Cestovatelé v čase dorazí z roku 2051, aby doručili důležitý vzkaz: ve 30 let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje. Dan Forester, odhodlaný zachránit svět pro svou dceru, se spojí s geniální vědkyní a svým odcizeným otcem, aby zvrátil osud planety. (Prime Video)

MikeB

Proč? Proč zase další zbytečný film. Dají vám možnost natočit pořádný velkofilm, ale zase je to neskutečná nuda plná patosu, přehrávání, klišé. A je to škoda. Myšlenka filmu je v celku dobrá, vizuální efekty parádní, ale to už v dnešní době nestačí. Jak píšu, hrozně moc jsem se nudil. ()

Hidoshito

Tohle byla fakt fuška vůbec dokoukat. Je vidět, že filmařům už docházejí nápady. Dělají pak takovéto srágory (mišmaše?), do kterých nedostanou pořádné herce, kteří by to aspoň trochu pozvedli a udělali z toho snesitelnou podívanou. ()

serbero

Dosť mi to pripomínalo vesmírnu pechotu. Základ bol rovnaký aj to s tým chytenim matky, len trochu inak urobene. Film sa mal skončiť keď sa hlavny hrdina vrátil späť, no tvorcovia to potom úplne zabrali, keď tam pridali hľadanie a zničenie tých príšer. Vtedy sa to už podobalo na Votrelca. Celý film je ta vykradačka iných filmov a zlepenych dokopy. ()

kak2s

Určitě velká podobnost s Na Hraně Zítřka, nicméně za mě koukatelné sci-fi, které zase přišlo s něčím jiným a díky bohu s né jen samými neherci jako je tomu v poslední době zvykem.   Určitě mohlo být více akce, mohlo být využito více zbraní a způsobů jak pozabíjet emzáky, ale i tak to bylo koukatelné. Celkem bych dal 70% a na dobu "po-covidovou" není špatné. ()

Tyldalol

Tento film jsem si velice užila, ale 2 hodiny je trochu moc. Stačilo by kdyby konec trochu sestříhaly a bylo by to mnohem lepší. Chris Pratt tomuto filmu určitě pomohl a i když mi role vědce a učitele k němu moc neseděla zahrál ji dobře. Zamě dobrý film na vypnutí hlavy. ()

w0rm_cz

Tak tohle pro mě bylo velké překvapení. Zajímavý začátek, kdy (pokud nekoukáte na trailery) nevíte do čeho se film řítí, vystřídá neskutečná mela. U podobných filmů mám často problém s podobou emzáků, ale tady jsou po dlouhé době opravdu povedení. Wow efekt jim navíc dodává to, že jich tady jsou opravdu miliony. Akce je natočená skvěle. Po kvalitní válečné vřavě sice film ubere na obrátkách a místo klasického stupňování akce až do velkého finále se koná útlum, který hraničí skoro až se změnou žánru, kdy se po pár dojemných záběrech ze sci-fi válečného stane macho akční buddy snímek. Hromadu kulek vystřídají "boje na nože", kde nechybí našlapanej starej dědek a pár drsnejch hlášek. Kašlat na občas slabší scénář. Krásné 4 hvězdy. ()

Verdolin

Paráda, konečně zase zajímavý film od začátku do konce. Naštěstí naprosto nepředvídatelný a uspokojivě překvapivý konec, ne jako u většiny filmů, že vše a všichni jsou zachráněni v poslední vteřině a děj je už od třetiny filmu zcela jasný. Zde si tvůrci neberou servítky s nějakými hrdiny, nebo dokonce se skupinami. Ty nemají šanci vůbec. Dost postav je obětováno, což dodává na realičnosti, realičnosti samozřejmě v uvozovkách, zrátka to baví. Klasika, když se hlavní hrdina loučí s další hlavní postavou, bestie kolem si jich nevšímají, nenapadají je a nechávají se v klidu užít si jejich poslední chvilky, narozdíl od zbytku filmu, kdy nevíte minuty, kdy se z libovolné strany, vzduch nevyjímaje, vyhrne horda hnusáků, aby vás dostala, ale to jsem odpustila. Dávám po dlouhé době zase nějakému filmu pět hvězd. Hlavní hrdina je skvěle zvolený, toho horce mám moc ráda a vyfikl pěkně zahraného nenamachrovaného učitele, který má náhodou vojenský výcvik :D ()

KyoroChan odpad!

