Úzkostlivá Syd se snaží překonat nástrahy střední školy, trable v rodině i zamilování do svojí nejlepší kamarádky. A ještě udržet na uzdě svoje nadpřirozené schopnosti. (Netflix)

chrispe

Slibný začátek se nakonec dočkal velmi průměrného konce. K hlavní hrdince jsem si nedokázala vytvořit nějaký vztah, respektive jsem jí nefandila. I když chápu, proč se chovala jako kráva (a kdo by ne). Plusem byla krátká stopáž dílů, takže nikdy nestihly nijak zvlášť nudit. Oblíbená postava: Stan! ()

Urukhaj98

E01-E07: Prapodivná coming of age záležitost, která byla zaříznuta dřív, než vůbec stihla něco pořádného předvést. Jedna fatalita v samotném závěru ke spokojenosti nestačí. 5/10 ()

holub109

Další dobrá věc od Netflixu. Zajímavý příběh od tvůrců Stranger Things a The End of the F***ing World, který se točí okolo sedmnáctileté teenagerky, která zjistí, že má superschopnosti. Je to skvělé natočené a obsazení z To je taky super. Příběhově mě to bavilo a poslední epizoda hodně nalákala na další řadu. 1. série - 80% ()

Mouchal

Tyhle typy seriálů už jsou poměrně ohrané. Outsider objeví zničehonic superschopnosti a musí je naučit zkrotit a žít s nimi. Nicméně já tyto příběhy mám rád a tak je pro mě I Am Not Okay With This celkem povedené jednohubka, která mě zaujala především kvůli duu Bev a Stan z výborného IT. Pokud člověk čeká druhý Stranger Things, musí jít hledat jinam. Pokud ale hledá seriálovou Carrie, je zde správně. 75% ()

255085349

Upřímně je jasné, že I am not okay with this není kdovíjak originální. Mixuje několik motivů, především klasický supernatural -coming-of-age motiv, tak blízký Kingově klasice Carrie a lesbickou orientací hlavní hrdinky se zase blíží například Trierově Thelmě. V obou těchto filmech je uvědomování si orientace a sexuality silně propojeno s objevováním a ovládáním nadpřirozených a tím pádem i nebezpečných schopností. Jakési bezčasí a retro feeling série zase poukazuje na bratříčka ze stejné stáje The End of The F***ing world. Sophia Lilis tu je tak jiná než v obou dílech IT, její metamorfóza do role tomboy outsiderky s kynklavou chůzí je tu prostě perfektní. Do toho super soundtrack, dobrý tah vyprávění i rozumná délka. Moc se těším na druhou sérii. ()

maxmen

Extrémně předvídatelné, neoriginální a nudné. Další stereotypní "teen" výplod Netflixu, kde najdeme "divnou a introvertní" hlavní postavu, s kamarádem, který se jí původně nelíbí a hlavní záporák filmu je kdo jiný než školní sportovec. Celý seriál je jedno velké klišé se špetkou populárního Stranger things, předpokládám, že za účelem oživení tohoto jinak zcela podprůměrného výtvoru. Jedinej Stanley to tahá. Od autora The End of the F***ing World jsem čekal víc. 45% ()

Petufo

Těžká slabota, která se pomalu rozjíždí. To, co se stane v 7 dvacetiminutových dílech by se mohlo stát ve dvou. Je to plné klišé a očekávaných situací. The end of the f*ucking world to nesahá ani po kotníky. Tam se postavy i děj nějak vyvíjely a někam to směřovalo (a bylo to dost temnější). Tady se nic neděje. Nevyvine se nijak nic. Jen čekáte, proč v první epizodě byla postava celá od krve a skončí to přesně tak, jak byste čekali. Není to ani strašidelné. Nejsou tam ani zajímavé postavy. Prostředí celkem nuda. Kdo viděl zmíněné konec světa anebo třeba skvělou Sex Education, tak bude velmi zklamaný. Budou se muset hodně pochlapit, aby další série byla vůbec koukatelná. Tohle byla těžká nuda vhodná pro kulisový poslech. Škoda. ()

mirak2

Len dalsi teen serial o dospievajucej tinedzerke, ktora okrem toho, ze je hodne awkward, tak ma aj specialne schopnosti. Jo a nezabudnime primiesat do toho, ze je na dievcata, lebo uz davno tu nebol ziaden serial s homosexualnou postavou. Este, ze to je take kratke. ()

wolverine

Po zhkédnutí série jsem trochu zklamaný. Čekal jsem trochu víc. Je to lepší než druhá série The End of The F***ing World, ale to není žádná pochvala. Prostě jsem chtěl víc akce. V seriálu se v zásadě nic moc nestalo. Průměrný seroš. 3/5 ()

