Lindenstraße - Das 2. Jahr - 1986/1987 (1986) (séria)
Hrajú
Günter Barton
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ina Bleiweiß
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Doktor z hôr (1992) (seriál)
Tilli Breidenbach
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Irene Fischer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Tridsať prípadov majora Zemana (1974) (seriál)
Susanne Gannott
Západné Nemecko
Wolfgang Grönebaum
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)
Ludwig Haas
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
O zvířatech a lidech (1994) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Dagmar Hessenland
Nemecko
Najlepšie seriály:
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Christian Kahrmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Annette Kreft
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Marianne Rogée
Nemecká ríša
Dietrich Siegl
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Andrea Spatzek
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Zámocký hotel Orth (1996) (seriál)
Krista Stadler
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Dynastia Straussovcov (1991) (seriál)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Georg Uecker
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Jenke von Wilmsdorff
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Annemarie Wendl
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Franz Westner
Najlepšie seriály:
Komisárka (1994) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)