Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

Raichu.Cz

Neskutečný jak tohle všechno mohli stíhat když první série má celkem 65 epizod WOW! Za to je tohle perfektní klasika animáku a hlavně mé hezké vzpomínky dětství. Za mě 100% ()

Falanx

81%  Sděluji -My z Kačerova =  klasika.---- Skrblík je podle časopisu Falanx nejbohatší kreslená postavička a jeho majetek je odhadován na 999,95 miliard tereziánských tolarů. ()

Chroe

Naprosto perfektní dětská zábava, mnohdy nenásilně poučná, ale vždy po čertech zábavná. Ten, v koho debilní hlavě se zrodil nápad přezpívat úvodní znělku a předabovat postavy...a to nejen u tohoto seriálu ale i dalších...ten by zasloužil normálně přes držku ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)