Dobrosrdečný, ale trochu bázlivý Hubie není v Salemu moc oblíbený. Když se ale na Halloweena začnou dít strašidelné věci, rozhodne se ve svém městečku zjednat pořádek. (Netflix)

Blazkowicz

Málokdy se mi stane, že jsem ohledně hodnocení v menšině (a zrovna kladné), ale tady máme zrovna zářný příklad. Nechápu ten hate. Gagy povedené a málo jich bylo trapných. Není to žádná hitparáda, ale pobavit se u toho dá víc než slušně. Škoda jen, že jakmile začne Hubie ke konci víc pátrat, tak gagy se vytratí. 4* ()

Trsto

ako ono myšlienka fajn, nebolo to úplne blbé .. akurát ako vždy mi vadil Sandler, ktorý neviem z akého dôvodu si roky myslí, že keď hrá dementov, je to vtipné ... ()

zdenzo

SANDLER PŘEKONÁVÁ SÁM SEBE I SVĚTOVÉ MEZE TRAPNOSTI A IDIOCIE Jak nízké dno Sandlerovek ještě může být? Trapný humor, předvídatelné zápletky, mizerné kostýmy. To jsou projevy všech posledních sandlerovek, tak jak ještě přidat? Jooo Sandler může šišlat a mít termosku švýcarák...Eddie Murphy má super nástupce! Jediná hvězda za sexy Julii Bowen. 15% ()

TheKniGht

Az moc prehnane sceny,trapne,hodne nepovedene.Sandlera filmy mam rad ale spis starsi vcetne click atd ty novejsi uz fakt spatny komedie bohuzel.. ()

blazma

Jedna věc je když někdo dementně mluví, chápu že to nejspíš má ve filmu být nějaká forma postižení, ale zkrátka to vůbec nefunguje. Pointa o Halloweenu a o tom jak se domníváte, že se opravdu děje něco strašidelného tady bylo mnohokrát a nemá to v sobě ani ten vtip nebo komedii. Jedna z dalších Sandlerovek co nejsou dobré pro mé oči a uši. ()

IZFNP

Najzábavnejší film, čo som videla za dlhú dobu. Áno, je to konina, ale uletená roztomilým spôsobom. Tento typ komédie je vždy otázkou názoru a vkusu, určite chápem, že Hubie neočarí každého, no mne to na tú halloweensku sobotu jednoducho sadlo :) ()

palmovylist

Náhodně vybraný netflix film se zase úplně nepodařil....přitom by stačilo vynechat hlavní postavu a byl by to příjemný a docela i zábavný film. S Hubiem zbývá pouze slovo nekonzistentní. Stále nechápu, jak někomu, kdo natáčí film, přijde jako hrozná sranda to, že postava "humorně" spadne nebo přes něco přepadne, ale fajn..asi jsme nekonzistentní i v tom, na jakou věkovou kategorii cílíme....35% ()

SmajdalfCZ1

No asi zde budu kopírovat názory ostatních, ale film v podstatě nepotěší, ale ani nezklame. Na zamračené odpoledne tak akorát. Sandler není zrovna seriózní herec a ve skutečnosti má několik proměněných ocenění za nejhoršího herce, ale v tomhle filmu se překonal a vážně je to dle mě jeho nejhorší film. U mě se nestává, že bych filmy tak nějak znehodnocoval, protože ve své podstatě jsem vážně nenáročný divák, ale tohle bylo vážně špatné na to kolik se tam objevilo známých tváří. ()

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (viac)