Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

icare

Seriál, který pro mě měl význam asi tak do 10 let věku...je to sice fajn se na něj zase po pár letech podívat, ale už mě prostě tak nebere, jako když jsem byla malá. Pro děti výborný seriál:) ()

japekli

Častokrát jsem si dceru bral jako záminku, abych na to mohl civět taky. Skrblík, starej vypočítavec, škudlil jak mohl, ale, jak šlo o synovce, byl měkouš, no a Rampu jsem měl ze všech nejradějc. Jen nevím, zda- li bylo moudrý nechat dívat haranty, protože v seriálu byly mláďata uvědomělejší než ti starší, aby nás, rodiče, náhodou neměly za blbý. ()

PeteBuck

Spolu s Rýchlou rotou Chipa a Dala to bol seriál v rámci cyklu Walt Disney presents, ktorý frčal na STV vždy v nedeľu o šiestej. Celý rok. Keď to skončilo, tak som ako decko zažil skutočne prvý šok. Krásne rozprávky, ktoré sa dnes netočia. Vtipné, pekne nakreslené, inteligentné. A ten slovenský dabing bol parádny. ()

Tuty

Nejlepši Disneyovka, vydržím se na to koukat i dnes. Perfektní nadčasový humor, geniálni postavy s geniálními jmény (Magika von čáry, Skrblík, spousta postav parodujicích společnost, Hamoun, Rafani, paní Čvachtová, Ňouma....) Nejlepší jsou epizody o hledání pokladů. Varování: Ruce pryč od dabingu TV Nova, jedině dabing Čt, podobně jako u Chip a Dale. ()

chinano

Tohle je výjimečné dílo - už jen tím, že si dokážu představit dívat se na tento seriál i v době, kdy moji kdysi oblíbění Chip a Dale a Digimon připadají naprosto nestravitelní. Skvělý kus práce! ()

Jayk19

Nejlepší kreslená klasika mých dětských let,i po letech se mi líbí ta orchestriální hudba.Člověk si ani nevšimne že to bylo ozvučené až tak nádhernou orchestriální hudbou,která k tomu patřila.Navíc znělka s Čokem:DD ()

PatrikP4

Jako malý jsem to měl také hodně rád... Rozhodně s Letohrátky, Gumítkama a Rychlou rotou budu pouštět dětem spíš než nějákou jinou blbost... ()

Xter

Nadčasová klasika. tských let a i v dospělém věku mě fascinují dobře vystavěné příběhy i často celkem "dospělý" humor. Pozor jen na novější dabing, ten sráží seriál o několik tříd níže. ()

ZetDaElO

Fungovalo to, keď som bol malý, funguje to aj keď som už 30 ročný odrastenec a bude to fungovať aj pre moje deti. Hovoriace káčery jednoducho majú svoje neodolateľné čaro a slovenský dabing je fantastický. 10/10 ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)