Manuel a jeho tým čelí důsledkům svých rozhodnutí a Chris a Don Minu mezitím na opačném konci světa musí vzdorovat nebezpečným a nečekaným okolnostem. (HBO Europe)

Arkanoid

Mexická časť sa pohla ku zaujímavej pracovnej náplni, ale tohto príbehu bolo málo, aby bol adekvátnym. Námorná časť poteší rozhodnosťou svojej hlavnej postavy, osudový slow motion príbehu veľmi nepomáha a tak je skôr béčkom. Chuť napraví, už tradične, talianska časť, kedy divák cez skvelo budované napätie cez obraz, ticho, staré krivdy a brutalitu dostane strach o určité postavy a je svedkom zaujímavého potvrdenia vernosti. ()

Arsenal83

Mirada nebola žiaľ žiadna Miranda Kerr. Trochu lepšia časť než prvé dve, ale stále sa neviem vymaniť z toho pocitu, že ma to nijako nestrháva. V podobnej téme sme už videli aj lepšie. Oveľa lepšie. ()

castor

Třemi nulami je označovaný nejčistší kokain nejvyšší kvality, jaký na trhu existuje. Don Mino ukáže vnukovi Stefanovi svou moc, v autě mu před očima shoří společník. Hořet bude i na lodi převážející mimo jiné zatraceně cenné konzervy s mexickými papričkami. Italská mafie hodlá převozu nákladu zabránit. Posádku evakuuje a loď zapálí. Chris ji přesto dovede do přístavu v Senegalu. Znovu se spojilo duo autora předlohy Roberta Saviana a režiséra Stefana Sollima, kteří stojí za Gomorou. Ta nás zavedla do temných uliček mafiánské Neapole a ani tady nás tvůrci nebudou opíjet limonádou. ()