Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

LukeSharp

Klasika ze všech klasik nejklasikovatější. Kdybych byl menší tak jednoznačných pět.Ale ted už jsem velký kluk a jednu hvězdu strhávám za druhou verzi dabingu,která byla naprosto příšerná a taky značný úpadek vzhledem k prvním dílům. Těch prvních asi čtyřicet jsem viděl několikrát a vždy když je někdy zahlédnu v televizi znovu si zavzpomínám na dětské časy.Rampa McKvák a jeho vočesávací vostrombouch a dvojitý hlavokrut to jsou prostě nezapomenutelné chvíle.Zbytek dílů už má tendenci se často příběhově opakovat a nejsou tak zábavné,ale i tak si udržují(až na již zmińovaný dabing) slušnou úroveń.Nezapomenutelný seriál za 80% ()

lord Ball

Pohádka mého mládí, naprosto dokonalý seriál, který nenásilnou formou baví a i možná trochu poučuje, strýček Skrblík to je prostě správnej machr :-) jak dokázal rozmožit své jmění z desetníku to mě vždycky strašně bralo. Navíc je to moc hezky malované a ani dneska se nebránim si tuhle pohádku pustit a vždy se výborně bavím, škoda že dnes dávaj už o víkendu ráno v televizi jen nesmyslný pohádky typu Pokemon a jemu podobný a na tyhle skvosty se zapomíná, mám pocit. že dnešní děti už ani tyhle pohádky neznají. ()

pekas

Jo tak tohle se Disneům povedlo z animované tvorby asi nejvíc. Kam se na to hrabou jejich celovečeráky. Nevyrostl jsem na tom, ale líbí se mi to hodně. ()

walkingdead

Úžasná vzpomínka na dětství. Napínavé i zábavné příběhy + skvělý dabing čt (škoda, že byl seriál stejně jako spousta jiných trapně předabován novou). ()

yaqwsx

Jako dítě bych jednoznačně hodnotil 5*, ale přece jenom teď s odstupem času si všímám, že se jednotlivé epizody celkem opakují a jedna "vykrádá" druhou. Ale i přesto parádní seriál. ()

Astinas

Miloval jsem a možná ještě trochu nostalgicky miluji kačery, obzvlášť pak postavu Kačera Donalda a jeho mluvu, častokrát si z něj děláme srandu v hospodě ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)