Cestovatelé v čase dorazí z roku 2051, aby doručili důležitý vzkaz: ve 30 let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje. Dan Forester, odhodlaný zachránit svět pro svou dceru, se spojí s geniální vědkyní a svým odcizeným otcem, aby zvrátil osud planety. (Prime Video)

Jindra_S

Film chytne a nepustí, nedovolí tak přemýšlet o totálních nelogičnostech, které se tam dějí, protože scénáristi potřebují posunout děj někerým směrem. Ale prostě se pořád něco děje, takže se nad tím není čas zamyslet. Takže zábavný film, který dobře pobaví to ano, ale že bych to chtěl vidět podruhé, to zase ne. ()

DerfelCadarn

Tak příjemný překvápko. Byl jsem dost pesimista jestli to tvůrci nepodělaj jako třeba s  Armádou mrtvých, ale nakonec jsem si film moc užil. Vyhnuli se všem klasickým klišé a i předvídatelnost děje se drží v rovině, že nemůžete říct "tak teď už je to všechno jasný". Je vidět, že si vzali inspiraci v jiných dílech, ale zasadili to do celkem originálního příběhu a překvapivě to funguje. Akce na slušný úrovni, děj má spád, dostatečně hnusní emzáci a ani trochu prkenější StarPrd tomu nevadí. Celkem mě překvapilo temnější znázornění situace ve světě po příchudou "budoucích". Nevyhnem se ani trochu ekologickým tématům, ale nic tam není učelové a má to svůj důvod. Jen tak dál. ()

vanislav

Za mne první polovina filmu super. O nepříteli se nic neví. Vše se nechává představivosti diváka. Tady půjdeš do budoucnosti, kde je lidstvo skoro vyhlazené, týden budeš bojovat a pak když budeš živý, tak se vrátíš. Po první bitve v budoucnosti začíná film nudit. Ke konci už tak nějak doufá, aby toho vše byl konec. ()

darius1706

Trochu mě překvapuje to poměrně nízké hodnocení. Jasně, z vědeckého hlediska se tam jistě najdou nesmysly, sem tam tempo trochu kleslo, ale když si vezmu kultovky, které mají plný počet, tak v dnešním měřítku by dopadly výrazně hůře a často se nemůžu ubránit úsměvu, jak některé z dnešního pohledu vypadají naivně. The Tomorrow War mě bavil, nic moc z hlediska sledování mu nemůžu vytknout. I atmosféra, přestože se to tentokrát neodehrávalo za tmy, ale vlastně celou dobu za světla, byla dobrá. Zatímco u Marvelovek vždycky píšu, že hodnotím v rámci žánru (ale Marvelovek), protože jinak by to nemohlo nikdy obstát, tak zde v rámci sci-fi dávám s klidným svědomím plný počet. ()

ilegal1983

Zrovnavat to s Na hrane zajtrajska nema zmysel pretoze je to ci uz strihom,reziou,scenarom a dalsimi faktormi o triedu slabsie.Tym ale nechcem v ziadnom pripade povedat ze som sa nebavil.Nebudem mudrovat tentokrat kde by film mohol skoncit nebyt Amazonu,ale ten tu je citit na kazdom kroku.Efekty aj emzaci ujdu a film nenudi navyse Otec s dcerou je sympaticka dvojica kde Yvonne strhava vacsinu pozornosti na seba.Hoci beha ako poleno vie zaujat no nema na Full Metal Bitch.Neviem kto to strihal ale obcas som mal pocit ze sceny boli tocene na inom mieste alebo v uplne inom prostredi ako tie predosle o par sekund skorsie.Hudba mohla byt aj lepsia co ma mrzi...I tak sa jedna o solidne dielko ktore stoji za zhliadnutie. ()

Heisenberg1

Nikdy to nie je také, aké by to mohlo byť. Takmer vždy z toho vyjde hovadina, kde hŕstka vedcov zničí celú mimozemsku inváziu, alebo kde stačí zničiť jednu materskú loď a hneď je po vojne, lebo padnú aj ostatné lode. Aj náš svet by bol takto jednoduchší, no takto to nefunguje. Napíšte konečne skvelý film o mimozemšťanoch, alebo nechajte túto tému na pokoji. Za mňa 2 hviezdy za vizual a spočiatku dobrý nápad, ktorý zas padal na hlúpom scenári. ()

jethrotull

Ako zabava a oddychovka vyborne.Netreba vo vsetkom hladat len logiku a rozum.Mne sa to pacilo a tak nechvam bokom tie niektore sprostosti co tam boli. ()

BStone

Konečně parádní sci-fi se vším všudy, která má slušný námět, bezva vizuál a tah na branku. Dojde i na nějaké to lehké rozkreslení vztahů, prostě bavilo mě to moc. A jo, je to lepší než nesnesitelně náborový a vlastenecký Den nezávislosti. 75% ()

EricNor

Ten film je natoceny vazne pekne, ale jinak je to zcela nezazivna nudna sterilni amerikanstina, kterou uz jsem asi nekde videl. Tvurci se navic vubec neresi, ze pred chvili byla monstra skoro nesmrtelna s přesnými strilejicimi ostny, o par minut později uz je to jinak. Fyzikalni zákonitosti se nerespektuji vubec. Jasne je to akcni vyplach, ale ze me plamen z kobercoveho naletu mine o par cetimetru, neznamena, ze me neublíží zar nebo tlakova vlna. Ja se silene nudil. Z mala pozitiv je tu jen Yvonne Strahowski, ale to vazne na slusnej bijak nestaci. ()

