Tento pořad pochází ze stránek Funny or Die. Moderuje ho Zach Galifianakis. Vystupuje zde mnoho známých osobností, které jsou pozvány mezi dva květináče s kapradinami. Zde je s nimi veden rozhovor a jsou jim pokládány nejen typické interview otázky, ale také zcela bizarní a nevhodné (např. sexistické) otázky a připomínky. (Laky.)

Eleanor_

Originalní trollink "like DAFUQ - WTF"... jakože viděl jsem díl jen s Portman.. asi 3x poprvé sem si tak trošku říkal.. wtf xD cotoje... pak mě došlo, že to je mega troller... myslim, že místy dost nevkusný a trapný.. ale je to sranda. Trolling mám rád, to jo a dost... Ale pokud jde o Portman a chování k ní tímto stylem, to se mi fakt nelíbí, nevím zda to měli "domluvené" a nebo prostě inprovizace.. ale Natálka fakt dost zmatená, a nebo drsně zahráno.. :) ()

Viking69

Nevim jak tohle hodnotit Rekl bych ze je to pokus o neco noveho Narazil sem na to nahodou na youtube... fakt sila .. Zach se snazi vytocit nebo ztrapnit kazdeho kdo se tam ukaze. Nema zadny hranice a proto neni tezky vytocit kazdeho. Charlize Theron se tomu jedina smala a brala to uplne v pohode coz se neda rict o treba o Natalii kterou se zeptal jestli si oholila V for Vagina ;D heh :D ()

Malarkey

Zach Galifianakis se u mně zapsal jako výborný komediant prvně v Pařbě ve Vegas. To asi většinu tady. Nicméně za tu dobu se z něj stal jeden z těch nejlepších, co Amerika v současnosti nabízí. Drzej jak vopice, chvílemi dost trapnej, ale ve výsledku neuvěřitelně dobrej a vtipnej. Stejně jako tenhle seriál. Byla radost na ty herce tam koukat. Člověk je tak viděl trošičku v jiným světle. Otázky na Bruce: Bruci, věděl si, že herci i odmítají role? Kterého ze synů máš radši? Otázka na Natalii: Vyholila sis ve filmu V jako Vendeta na hlavu V. Vyholila sis taky V jako Vagina? :-DD No, nemějte to rádi. ()

LBsmoke

tak už sem viděl kompletně všechny videa na netu.. a masakr ten Charlize Theron si poušítm furt dokola to(ona) mě nadchlo.. někdy je to bohužel slabší jako s Pennem jeho "teplý bratr"-zbytečnost nebo kýchání na Hamma.. nejkontroverznější z dílů je asi s Natálkou..(neuvěřitelně vtipný avšak zle drzý) ...... miluju jak on to tak krutě, sprostě, ale nevině jak malé rozzlobené dítě rozsekne.. :-D "I´ve got bigger dick than that" .. "I hope your dog dies.." ()

• V epizodě se Seanem Pennem tvrdí Zachovo "dvojče" Seth, že má mopslíka, který by mohl hrát ve filmu. Ve filmu Na doraz (2010) cestuje Galifianakisova postava s mopslíkem. (Brousitch)

Po Obamovi za tajnými agenty

Po Obamovi za tajnými agenty

17.03.2014

Zach Galifianakis se proslavil rolí podivína Alana v Pařbě ve Vegas, v posledních dnech jej ale internetový lid vídá spíš jako moderátora komediální show Mezi dvěma kapradinami, ve které se nečekaně… (viac)