Vyzbrojen trapnými dotazy a nulovou sebereflexí se Zach Galifianakis ve svojí show s minimálním rozpočtem vydá najít slavné lidí, se kterými by mohl natočit rozhovor. (Netflix)

Ollie235

Přiznám se, že nejsem fandou ani internetových Galifianakisových skečů, ale když na mě na Netflixu vyskočila zfilmovaná verze, říkal jsem si, že tomu dám ještě šanci. Některé dílčí scénky jsou docela fajn, ale měly zůstat v původním formátu. Nefungující příběh působí naprosto zbytečným dojmem, vedlejší postavy nepřinášejí žádnou přidanou hodnotu. O všem vypovídá fakt, že nejpovedenější částí filmu jsou závěrečné titulky. ()

Axident

Neviděl jsem ani díl původní nekorektní talk show, které je tenhle film nástavbou. Má světlé opravdu vtipné okamžiky, ale smíchy jsem slzel jen při sestřihaných zaběrech u závěrečných titulků, protože na formátu filmu nefunguje zcela spolehlivě to, co v krátkých dílech a nezbavíte se pocitu nudy a nastavované kaše, ačkoliv kdo má hodně rád tenhle švihlý humor trapnosti asi si užije. (Navíc se tu vícekráte opakuje narážka na Zachovu tloušťku, přičemž ta už ale neexistuje.) ()

Raziel_cz

Nejlepší jsou by tom samozřejmě interview (která sice neuvidíte celá – což jako... proč? Takhle to nemá ani hodinu a půl –, ale stejně) a nepovedené záběry z interview... a původní seriál je pořád někde jinde. Ale pořád to má typický humor a nikde to moc nedře, takže to je plus. Jediná škoda je, že všechna ta interview pojí dohromady v žánru naprosto klišovitá road-trip agitka a nedělá to s ní – kromě návštěvy Dinklage – nic zajímavého. Vlastně to s ní – kromě návštěvy Dinklage – nedělá vůbec nic. Jako by všichni věděli, jak zbytečná je, a jenom mechanicky dělali, co se od nich čeká, takže všechny konflikty a zvraty a emocionální věci to jenom přeletí, jako když prolistujete knihu. Což vás ale zase dostane k dalšímu interview, takže to je asi další plus. Z představy, co se z toho dalo vytřískat za bizarnost, dostávám depresi, ale stejně jsem se bavil a smál nahlas. Akorát ten (asi) pokus o (asi) metanaraci s dokumentárním štábem jsem moc nepobral. Pro fanoušky dobrý. ()

Olík

Důležitý dotaz. Sedí vám styl humoru, kterým se presentuje Zach Galifianakis? A když nemáte problém, tak tady vystává další dilema. Vyhovuje vám víc, samostatné kapraďoidní grilovaní celebrit anebo jeho namotání do sebepráskačského road-tripového klubíčka? Hodně otázek, odpovědi lehce v oparu, a co se týče mé osoby setkání někde na půl cesty. ()

Hpatrik

Nejzábavnější z celého "filmu" jsou, kromě mnoha příjemných cameo roliček, závěrečné titulky. Jinak mi tenhle typ humoru (rozuměj trapné zesměšnování) vůbec nic neříká. ()

Cinematrix

Docela jsem nechápal, na co to vlastně koukám, ale on v tom násilně naroubovaném příběhu na jednotlivá talk show nechápal nikdo. Zach Galifianakis je profesionál trapnosti, což ale na druhou stranu naprosto chápu, protože s tim jeho obličejem se ani jinym směrem ubírat nemůže. Tady předvedl roli totálního debila, kterej má pohromadě snad všechny záporné lidské vlastnosti a kdyby mu dal někdo z účinkujících přes držku, šel bych i na 4 hvězdy, protože párkrát jsem se opravdu zasmál. ()

Selixinho

Tady mě mrzí snad jen jedna jediná věc, a dost zásadní. U tohoto filmu jsem se totiž zasmál až na konci u nepovedených záběrů. Je sice super sledovat odevzdané herce, kteří se nechaj dobrovolně zesměšnit u Zacha ale na celovečerák to prostě není. Druhou hvězdu přidávám za Peter Dinklage a jeho Winds of Winter. ()

Dandy95

Nadhodnocený, ale nemůžu jinak, protože tam je v každé sekundě vidět, že se všichni perfektně baví a každej si užívá svojí karikaturu na maximum! Bavil jsem se! ()

Insomniac

Hodnotím bez znalosti seriálu. Možno po zhliadnutí seriálu prehodnotím, ale pre mňa trochu trápne, nuda, bez nejakého scenára. Prišlo mi to tak narýchlo zostrihané a čapnuté do TV... ()

Daline

Tolik jsem si přála, aby se mi to líbilo. Keanu Reeves, Matthew McConaughey, Benedict Cumberbatch, John Legend, Peter Dinklage, David Letterman, můj milovaný Jason Schwartzman...to snad musí fungovat, co víc si může člověk přát? Ale bohužel. Atmosféra filmu byla strašně "hostile" (vím, že to měla být satira a že se tomu pak zasmáli, ale stejně). Hrozně mě nebavilo Zachovo kňučení a bolestínkovství. Ani nevím, proč jsem to dokoukala. Velká škoda, promarněná šance. ()

Miroslav.Zac

Herec s nevyslovitelným jménem a vizáží váguse recykluje svoji slavnou postavu z Pařeb, tedy nepochopeného introverta a opět boduje. Bohužel jen u malého specifického publika. Některé scény se mi líbily, ale bylo jich tak málo, že by mě ani za nic nedonutily zvýšit hodnocení. ()

Harty

Zachova internetová show Between Two Ferns je geniální, bezchybná věc. Co funguju skvěle v 5 minutových skečích ale totálně propadá v 80 minut dlouhém, nezajímavém filmu. Pokud tuto talk-show nemáte rádi, filmu se obloukem vyhněte. A pokud ji rádi máte i tak o tom uvažujte. Nejlepší na tom totiž jsou skutečně jen "nepovedené" záběry v závěrečných titulcích. ()