Je mi líto, ale nedám tomu ani jednu hvězdu. Podobnost s 'Na hraně zítřka', 'Vetřelec', 'Věc' je opravdu nepřehlédnutelná.. Film by měl mít hodnocení maximálně 40%! Do nabídky Amazonu asi stačí, ale je to naprosto zbytečný film! ()

panfilmu

Tady se povedlo všechno akce dej příběh, obsazení ! Bylo to vtipné a chytré vymyšleno ! Celou dobu strhující a ty 2,5h mi uteklo hodně rychle, jeden z nejlepších filmů co jsem za dlouhou dobu viděl. ()

om6pb

Myšlienka dobra... nepochopil som prečo sa vracaju do minulosti aby zavolali posili do buducnosti ale asi topiaci sa aj slamky chyta.. čo sa mi ratalo stretnutie s dcerou bolo fajn aj trochu citov... škoda že nebol ešte trochu čas a priestor na take osobne zoznamenie tych spolubojovnikov ked už sa za seba obetovali jeden pre druheho..  Akčne sceny boli fajn ale trochu viac by som sa pohral s tym koncom ktory som nečakal že to takto dopadne ale lepši koniec ako by mali vymyslieť nejaky iny scifi happyend ale keby sa s koncom ešte trochu pohrali nebolo by to na škodu ale za mna super... ()

Nedos.

Tenhle film je neuvěřitelně tupej. Přitom hlavní zápletka s cestováním časem je děsně zajímavá. Lidstvo na pokraji vyhynutí je v takové nouzi že si musí brát lidi z minulosti, aby měli šanci na přežití. ! Spoiler alert !  No, když se podíváte jak to vedou, nedivíte se že směřují k vyhynutí. Seberou třeba biologa z kanclu, dají mu do ruky zbraň, ani mu neřeknou jak se z ní střílí. Jenže to je stejně uplně jedno, protože zbraně, kterýmy jsou nedobrovolníci vybaveni, enemáka jenom tak lehce pošimrají na zádíčkách a ještě víc ho naserou. Když se pak někdo zeptá, proti čemu vlastně jdou bojovat, tak to je taky tajný. Nikdo to nesmí vědět, ani ty hromady napůl semletých lidí co se z budoucnosti vrátili to nikomu neřeknout.... Takže tady máme bandu uklizeček, učitelů a kdoví čeho ještě, jejichž složení mi připomíná onu southparkovskou udernou jednotku s krycím názvem: Krejte se za negry, kteří neúčinými zbraněmi bojují proti enemákovi kterého nikdy nikdo z nich neviděl.... No pak tu je nějaký bum bum, prásk prásk a zničehonic se pomocí keců hlavního hrdiny podaří přes noc vyvinout spásný lektvar. Hrdina je naštěstí takovej blbec, že naprosto nechápe časovou linii a místo aby zázračný lektvar odnesl do minulosti, kde s jeho pomocí může zachránit budoucnost, tak radši sobecky chce umřít při záchraně někoho, kdo by se pomocí lektvaru z minulosti, do této budoucnosti nikdy nedostal a tím tak zmařit veškeré šance lidstva na to aby nebyli vyhubeni. Není to ten samý blbeček díky jehož sobeckosti v Avengers vyhubili půlku existence humanoidních bytostí? No, neštastnou shodou okolností nejenomže v budoucnosti nezařve, ale dokonce i s lektvarem se dostane zpět do minulosti. Kde ovšem lektvar nikoho nezajímá. Tak pomocí studentů na střední škole zjistí kde se emzáci zřejmě nacházejí, ovšem opět to nikoho nezajímá..... Lidstvo má dost práce se připravit na vyhynutí, než řešit jak tomu předejít. Závěrečná  nepovedená očkovací akce na emzácký lodi už je jenom taková šaráda, pro anti-vaxxery, protože to stejně nakonec jednou pro vždy vyřeší několik vhodně umístěných náloží C4. No akčně to byla docela jízda, příběhově to ale bolelo. ()