Don82

"Heey!" Mnohé určitě navnadilo to, že na plakátech je: od producentů Stranger Things a režiséra The End of the F***ing World, takže divák logicky očekává jakési prolnutí obou seriálů. Ono to tak ve výsledku je, ale jen trochu a já osobně jsem měl trochu vyšší očekávání. Hlavní těžiště příběhu tak nějak osciluje právě mezi tématem nadpřirozena (ST) a divných teenagerů-outsiderů (TEotFW), ale jako by tvůrci nedokázali scénář pořádně "rozjet". První dva až tři díly jsou v pohodě, takové to na seznámení s celkem zajímavými postavami. Jako proč ne, ale pak následuje rozpačité přišlapávání na místě, děj stagnuje a divák má pocit, že se do těch 20 minut vleze kdejaká malichernost, ale to podstatné pořád nikde. Závěr série spěje k celkem předpokládanému. Já osobně jsem se u scény na plese hodně nasmál. Každopádně, tvůrci si pěkně vše nachystali na druhou sérii, takže doufám, že ta už bude svižnější. Netflix už zná svoje ovečky a ví co jim naservírovat, tak je nejvyšší čas z jinak skvělých herců vytáhnout co se dá. ()

joelly01

Dostala jsem se k tomutok diky sve mirne posedlosti american White trash a co se atmosky tyce tak tam Serial nezklamal. Jenomze to je asi vse.. White trash Feeling ohromne povedeny, ale jinak nudna zvanirna plna ale opravdu MIMORADNE trapnych mouder/klise puberty. Takto jsem ani ja nebyla trapna a to zu je prosim co rict (namatkou = ohromne "cool" opilost z jednoho piva a "zhulenost" z jednoho lehkeho malbace). Takze ne. Napred jsem rekla Klenotovi at se se mnou na to podiva, pak jsem ale rekla at se na to radeji nediva, ze by byl na me velmi nastvany ze se musi divat na takovou blbost. Zkusim ho nyni radeji nalakat na Tiger Kind. ()

noizcore

Tohle mělo velký potenciál. Bohužel první řada je vlastně takové velmi povedené intro k něčemu.... čemu Netflix (jak je jeho dobrým zvykem) zatrhl tipec. 6/10 ()

Vera2613

Super oddychový seriál s fajn obsadením a dejom. Sophia Lillis je talent, čo hovorím už dlhší čas. Seriál nenudí, stopáž je primeraná a finále prekvapilo a rozhodne nechalo cliffhanger. Už teraz som zvedavá ako sa to vyvinie ďalej. ()

AgnesDee

Seriál není extra ničím výjimečný, co se týče tématu. Vychází to z Carrie, problémy teenagerů řešil už John Hughes. Ale co se mi opravdu líbilo, byly herecké výkony Sophii Lillis a Wyatta Oleffa, které jsme mohli společně vidět v jiné adaptaci Stephena Kinga. V It nedostal Oleff tolik prostoru, ale tady si to vykompenzoval. Ale i Lillis si tuhle roli neskutečně dává. Těším se, až je znovu v něčem uvidím, a docela se těším i na druhou sérii. ()

Midar

Příjemná jednohubka, ve které perfektně funguje, jak budování vztahů, tak tajemné nadpřirozeno. Upřímně tak doufám, že se nakonec druhé série, ve které by se to teprve mělo celé naplno rozjet, dočkáme. Byla by totiž obrovská škoda jen tak zahodit takto přirozeně napsané a perfektně zahrané postavy. ()