The Beach House

Mladý milenecký pár prichádza do osamoteného domu na jednej z pláží východného pobrežia USA. S prísľubom prázdnin mimo civilizácie sa tešia na spoločne strávené chvíle osamote, avšak nachádzajú v domčeku postarší pár, ktorý v ňom tiež má v pláne prebývať – to je však ešte ten najmenší problém, pretože z mora na nich všetkých číha ďaleko desivejšia hrozba. (Pôvodný český text: Goldbeater) (dixx)

Corpsegrinder

Čekal jsem to mnohem horší, nakonec se nemůžu rozhodnout mezi 2 a 3 hvězdama. Mám rád tyhle izolovaný apokalyptický lovecraftoviny kde je svět v prdeli dřív než si to postavy uvědomí, a tenhle film měl hodně příjemnej nájezd v první polovině, bohužel pak to vypadalo že někdo ztratil zbytek scénáře nebo rozpočtu a jakmile se zdá že se konečně něco začíná dít tak film skončí a vy si říkáte "to je vše???". Bylo tam pár nechutností ale myslel jsem že koncem filmu se do toho trochu opřou a ukážou pořádný mutace ale kromě jednoho sklepmistra ve tmě tam prostě není nic. Je to koukatelnej ale nedotočenej film. V úvodních titulkách aspoň potěšilo zjištění že soundtrack dělal Roly Porter jehož diskografii mám hodně rád a obzvlášť ve finále se tu docela předvede. ()

Rathalos

Priemerny sci-fi horor s velmi dlhym rozjazdom,ktory je vlastne najvacsim minusom tohto filmu,potom to uz bolo zaujimavejsie,no to urcite nestaci,aby to divakov zaujalo,skor naopak,prichadza nuda...:-) ()

Johny M.

Po nedávnym Color Out of Space je tady Cthulhu's Farts from the Deep. Sice to neni Lovecraft a je to evidentně dost levný, ale místama, s přimhouřenejma očima, to celý tak trochu lovecraftovsky působí... ()

helraiser

Velice podhodnocený film. Malý horůrek který má slušnou atmošku a grády, ale to si divák musí počkat. Rozhodně to není nic pro nikoho kdo v hororů potřebuje hektolitry krve a akci už od první minuty. Kdo si počká tak se dočká pěkně atmosférického finále, ale musí si počkat. Solidní malý ekohorůrek, který rozhodně stojí za zhlédnutí. ()

Mamlas odpad!

Prvních 50 minut se neděje nic. Jen jsou nějací nezajímaví lidi v baráku a kecají. To lze rovnou přeskočit. Pak přijde zápletka s kontaminovanou vodou a zdá se, že by se něco mohlo začít dít. Bohužel ne, násladuje jen další amatérské supernudné tupé blbé nic. (1%) ()

J.Mayen

Muj oblibeny Jake Weber z Usvitu Mrtvych 2004 a zahraje si tupyho blbecka v takovym shitu. Film neni nicim zajimavy. Neslo ani o to pochopit co se ve filmu deje,ale jakym style se vse odviji. Naprosti bez spetky atmosfery s blbyma hercema a divnyma vecma na plazi. Jedna hvezda za scenu se slizounem ve sklepe. Urcite se k filmu uz v zivote nevratim. ()

Ondrew

Opat sa nam zrodil hororik, z ktoreho citit jasnu inspiraciu majstrom Lovecraftom. Cele to zacina nenapadne, no uz prve zabery naznacuju, ze sa to coskoro krasne zvrtne. Mysterioznu atmosferu, ktorou je film presyteny, je tu citit na kazdom kroku. Vhodne zvolene herecke obsadenie patri, nastastie, k tomu lepsiemu, co mame moznost v podobnych snimkach vidiet. A co je hlavne, ani za zaver filmu sa autori nemusia hanbit. Podobne ako pri tohtorocnom The Unheardi tu nam reziser dokazal, ze mu hororovo-mysteriozny zaner rozhodne nie je cudzi. Som zvedavy, co predvedie nabuduce. 70%. ()

Little_Sawy

Zbrzděná děfka se vydá s přítelem do odlehlého plážového domu, jak tak si užívaj, vyměnují si názory a to kde je z nich nějvětší idiot, pak se čubka vzpomene proskoumat dům,jelikož zasliší jak někdo vešel dovnitř, tak se to rozhodne vzít do vlastných rukou výjde ze své skřýší, představí se, pak tam příjde její John Klátič, a za babčou i děda který si vzpomene že dům měli pohlídat do doby kdy nepříjde John Klátič kterej si zavspomína co se dĕlo, jenomže se nedalo vůbec nic, a ted tam je s čerstvou lasturou ktorou by nejradeji videl nahou 24/7, ale tedkom tam budou všimni čtyři u jedného stolu. Pak tak najednou začnou kapat v moři zvířata už nevím jak se.. Tohle stálo za houno. Dvě hvězdy za blbej překlad. ()

lineker

Ale jo. I když první půlhodina rozhodně navnadila více, než v té druhé hodině událo. Mám rád neznámo a kdyby mne film v tom nevědomí dokázal ještě nějaký čas udržet šel bych s hodnocením ještě výše. ()