lineker

Co si budeme nalhávat , občas řádný brainwashing potřebuje každý. A do poloviny filmu ta akce neměla chybu. Příšerky byly příšerné a já s nostalgií občas zavzpomínal na kultovní Hvězdnou pěchotu. Od setkání s dcerou a vývoje jedu na likvidaci "vetřelců" to začíná být spíše sranda, kterou navíc silně doplňuje klasické "emerické" klišé. No a pak již stačí bez povšimnutí proklouznout s bojovým letounem kamsi na sever Ruska a nelítostný finální boj mohl začít. ()

drsny_hery

Taková koláž ze střípků scénáře Promethea/Vetřelce, Dne nezávislosti a několika filmů o cestování časem. Ale poskládaná mimořádně hloupě. Prkenný Chris Pratt ani tady nemá co nabídnout. Předvídatelný děj je posouván nelogickými spojkami a trapnými dialogy a mistr Simmons už to nezachrání. Na béčko slušná akce i efekty. Kdyby tvůrci ufikli posledních deset minut a celý osud lidstva tím logicky zacyklili, přidal bych s radostí hvězdu či dvě. ()

Dudu250

Omlouvám se, ale pro mě je tento film neskutečný propadák! Herce mám rád, ale jejich výkon a i ten scénář? Kde už jsem to jen viděl? Prostě nic nového.. ()

Safira2003

Podobný koncept jako Na hraně zítřka. Chvílemi mi přišlo, jako by v tom měl prsty Zack Snyder, protože těch zpomalených záběrů tam na můj vkus bylo až příliš. Trochu jsem měl problém i s vysvětlením cestování času, ale to je, a vždy bude, problém těchto filmů. Chris Pratt v hlavní roli mi až tak moc nesedl, ale to se dalo čekat, protože Chrise známé především, jako takového sexy vtipálka a ne jako válečného veterána. ()

dezibook

Je to vykrádačka všeho možnýho, ale originální vykrádačka. Díky ní jsem čekal klišoidní závěr, který mile překvapil, že se nedostavil, a tudíš celek jako takový je naprosto unikátní. A ano, uznávám, Chisovi bych věřil víc vojáka, než vědce. ()

se.ru.na.to

Film je dobrý s mě jako zábava stačí. Nikdo asi nečekal Oscara za tohle, ale opět se ukazuje , ČSFD nemá vůbec vypovídající hodnotu , díky imbecilům , kteří tu hodnotí filmy. Tolik keců co jaký režisér má dělat a jak co měl natočit atd. atd. atd. Jak si to muže někdo vůbec dovolit hodnotit ? Kolik je v České Republice asi tak lidi co mohou ohodnotit práci herce , který má vyšší zisky jak součet všech příjmů debilů na tomto hodnotícím serveru ? Odpověď tak do 50 lidi v CZ a žádný z nich tu určitě nepíše recenze ! Tahle stránka by se měla zavřít a označit za lživou a nic než lži tu nenajdete. ()

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

05.02.2022

Když Amazon oznámil poslední finanční výsledky, podstatná sekce ohlášení náležela audiovizuální zábavě, která je pro firmu čím dál podstatnější. Za filmy, seriály a hudbu loni utratila 13 miliard… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (viac)