Syd zjistí nové informace o tátovi. Přivede ji to k rozhodnutí, že si při přípravách na ples udrží pozitivní myšlení. (Netflix)

ALIENka_

Tak konec nářez jako prase. Jak by řekl Karel Gott - tentokrát jsem to opravdu nečekala (too soon? ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Na chvíli jsem se bála, že to bude jako s Carrie, ale to co přišlo no ty píčo tomu říkám závěr, krvavá kaše pro mě bylo fakt překvapení. Jenom mě sere jak ztvárnil Brada, což je prostě takovej klasickej zmrd bez příběhu. A samozřejmě ty nucený lesbický momenty, co se tam absolutně nehoděj. No a náběh na druhou sérii vypadá slibně, tak snad se dočkám dřív než to stihnu celý zapomenout. :D Hodnocení: 7/10 ()

Trevor

Jediným prekvapením v závere bolo, že Syd bola celá od krvi kvôli tomu, čo spravila Bradymu a nie tým, že jej Brady v štýle Carrie vylial na hlavu prasaciu krv. Trápne rozhovory v ktorých sa nič podstatné nerieši a Netflixu ani nevyšiel obraz fašistu Bradyho, ktorý neznáša Syd pretože je lesba lebo pochopiteľne by zároveň podľa ich liberálnej logiky musel nenávidieť aj černochov, ale práve černošké dievča je jeho priateľkou. ()

Remivsremi

Scéna brutální, ale to je asi tak všechno. Dokonce si vypůjčili song ze slavnějšího Netflix počinu. Seriál sám o sobě není špatný. Oslovit má potenciál spíše mladší publikum, které toho nemá zas tolik nakoukáno. Pro ostřílenější harcovníky zde, kromě solidního hereckého obsazení, není tolik. Většinu už jste totiž viděli jinde. Se stejnou pointou, v podobném provedení. Druhé sezóně se však nebráním. Season 1 - 60% ()

LachtanShows

Nu, přestože jsem se se seriálem nějak nedokázal ztotožnit, tak mě závěrečný díl nemile potěšil a klidně by se tím až hororovým nádechem mohl v nutné druhé řadě zabývat hlouběji. Krásně tu sedí heslo “Kdo se směje naposled...”. ()

KukulienkaHO

Najlepšia epizóda... ani náhodou. Za mňa veľké sklamanie. Najprv so mnou strašne pohli dva prekrížené fuckery od tvorcov, ktoré sa mi imaginárne zjavili z obrazovky pri časti z homecomingu. No a potom prišlo to toľko prezentované, či už z propagačných materiálov alebo zo samotných epizód, krvipreliatie. Bolo tu viacero možností, čo mohlo byť toho príčinou. Avšak vybraný bol ten najpredvídateľnejší scenár. Hold škoda, mohlo to byť skutočne silné. Takže ani tamtá udalosť s hlavou finále u mňa nevytiahla. Cliffhanger na konci zaujímavý a som skutočne zvedavý, kam by to celé smerovalo a aký žáner by mala druhá séria - hlavne vzhľadom na informácie o tajomnom mužovi. Nuž... tá sa bohužiaľ kvôli hnusobe nezrealizuje. ()