení věkově odpovídalo skutečnému středoškolskému věku. ()

Epizoda 3 (2020) (E03)

No, tohle už nebylo úplně povedené. Na seriálu je sice příjemné, že jeden díl netrvá hodinu, jak už je dnes zvykem, ale výsledkem dvaceti minutových dílů je to, že razantní ne se může změnit na ano za míň jak minutu. Stačí totiž na sebe 20 vteřin hledět přes půlku místnosti a je to. Taky to asi někdy zkusím. ()

Epizoda 5 (2020) (E05)

Díl sice přeskočil tak dva měsíce děje, ale vůbec to neuškodilo. Chování postav dávalo smysl a ať si říká, kdo chce, co chce, já ten závěr chápu a nedivím se jí. ()

Epizoda 8 (2020) (E08)

Minule jen Eric, dnes prakticky jen Claire. Pěkné poukázání na fakt, že vykonáním trestu nic nekončí. A to má Claire ještě štěstí, že má aspoň nějakou rodinu. Nijak neobhajuji zločince (i když v tomto případě mi přijde půl rok na tvrdo + 5 let podmínka jako naprostý nesmysl, například v České republice se o trestný čin vůbec nejedná), ale představte si někoho, kdo nikoho nemá. Ze dne na den je vyplivnut před věznici a co teď. Bydlení nemá, peněz poskromnu. V těchto situacích se recidivě nedá úplně divit. ()