Tvorcovia:
Hans W. GeißendörferKamera:
Ingo Arndt, Reinhard Gossmann, Achim Hübsch, Walter Lebek, Robert Merten, Guido Schweren (viac)Hrajú:
Michael Schmitter, Christian Rudolf, Tanja Frehse, Sara Turchetto, Irene Fischer, Julia Stark, Cosima Viola, Joachim Hermann Luger, Marie-Luise Marjan, Moritz Alexander Sachs, Joris Gratwohl (viac)Epizódy(52)
-
Kitty kotzt! (S26E31)
-
Ein ernstes Wort (S26E32)
-
Bratwurst (S26E33)
-
Madonna (S26E34)
-
Wer ist Tobias? (S26E35)
-
Traurige Gewissheit (S26E36)
-
Winter (S26E37)
-
Handy (S26E38)
-
Nach Hause (S26E39)
-
Was Verrücktes (S26E40)
-
Zu früh (S26E41)
-
Muss i denn (S26E42)
-
Kuh und Känguru (S26E43)
-
Schlafmangel (S26E44)
-
Die Wanze (S26E45)
-
Hormone (S26E46)
-
Die Aussage (S26E47)
-
Heim (S26E48)
-
Fliegen lassen (S26E49)
-
Las Vegas (S26E50)
-
Flo (S26E51)
-
Jugendbewegung (S26E52)
Hrajú
Michael Schmitter
Najlepšie seriály:
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Christian Rudolf
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Conni (2011) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Tanja Frehse
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Sara Turchetto
Západné Nemecko
Irene Fischer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Tridsať prípadov majora Zemana (1974) (seriál)
Julia Stark
Západné Nemecko
Cosima Viola
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Post mortem (2007) (seriál)
Joachim Hermann Luger
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správná šestka (1993) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Moritz Alexander Sachs
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Joris Gratwohl
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Daniela Bette
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Toni Snetberger
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Ludwig Haas
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
O zvířatech a lidech (1994) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Amorn Surangkanjanajai
Thajsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Birgitta Weizenegger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Gunnar Solka
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Moritz Zielke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Philipp Sonntag
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Ľudia z Mogadoru (1972) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Beatrice Kaps-Zurmahr
Východné Nemecko