Nemecko,
(2010–2011), 26 h
(Minutáž: 30 min)
Tvorcovia:
Hans W. GeißendörferKamera:
Ingo Arndt, Reinhard Gossmann, Achim Hübsch, Walter Lebek, Robert Merten, Guido Schweren (viac)Hrajú:
Michael Schmitter, Christian Rudolf, Tanja Frehse, Sara Turchetto, Irene Fischer, Julia Stark, Cosima Viola, Joachim Hermann Luger, Marie-Luise Marjan, Moritz Alexander Sachs, Joris Gratwohl (viac)Epizódy(52)
-
Novemberblues (S26E01)
-
Stolperstein (S26E02)
-
Oder auch nicht (S26E03)
-
Altlasten (S26E04)
-
Jetzt erst recht (S26E05)
-
Iffi und Klaus (S26E06)
-
Trockenes Brot (S26E07)
-
Der Baum nadelt (S26E08)
-
Hexenschuss (S26E09)
-
Orkan (S26E10)
-
Arzt (S26E11)
-
Gier (S26E12)
-
Ole (S26E13)
-
Junge Liebe (S26E14)
-
Der Neue (S26E15)
-
Rauer Wind (S26E16)
-
Bierglas-Schläger (S26E17)
-
Taktik (S26E18)
-
Junge Burschen (S26E19)
-
Aufgeräumt (S26E20)
-
Hajos Geheimnis (S26E21)
-
Ein unmoralisches Angebot (S26E22)
-
Das Refugium (S26E23)
-
Ein Ende mit Schrecken (S26E24)
-
Tod oder Leben (S26E25)
-
Wie Tiger Tom einmal seine Eltern überraschte (S26E26)
-
Das Ende vom Lied (S26E27)
-
Gretchenfrage (S26E28)
-
Kain und Abel (S26E29)
-
Hysterie (S26E30)
predchádzajúca
1 - 30
ďalšie
Hrajú
Us Conradi
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Marco Klammer
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Andrea Spatzek
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Zámocký hotel Orth (1996) (seriál)
Bill Mockridge
Kanada
Marcus Off
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Katharina Witza
Nemecko
Rebecca Siemoneit-Barum
Západné Nemecko
Sontje Peplow
Západné Nemecko
Georg Uecker
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Harry Rowohlt
Nemecká ríša
Domna Adamopoulou
Grécko
Najlepšie seriály:
Ahoj, ujo doktor (1994) (seriál)
Jennifer Steffens
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kráľ zo St. Pauli (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Hermes Hodolides
Grécko
Sybille Waury
Západné Nemecko
Knut Hinz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Dedičstvo Guldenburgovcov (1987) (seriál)
Rupert Schieche
Najlepšie seriály:
Klaun (1998) (seriál)
Cynthia Cosima
Nemecko