Misia zavedie Obi-Wana do zločineckého sveta plného špinavcov a darebákov. (Disney+)

swenyx

2. díl má už trošku lepší drive, jsou tu konečně taky nějaký přestřelky a i Leia mě bavila, až teda na ten její stupidní sebevražednej skok ze střechy, to byl docela dost shit moment na to nám ukázat že Obi-Wan ovládá sílu. ()

The_Ninkisek

Uvidíme bude následovat jsem psal. No ty vole. Už asi nevím co dál. Nevím jestli jste slepí, hloupý nebo nevím co. Toto prostě nedává smysl. Je to celé zbytečné, líné a ONIČEM. Ten kdo říká jak je to geniální tak prostě není. Scénárista si asi rozpálil pořádného bongíska, protože teleportujicí se OBI-WAN a také dialogy NPC jménem Leia nedávají smysl. Jediné co se dá ocenit je vizuál, jinak je to totální zbytečnost a ztráta času.... ()

UncleMorty

Tak tohle bude veselý. Když neberu v potaz skvělého McGregora v podání Obi-Wana, tak už jen takový přešlap jako zabití grandinquisitora boří pojítky s kánonickým Rebels. Evidentně si to tu půjde opět vlastní cestou. ()

Maulincio

Vizuál může být sebezajímavější a McGregor se může snažit sebevíc, ale to je tak všechno... děj o ničem, herecký ztvárnění taky chabý, příběhová linka předvídatelná až trapná. Myslím, že seriál bude mít tak dvě zajímavý scény, ale jinak to bude naprostá ztráta času - snad se pletu. Ale tohle je prostě hrůza, jak někdo může dát 5 a vlastně i 4 hvězdy je mi záhadou. Očividně už jsme klesly, tak hluboko, že i naprostý brak budeme vyzdvihovat nad hlavu jako mistrovské dílo. Dávám dvě z naděje... po ale velkém očekávání čekám velké zklamání. Ještě to beztak změním a bude to tak jedna s odřenýma ušima. ()

Krnac

5/10 Čo to doprdele bolo?! Ako polka epizódy dobrá a potom sa to prepne do čo sa to sakra deje sekvencie. Ako dúfam že má seriál vymyslený dej že na čo je dobrý lebo zatiaľ rozoberáme veci ktoré nie len že narušujú to ako boli napísané postavy v Rebels ale navyše tieto epizódy ani nepôsobia že by mali význam vrámci SW sveta. Chápem o čo ide ale mohli by byť nahradené hocičím iným. ()

termyks

Hodnotit budu až po shlédnutí celého seriálu, ale kdybych musel teď, tak dám 3 z 5 jen kvůli postavě Obi Wana... jak já nesnáším dětský herce! Vždyť ty honičky jsou skoro parodie! Emoce tam samozřejmě jsou, kvůli tomu, že ty charaktery máme rádi a Ewan se skutečně snaží, ale za to moc nemůže tento seriál. Ale hůl nelámu, snad se to rozjede ()

Dandirion odpad!

Z druhýho dílu se mi zvedl dekl. Takhle vykastrovanou, uchcanou a dementní sračku, jsem nečekal ani v nejdivočejších snech. Celý to působí dojmem studenskýho fan filmu. Ty charaktery mi připadají, jak kdyby si parta chovanců z Bohnic, hrála na Star Wars. Obi-van se chová jak přestárlá troska, desetiletá Leia je tak skvělá a chytrá, že by mohla z fleku do senátu dělat ředitelku Galaxie, a největší banda kašparů jsou inkvizitoři. Taková particka vyšisovaných okousaných nanuků, z kterých jde strach asi jako z papouška Johna Silvera. Jenom ta tmavá, ta je zlá, její motivace je důmyslná. Je zlá, protože prostě je.... Taškařice kluků z Červenýho trpaslíka, působí důstojněji, než tohle. Po nových epizodách, jsem myslel že hlouběji už šlápnout nejde... Jde. ()

Brvis

druhý díl opět nezklamal a narozdíl od předešlého nám ukazuje perfektní a napínavou akci. Ta atmostéra je naprosto skvělá a užíváte si ji od začátku až do konce. Perfektní je i vzhled filmu, ale tak to star wars patřilo vždycky na vrchol co se vzhledu týče. Trochu mě zde vadila malá Leila, která je fakt chvílemi až otravná, ale to je tak schválně takže není moc co vyčíst, Do toho hraje lehký zajímavý soundtrack. Nemůžu si ztěžovat, tak uvidíme, co přinese pokračování. ()

tata22

No, odvařenej z toho dvakrát nejsem. Čekal bych opravdu víc akce a lepší zápletku. Zatím je to dost plytké a jednoduché. Snad se to nějak posune a vyvine. Doufám v to. Jinak kulisy a prostředí Star wars tomu hodně pomáhají ale bez toho by to byl vcelku banální, nezajímavý příběh... Myslím, že Mandalorian v tomhle nabídl trochu více. Doufám, že se nám to trochu posune, Obi-Van zakční a příběh se víc zamotá..... S nostalgií vzpomínám na moje první setkání se Star wars a vskutku povedených prvních 6 dílů. Bohužel už u té nadstavby se pak ukázalo, že navázat na takovou klasiku bude hodně těžké a také se to hodně nepovedlo. Je vidět, že ani tady si tvůrci úplně neví rady a jen se snaží nějak využít starý fenomén. Je to škoda, myslím, že potenciál je pořád obrovský. Máme přeci před sebou celou galaxii, spousta zajímavých tvorů, nádherné planety, krásné vesmírné lodě, celou řadu záporáků a pod. Tak proč nezkusit se někam posunout ? ()

