Dina hodí Syd přes palubu kvůli Bradovi. Syd pak stráví odpoledne se Stanem – a zjistí, že je zajímavější, než si myslela. (Netflix)

Trevor

Úžasná sonda do mysle dnešných tínedžerov, ktorý debatujú o tom kto má na svojom tele horšie vyrážky. Toto je prosím pekne najsledovanejší seriál z ponuky Netflixu počas tohto dňa a určite má nábeh stať sa tým najlepším za celý týždeň. Skúste si to porovnať so seriálom ako This is England, ktorý sa tiež zameriava na rovnakú vekovú katogóriu avšak zďaleka nedosahuje také vysoké percento pretože nie je v ponuke Netflixu, ale na rozdiel od tohto seriálu rieši oveľa závažnejšie témy. ()

LachtanShows

Trochu se bojím toho, že více než prapodivné nadpřirozené síly se tady bude řešit hlavně problém ohledně “pátého kola u vozu”. Námět o teenagerech, jež se stali vyvrženci společnosti, se tu objevuje na můj vkus už moc často. ()

ALIENka_

Ok tenhle seriál fakt nehraje na vážno, spíš taková oddychovka, to si musíte ujasnit než do toho půjdete, protože jinak to se na to radši vyserte úplně. Upřímně asi to, že jsem od toho čekala úplný hovno, tak mě to dobře překvapilo. Je to strašná pičovina, kde se řeší, kdo má horší beďary a celý je to tak strašně divný a mě to po tom, co jsem na nic oddychovýho fakt dlouho nekoukla, docela dost sedlo. :D Hodnocení: 7/10 ()