Eric sa snaží ísť ďalej, ale dôsledky aféry sa naďalej objavujú nečakanými spôsobmi. (Disney+)

castor

Nick Robinson je coby Eric po celou dobu velmi soustředěný. Důsledky zakázané romance si nejprve shrneme z jeho strany. Mladík, sic plný hormonů, přesto se na Claire nedíval jako na kořist, která mu zaručí mezi spolužáky doživotní „slávu“, ale jako na spřízněnou duši. Sílu vnímám i v dočasném zamlčování detailů, situací, které souvisejí s časovými skoky. Právě Eric je totiž už na vysoké škole, snaží se vstoupit do univerzitního bratrstva Omega Kappa Beta, přitom je osedlaný pověstí, která se sama rychle šíří. Pro jedny (pánové) je legenda, pro druhé (dívky) oběť sexuálního zneužívání. ()

fabecc1222

Takový hodně podivný díl. Jakoby spíš začátek nové řady, než pokračování minisérie. Od posledního dílu se toho hodně událo, a skočilo se dost dopředu v čase. Mara v tomto díle vůbec není, a místo ní je tu tak nic moc silikonová striptérka. Celý díl je tak o tom, že Eric buď chlastá na kolejích, nebo je v depce. ()

RichB972

'Eric' na mě rozhodně nepůsobí, že by potřeboval nějakou terapii. Možná je to ten poslední. Stačilo by normální okolí ve své přítomnosti. 60%   Disney+, 4k HDR, původní znění s titulky ()

Konev

Eric mě velmi zklamal. Místo, aby zpytoval svědomí a snažil se nějak odčinit to, co se stalo, tak chlastá, kouří trávu a baští houbičky, klátí jednu holku za druhou a užívá si "slávu" z toho, že měl sex s učitelkou. V mých očích velmi klesl jeho charakter....Mámu, která mu chce pomoct, odmítá....do toho se má za pár dní vrátit učitelka z vězení... ()