Tvorcovia:
Hans W. GeißendörferHudba:
Jürgen KnieperHrajú:
Selma Baldursson, Susanne Gannott, Raimund Gensel, Dagmar Hessenland, Christian Kahrmann, Harry Jansen, Annette Kreft, Joachim Hermann Luger (viac)Epizódy(52)
-
Die Wellen der Brandung… (S02E01)
-
Spätes Glück (S02E02)
-
Lydias Augen (S02E03)
-
Fest der Liebe (S02E04)
-
Knallbonbons (S02E05)
-
Kinder, Kinder… (S02E06)
-
Wie man sich bettet… (S02E07)
-
Erziehungsprinzipien (S02E08)
-
Hilfe (S02E09)
-
So fern der Morgen vom Abend… (S02E10)
-
Gegenwind (S02E11)
-
Fest mit Haken (S02E12)
-
Erste Liebe (S02E13)
-
Die schwere Stunde (S02E14)
-
Die Farbe der Hoffnung (S02E15)
-
Das Versprechen (S02E16)
-
Die goldene Hochzeit (S02E17)
-
Reiner Tisch (S02E18)
-
Der kleine Kolibri und die Sonne (S02E19)
-
Wirklichkeit und Phantasie (S02E20)
-
Von Liebe (S02E21)
-
Spekulationen (S02E22)
-
Die Stimme der Natur (S02E23)
-
Das Angebot (S02E24)
-
Widersagst Du dem Bösen? (S02E25)
-
Die letzte Chance (S02E26)
-
Mitgefühl (S02E27)
-
Der Gewinn (S02E28)
-
Kinder der Musen (S02E29)
-
Kinderwünsche (S02E30)
Hrajú
Selma Baldursson
Západné Nemecko
Susanne Gannott
Západné Nemecko
Raimund Gensel
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Ahoj, ujo doktor (1994) (seriál)
Dagmar Hessenland
Nemecko
Najlepšie seriály:
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Christian Kahrmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Annette Kreft
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Joachim Hermann Luger
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správná šestka (1993) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Marianne Rogée
Nemecká ríša
Dietrich Siegl
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Sybille Waury
Západné Nemecko
Annemarie Wendl
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Monika Woytowicz
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Domna Adamopoulou
Grécko
Najlepšie seriály:
Ahoj, ujo doktor (1994) (seriál)
Fritz Bachschmidt
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Loď snů (1981) (seriál)
Udo Bodnik
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Tilli Breidenbach
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ludwig Haas
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
O zvířatech a lidech (1994) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)