mmrozek

Prostě pecka. Sem tam nějaká scénaristická bleška, ale dá se to omluvit. Mala princeznička Leia - prostě ji budete milovat. Budoucí starej Ben, nyní ještě Obi Wan v nejlepších letech si rozvvzpomíná na Sílu a "bojí" se ji použít. Ale i tak zabrání nejhoršímu. Nové informace o svém padawanovi trošku nahání z jeho výrazu hrůzu :) ()

besenheim

Fakt hodně jsem chtěl, aby se mi to líbilo. Těch negativ je ale prostě moc, takže lépe to hodnotit nejde. / Z trailerů jsem se trochu bál, jací budou inkvizitoři, protože se mi zdáli dost směšně namaskovaní. Nakonec ale zapůsobili docela dobře. Bohužel kromě inkvizitorky Revy, u níž jsem pochopil, že z ní chce seriál mít hlavního záporáka. Má stejnou potíž jako Yennefer v Netflixovém Zaklínači - místo silné, rozhodné a schopné ženské postavy je z ní prostě příšerně otravnej tryhard, co se snaží být vopravdu hustej, ale strašně moc v tom selhává (jak běží po střechách je tak neuvěřitelně komický :D). Daleko radši bych byl, kdyby tam měl hlavní slovo Grand Inquisitor, který se nakonec vyklubal pozoruhodně dobře. / Docela fajn je interakce mezi Leiou a Obi-Wanem, ačkoli teda to děcko je napsáno skoro dospěle, což na mě působí dost směšně. / Občasný výskyt nesmyslných momentů by měli autoři omezit, v Knize Boby Fetta jich bylo dost a hodně tím ten seriál utrpěl. / Ale abych si jenom nestěžoval. Celé to samozřejmě tahá dopředu Ewan McGregor; jeho podání Obi-Wana jako utrápeného člověka je vážně supr a ty smutné oči mu prostě věřím. No a vizuální stránka je přirozeně taky provedená mistrně. / Takže koukat dál určitě budu a musím jen doufat, že kvalita bude v průběhu epizod stoupat. Takhle by mi Obi-wanův příběh rozhodně nestačil. ()

Krebs

Čo to oznámila Tretia sestra Obi-wanovi? To si robia prdel scenáristi. Dve hviezdy sa výkon McGregora a malej princeznej. Predať SW myšiakovi bol zločin a trest je pozerať ich produkciu. ()

Miky191

Lepšie ako prvá epizóda ale… je tam klasická zápletka o hľadaní niekoho na cudzom mieste, absolútne nelogické konanie postáv, mimoriadne zle napísaná a zahraná záporáčka - ktorá sa v 1/2 epizódy z ničoho nič na chvíľu zmení na čiernu Batwoman, a potom zabije jedinú zlú postavu, ktorá mohla potiahnuť celú prvú sezónu. Nevyzerá to dobre vážení. Priemerná fan fiction pre tínedžerov. McGregor zatiaľ nesie na pleciach celý seriál sám. ()

Fearghast

Tak to byla opravdu nefiltrovaná blbina. Dítě na zabití, "překážky" v cestě Obi Wana, aby se náhodou neřeklo a hlavně nic nestalo, ohrané, trapné klišé, už tam chybí jen Kevin ze Sám doma. Teď už hodnocení bez soucitu. Chudák McGregor tohle si nezasloužil. ()

Rosomak1343

Vůbec nic se nezlepšilo od prvního dílu. Jediný kdo tam umí hrát je Mcgregor jinak je to bolavá bída. Souboje trapné, CGI laciné, celý příběh zatím strašně nezajímavý.  Inkvizitorka je za mě asi úplně nejslabší postava, které to opravdu nevěřím. Chtěl bych říct, že doufám v další lepší díly. Spíš si myslím, že už žádný další neuvidím, tyhle dva mi seriál rozhodně neprodaly. P.S. Kdo vymyslel to nahánění malé holky jako největší drámo, musel být naprostý debil. ()

zborja

Jakožto velký fanoušek Clone Wars a ostatně všeho, kde se jen klony mihnou, jsem hlavně čekal na scénu s veteránem. A zapůsobila na mě víc, než jsem čekal. Ono vidět jednoho z milionů hrdinů, ještě navíc podle uniformy bych ho tipoval na Anakinova vojáka z 501. legie, jak živoří, to je hodně silné kafe. Opět tu máme Obi-Wana ve světě, proti kterému bojoval ještě před Imperiem. Je opět na misi, jako za časů Republiky, ale s tím rozdílem, že pověst Jediho je mu velice na škodu. Musí přesvědčit jak malou Leiu, ale hlavně sebe, že ještě je Jedi a že Inkvizitoři mají dobrý důvod po něm jít. Ona ta malá se mi začíná docela zamlouvat. Sice mi stále připomíná Omegu z Bad Batch, ale přece jen je to živé dítě. Správně protivná, umanutá, prostě budoucí Lea. Nicméně Inkvizitoři opět potvrdili moji domněnku o jejich naprosté zbytečnosti v rámci celého Impéria. Není divu, že si Lord Vader vše raději zařizoval osobně. Jsou výsměchem Temné straně Síly. I nadále, Síla s námi. ()