Hra na oliheň - Série 1 (2021) (séria)

Kganbu (S01E06)

(epizóda)

Hráči před čtvrtým kolem utvoří dvojice. Ki-hun řeší morální dilema, Sang-ue volí záchranu a Se-bjok o sobě něco prozradí. (Netflix)

whysoserious

Tohle mě po emoční stránce hodně sebralo... A ne- jen tak něco mě nerozbrečí, ale u tohohle dílu to muselo ven. Díl s kuličkami si budu pamatovat ještě dlouho po dokoukání celé série. ()

Rayen1

Velice povedenej díl.. Každej kolem moralizuje (ne přímo tady, myslím na netu), ale ruku na srdce, určitě by se většina z vás zachovala jako "ty svině", když jde o kejhak a hlavně celkem slušný prachy.. Takže.. 🤷‍♂️ ()

AnaMaruska

Ale no tak. Jestli vás rozbrečí takto účelově komerčně dojímací scénář, tak vás chci vidět u reálných dokumentů z koncentráků, kde nutili bojovat syna s vlastním tátou holemi na život a na smrt. A opravdu tam nešli dobrovolně s vidinou miliardy fufníků. Trochu soudnosti, prosím :-/ ()

motyka52

U seriálů sice nikdy nehodnotím jednotlivé epizody, ale tady udělám výjimku. Kdyby někdo řekl: "Hele, je to epizoda o tom, jak spolu lidi hrají ......., trvá to hodinu a celou dobu budeš jak přibitý před obrazovkou", řekl bych si jen "Cože? To určitě." Ale ona je to pravda. Dokonalá sonda do duší. ()

soukyd33

V minulém díle se nám ukázalo i to solidní bludiště chodeb, co jsou v celé stavbě na ostrově. Při čtvrté hře se ukazuje i faleš hráčů, co hrají další hru. Poznámka: Ten čas běží ve hře nereálným způsobem. Poznámka: Poslední tři minuty, jsou neskutečně dlouhé. ()

babuška

tak je jasno o charakteru postav a to do puntíku, využívání slabších kusů jakožto prostředek k dosažení cíle, v životě nic neobvyklé, zmrd je zkrátka a dobře zmrd, ale tentokrát to nebylo tak svižné ()