Misia zavedie Obi-Wana do zločineckého sveta plného špinavcov a darebákov. (Disney+)

tomik99

Možná předvídatelný scénář, nicméně výborně natočené a skvěle zpracované. Daiyu působila živě, stejně tak její obyvatelé. A konečně nevídáme jen lidi. Reva je zatím sympatická a od ostatních (monotónních) Inkvizitorů rozhodně vyčnívá. Líbí se mi Obi-Wan, jak je nejistý, bez formy a bez Síly. Dost paralel s Lukem v Epizodě VIII. A ten konec? Úplně úžasný a McGregorův pohled všeříkající... ()

lookin328

Lidi proboha, proberte se! Jak někdo může dát málo hvězd, protože ,,zemřel inquizitor” nebo že Reva ví o Vaderovi? Chcete říct tajemství? Ta série má 6 dílů, 6! To si opravdu myslíte, že když se doslova každej kdo na tomhle projektu dělal, dušoval, že neporušej kánon, tak by hned v druhé epizodě udělali tohle?! Jinak epizoda parádní, napětí by se dalo krájet, prostředí super. Lea je prostě Lea, nevim co jste jako čekali, přesně to odráží její povahu kterou bude mít za 10 let. Jediná kaňka je ten parkour Revy, to mohli udělat líp. ()

Maniax

Ok, tak tady už se dostáváme nebezpečně do vod sračkerství. Vypadá to lacině, herecky krom Ewana je to na úrovní lokálního divadelního sboru a je to strašně utahaný, i když je epizoda krátká jak víkend. Obávám se nejhoršího. ()

0verseer

Lepšie ako otváracia časť. Väčšia porcia akcie a Obi-Wan si konečne spomenul aj na to, že existuje The Force. Daiya s "blade-runnerovskou" atmosférou tiež mala niečo do seba. Záver potom poslúžil hlavne ako namotávka na pokračovanie. ()

Elio

Nadále skvěle rozjetá jízda, která obsáhla trochu více akce a neubrala emocí. Možná bych jen šetřila humorem ze strany "jedie". Dynamika Obi-Wana a jeho malé svěřenkyně je jedna velká dokonalost. Kamera nadále skvělá. Lokace velmi nápadité a jednoduše potěcha pro oko. No a závěrečná scéna slibuje do budoucna pořádná emoční jatka. Já tedy nevím, možná se mnou cloumají emoce a nadšení z toho, že McGregor a hlavně Christensen konečně zažívají od fanoušků normální chování a snad vidí i vděčnost za kus skvělé práce, kterou odvedli na prequelech, na kterých řada z nás vyrostla. Možná, že kdybych nebyla takový fanda, seriál bych nehodnotila tak vysoko. Ale víte co? Je to vlastně jedno. Protože sentiment nesentiment, já si ten seriál jednoduše užívám. A to je asi to hlavní. ()

kockodan

Ženská režisérka se nám trochu rozjela do akčnosti alespoň ve druhé polovině epizody. Stále ale chybí atmosféra, magično a vtáhnutí diváka do děje. Já se jako divák snažím, ale nedostávám nic do čeho bych se mohl zakousnout a vychutnat si to! CGI je na úrovni někde před 20 lety. Mravanečníkový velbloud jde po pouštním písku jako kdybych to animoval já doma na svém kompu... Vypadá to nerealisticky a ploše. Kopejtka se mu vůbec nepropadají do písku a pohyb písku pod jeho nohama je nerealistický a jakoby ze začátků éry CGI. Tyto béčkové a neprofesionálně odfláknuté detaily mi vadí, a ruší celou fantazii, zvláště, když umělecký obraz je záběr přes celou obrazovku kde je jen bemblond s Obíkem na zádech a zbytek obrazovky je pouštní písek. Jen za docela zajímavou závěrečnou scénu hoňky a úniku přidávám hvězdu oproti minulému dílu, kde jsem se nudil. To dítě znova opakuji, mi neskutečně vadí, a přesně jsem čekal, že její chování bude jen nástrojem ke konfliktu, tedy k "akci". Když zařvete zlostně na 5 letého facka Stůj!, tak vám garantuji, že se zastaví. 30% ()

Proso

Ty vole, tak tohle je zatím solidní průser. Nulová atmosféra, debilní postavy, vesměs naprosto otřesné herecké výkony (hlavně co se týče hlasové intonace), trapné pokusy o komedii a ze všeho nejhůř akční scény, které jsou svou špatností naprosto k pokukání. Jestli toto mezi fanoušky uspěje, Star Wars jako celek už se kvalitou nikdy nezotaví. ()

jjjerry

Otravná holka (ach ten Disney). Otravnou snaživou Inkvizitorku bych snad ještě zkousl. Čekal jsem více. To si ti scénáristi nemohli třeba zahrát Jedi Knight, KOTOR, aby zjistili o čem ten vesmír je. Co pašeráci? Vojáci? Hutové? ()

Gooran

Potenciál seriálu byl asi poněkud vyšší, nicméně po úvodních dvou dílech se zdá být zábava v nějaké míře zaručena. Vykreslení dětské Leiy naprosto v pořádku, stejně jako dalších postav. Solidní rozjezd pro další díly. Aktuálních 71 procent u tohoto dílu je solidní výsledek s ohledem na to, že někteří recenzenti opravdu staví své hodnocení na ničem, jen rádoby chytrém výkřiku, který ale neobsahuje žádnou argumentaci, jen mnohdy potřebu být viděn. Smutné. ()