Tvorcovia:
Hans W. GeißendörferKamera:
Ingo Arndt, Reinhard Gossmann, Achim Hübsch, Walter Lebek, Robert Merten, Guido Schweren (viac)Hrajú:
Michael Schmitter, Christian Rudolf, Tanja Frehse, Sara Turchetto, Irene Fischer, Julia Stark, Cosima Viola, Joachim Hermann Luger, Marie-Luise Marjan, Moritz Alexander Sachs, Joris Gratwohl (viac)Epizódy(52)
-
Novemberblues (S26E01)
-
Stolperstein (S26E02)
-
Oder auch nicht (S26E03)
-
Altlasten (S26E04)
-
Jetzt erst recht (S26E05)
-
Iffi und Klaus (S26E06)
-
Trockenes Brot (S26E07)
-
Der Baum nadelt (S26E08)
-
Hexenschuss (S26E09)
-
Orkan (S26E10)
-
Arzt (S26E11)
-
Gier (S26E12)
-
Ole (S26E13)
-
Junge Liebe (S26E14)
-
Der Neue (S26E15)
-
Rauer Wind (S26E16)
-
Bierglas-Schläger (S26E17)
-
Taktik (S26E18)
-
Junge Burschen (S26E19)
-
Aufgeräumt (S26E20)
-
Hajos Geheimnis (S26E21)
-
Ein unmoralisches Angebot (S26E22)
-
Das Refugium (S26E23)
-
Ein Ende mit Schrecken (S26E24)
-
Tod oder Leben (S26E25)
-
Wie Tiger Tom einmal seine Eltern überraschte (S26E26)
-
Das Ende vom Lied (S26E27)
-
Gretchenfrage (S26E28)
-
Kain und Abel (S26E29)
-
Hysterie (S26E30)
Hrajú
Ole Dahl
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Huseyin Ekici
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Berrin Alganer-Lenz
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Anna Sophia Claus
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)
Çetin Ipekkaya
Turecko
Najlepšie seriály:
Správna dvojka (1994) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Záchranný tím SAR (1997) (seriál)
Sema Meray
Turecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vittorio Alfieri
Taliansko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mürtüz Yolcu
Turecko
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Anja Antonowicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Johannes Scheit
Západné Nemecko
Susanne Evers (a.z.)
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál) - herec, a.z.
Manja Schaar (a.z.)
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Wolffov revír (1992) (seriál)
Mathias Harrebye-Brandt
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Sabine Pfeifer (a.z.)
Holandsko
Najlepšie seriály:
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Heinz W. Krückeberg (a.z.)
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Kyra Mladeck (a.z.)
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Dominique Kusche
Západné Nemecko