Vtelenie zla

• Česko Zhoubné zlo (viac)

Nový film, v ktorom sa režisér James Wan vracia ku svojim tvorcovským koreňom! Hlavná hrdinka Madison je vo filme paralzyovaná šokujúcimi víziami hrozivých vrážd. Jej trápenie sa ešte zhorší, keď zistí, že jej sny sú v skutočnosti realitou. (Continental film)

vinson003

Ano, tak nebylo na co jít...a já chtěl do kina...Zhoubné zlo...nejdi na to...je to o vraždách...žádná duchařina...to, co se na plátně odehrálo přátelé, byl návrat do osmdesátek...já jsem to zařadil do top five mých nejstrašnějších filmových zážitků...takže woody v kině nebude, ale my se budeme dívat na tuhle morbidní zábavu, která také trochu připomíná počítačové hry...v norsku zabil maník předevčírem osm lidí lukem (viz lara croft) a my si bude dál pouštět tuhletu bláznivou zábavu...poenta byla jasná už v půli...jen jsem nevěděl jak to vlastně vyřeší...já snesu hodně...ale Zhoubné zlo jsem vytěsnil okamžitě po zhlédnutí...rozhodně nedoporučuju...ps-na nový halloween nechoďte, sabotujme to :) ()

Stanislaff

Byl jsem rád, když tahle vopičárna skončila. Conjuring to není ani náhodou. Nic mě nezaujalo, mrazení a husí kůže ani náhodou. Napětí, očekávání ??? Ani na vteřinu. Co dodat ? Zítra nebudu vědět, že jsem tenhle filmeček viděl. Ztráta času. ()

VladoCZ

Libilo se mi to velmi. Bylo to pomerne tradicni tema, ale zaujalo me moderni provedeni vc. hudebniho podkresu. Konecne zadna kopirovana tuctovka. Bavilo me to az do konce, i kdyz uz bylo v celku jasne, o co jde. ()

biochem

Parádně rozehrané, ovšem finále pro mě bylo celkem zklamáním... Výborný výkon od hlavní hrdinky. Wan ukázal, že pořád v žánru hororu patří mezi špičku, jen ten závěr, který film shodil jen do průměru... ()

ArminF.

Réžia James Wan, takže sú namieste vysoké očakávania, veď natočil napríklad skvelý SAW jednotku a úspešné démonické horory.     Konečne po čase výborný mysteriózny horor, ktorý začína záhadnými vražednými vidinami hlavnej postavy, postupne sa odhalí identita zabíjajúceho tvora a posledná tretina filmu je skôr akčnejšie vyvrcholenie akými rôznymi pohybovými kreáciami dokáže likvidovať. Kamerové zábery na nás zapôsobia v každej scéne, väčšina z nich zaujme nápaditosťou každého detailu, napríklad prechod cez izby domu z horného pohľadu, pri akčných scénach kedy sa kamera točí dookola po scéne a samozrejme zopár (nie veľa) klasických ľakačiek s upreným zrakom diváka do tmy...a ešte taký detail, aj zastavujúci sa mixér :)     Herecké výkony sú ok, príbeh trochu pokrivkáva ale v podstate tiež v poriadku, moje hodnotenie dvíha nápaditá práca s kamerou a ľahký, nie prehnane krvavý štýl režiséra. 80% ()

Figuto

Nejdřív jsem si říkal, jestli to je ten správný film, zda nedošlo k nějaké mýlce? James Wan, čekal jsem něco "vážně" hororově laděného ala Conjuring a spol. a ono to je něco jiného. Ale super! Od jisté chvíle už musí být protřelému divákovi hororových klišé zřejmé, co se děje, téma už tu několikrát bylo, ale jak je to provedené! Paráda! Zážitek nevšední. Hororová povinnost. ()

Dajman

Tešil som sa na nabitú, skoro dvojhodinovú ducharinu od Wana, ktorá aj mala riadne tempo hneď od začiatku, no po polke filmu sa môj mráz na chrbte zmenil na skrútený pohľad od nechutnosti a skôr mi to prišlo odporné ako strašidelné....... Veľké sklamanie. ()

lineker

Giallo, negiallo pro mne další Wanovo zklamaní, tuctový film ( záměrně nepíši horor ), kterých vám nezávislý menší filmaři vyprodukují deset za rok, opřený o velký rozpočet. Více než hruzných scén se dočkáte krvavé akční lázně, která je paradoxně asi to nejlepší co v tomto chtěljsemsložitpoctužánru filmu zažijete. ()

Andy_Host

Roztomilý stoletý nápad našich dětských fantazií, ztvárněný vyděšenými herci bez talentu na počátku další série "lekaček", plných prvoplánových dialogů a předvídatelných konců. ()

Nick182

Moc kvalitních filmů s Horrorovými prvky letos nebylo, ale James WAN mi opravdu zlepšil náladu. Při první půlce filmu jsem si řekl, že půjde o moc pěknou duchařinu. Pak přišel obrat o 180° a byl z toho slasher. Tahle kombinace horrorových žánrů moc často nebývá, ale tady funguje dokonale. J. WANA asi tvorba filmu velice bavila. Za mě je totiž film naprosto luxusní. Od začátku do konce. Kdyby to šlo tak dám 6 že 6 😈 ()

Petr.Siman

Pan Wan se rozhodl natočit horror pro sebe a pro radost a ta jeho hravost a inovativnost je zde vidět , prolínání světů je perfektní , Gore parádní , finále krvavé. Jo tohle mě sedlo 5* ()

CreepyJoe

No tak teď do psí zadele fakt nevím jak s tím filmem naložit, ze začátku to vypadá jako těžká duchařina, což taky byla ale pak se najednou z toho stane vřískot? jako WTF! I tak za 4 hvězdy. ()

Devourment

Som rád, že James Wan to natočil úplne inak ako som čakal, dokonca ma to bavilo viac ako V zajatí démonov. Pár krát som nevedel kto? prečo? načo? a začo? ale ku koncu sa to všetko vyjasnilo a potešili aj  gore efekty, ktoré som tu nečakal. Super HOROR. ()

JasiraEk

Námět je vcelku zajímavý a napětí postupně graduje, některé scény jsou na můj vkus trochu přehnané a mnohé člověk pochopí dříve než film skončí, ale i tak se jedná o lepší průměr. ()

guy_1

Nedoceněný klenot dnešní doby skvělý a hlavně překvapivý, což dneska moc filmu není skvěle natočený super horor co na to říct. ()

Hororoví mistři spojí síly

Hororoví mistři spojí síly

19.11.2022

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

03.12.2020

Poté, co před třemi týdny studio Warner Bros. oznámilo plány pro uvedení snímku Wonder Woman 1984 souběžně v kinech i na streamovací službě, a také po nedávných spekulacích, že podobný osud by mohl… (viac)