LEFTFLANK

No ty voe. Som si postupne odškrtával tituly, ktoré ma napadli po každej minúte a nebolo ich málo. Dokonca svoje meme tu má aj Matrix WTF. Z celkového pohľadu to však proste bola Great Wall s Damonom v sci-fi háve ošlahnutá Americkým pátosom na rodinu s prídavkom na konci. No a práve v tomto smere to je dramaturgicky delené v podobnom duchu ako Jurský park dvojka. Ten Spielbergov, nie tá nová srajda. Ale nemám z toho úplne trápny pocit, no občas som si všimol podobnosť s nedávnym Army of Dead, kde Snyder akosi zabudol čo vlastne natočiť chcel, našťastie v Zajtrajšej vojne sa to deje len veľmi letmo. Vydržať pozerať tento spektákl sa chvalabohu dá, ale tie hrátky s časom ufff, čo by na to povedal Štefan Hawking hmm. To je velikánsky rozdiel pozerať Tenet, kde si dal Nolan kua záležať aby to sedelo. Tuná mám pocit, že autori asi študovali časopriestorovú fyziku z X-men série kde snáď ožijú aj dávno umreté postavy a pod. majsterštyky. Chcel by som dať viac * ale to by nemohli scenáristi surfovať na súčasných mainstreamových blbostiach z kinematografie. Musím ale dodať, že Amazon aspoň u mňa vykročil správnou nohou. Oddelenie filmov u Netflixu už malo byť dávno zrušené. ()

Atinho

A tohle mě moc bavilo. Nečekal jsem to a nakonec jsem u toho vydržel sedět jak přibitý. Za mě 5 hvězd a určitě si to někdy zase pustím. Příjemné překvapení. ()

INDYANA

Asi z toho hladu po corone kedy nic nebolo ale mne sa to pačilo, aj kvôli hlavnému predstaviteľovi a originálnemu nápadu. Za mna 5* ()

SimcaJB

Dokáže Chris Pratt opravdu utáhnout celý film? Nemůže, bohužel ve filmu nevystupuje jako hlavní hvězda a jeho herectví, zejména u vztahu ocet-dcera-dědeček, dosahuje limitů. Stále je to prostě „ňouma“, kterému nelze věřit jeho válečné zkušenosti, a bohužel mu nelze věřit ani to, že má svou rodinu tak rád. 70 % ()

qlqlo

Je tohle normální? Akční sci-fi, kde se zabíjí vetřelci po stovkách mě dojalo víc než leckterá slaďárna. Efekty taky slušný a výkon Yvonne Strahovski ve vedlejší roli naprosto skvělý. Jediné co mi vadilo byl Chris Pratt. Na roli drsňáka se prostě vůbec nehodí. Ať radši zůstane u hraní rádoby vtipných postav jako je Star Lord. ()

SaintMichael

Výprava docela pěkná, ale scénář i herci trochu slabší. Na to, že vetřelci tam už dávno byli, přijde manželka a kluk ze školy. Proč nenačasovat bombu, když se s ní můžeme hrdinsky odpálit apod. ()

Oup

Normálne by som asi išiel do 3 hviezd, ale 4 si to zaslúži za to, že takúto sci-fy rezbu sme tu dlho nemali, osobne si myslím, že rodinné hodnoty sú dôležité, ale upriamiť na to hlavnú zápletku, hmm čo ja viem, mohlo to byť kratšie, alieni vyzerajú super, trosku vykrádačka klasík, ale nie moc okatá, skôr pre pamätníkov milé... Akcia šľape na st percent po pomalšom štarte... Samozrejme ako vždy sme sa nevyhli absurdný rozhodnutiam postáv... Škoda. Úplná strata času to nieje, hlavne nie, ak máte parádu telku s dobrým zvukom. ()

HighInTheSky

Nebýt té otravné, furt do filmů cpané, agendy rovnoprávnosti žen a lgbt, kdy postavy zastupující tuto agendu jsou tak zatraceně nepřehlédnutelné až si řikám, že nevidět to může jen uplný dement, tak by to byl 4ti hvězdičkovej film docela s přehledem. No ještě ubrat zdlouhavý začátek a protáhnout finále filmu, které si myslím, že zasloužilo více času v aliení lodi. Ten rychlej konec tomu trochu ubral. Jinak celkově dobrý...jen je všude cejtit ta dementní agenda, nejen genderová, ale i politická, nejde to nevidět.  Srovnávat to s Na hraně zítřka mi přijde dost odvážný a rozhodně bych tak nečinil, protože Na hraně zítřka je podstatně lepší filmec, podstatně líp promyšlenej, podstatně líp zahranej. Tohle je prostě Amazon film. Člověk musí omluvit, že hrátky s časem jsou nedomyšený, nebo spíš maj díry, nad kterýma je lepší nepřemýšlet. Film dobrej, ale nic moc nezanechal, nikterak zapamatování hodné scény, postavy ani děj. Má hluchá místa, má zbytečné scény a postavy, ale baví až do konce. Znovu si tenhle film ale určitě nepustim. ()

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

05.02.2022

Když Amazon oznámil poslední finanční výsledky, podstatná sekce ohlášení náležela audiovizuální zábavě, která je pro firmu čím dál podstatnější. Za filmy, seriály a hudbu loni utratila 13 miliard… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (viac)