Cestovatelé v čase dorazí z roku 2051, aby doručili důležitý vzkaz: ve 30 let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje. Dan Forester, odhodlaný zachránit svět pro svou dceru, se spojí s geniální vědkyní a svým odcizeným otcem, aby zvrátil osud planety. (Prime Video)

Karlos8

Snad první film, ve kterém jsem si všiml roli černocha, která by jednoznačně ve snímku vyčnívala tím způsobem, že tam přeci nějaký takový borec musí hrát, jinak by to nebylo "dostatečně vyvážené". Černoch s vyklepaným výrazem aneb když se bojím, tak mluvím. Nevím proč, ale přišlo mi to strašně plytké. Je smutné, že už se nedaří natočit něco ve stylu Vetřelec nebo Predátor. Jako kdyby došla fantazie, představivost. ()

blazma

Od té doby co jsem se dozvěděl, že se chystá tento film tak jsem se fakt těšil až vyjde. Chris Pratt je pro mě sice z velké části komik a ve filmech s vážnější tématikou a příběhem mi někdy nesedí, tady mi ovšem seděl výborně. Vážně se to povedlo a Yvonne je od seriálu CHUCK, moje favoritka z pohledu ženských hereček a kombinace těchto herců bylo opravdu výborná. Charakter Yvonne byl trochu zvláštní a občas jsem se ztrácel v pochopení a říkal si proč? Nic méně to pro mě byl po delší době velmi zajímavý scifi zážitek. Cestování časem je zkrátka moje slabina. ()

pafka

Smycka s vlastni dcerou, seznameni se s  vlastni a ne moc dcerkou oblibenou budoucnosti je to, co si zkratka zapamatujete. Proti cemu bojovali? A´Ja vlastne uz nevim, ale jsou to jen tri tydny. Takze to dulezite neni, ale vztah otec-dcera je podle meho nejnosnejsi a nesjilnejsi z celeho pribehu. A skvele. ()

Crube

Nemám nic proti vyplachovačkám, které logiku smění za svižné tempo, vědí co dělat, ví jak, a ví pro koho (charisma a vlastní xicht výhodou). Tady ale během prvních 15 minut nemám kvůli padajícímu řetězu a neschopnosti zaujmout jinou možnost, než z nudy řešit, jak je výchozí premisa spíš kostrbatě vystavěná než elegantně funkční. S přibývající stopáží se pochybné dávkování i kvalita atrakcí o moc nezlepší, kožené charisma Chrise Pratta netáhne, a herectví nestíhá seriózní Yvonne Strahowski. Nahodilost řešení problémů (které nejsou debilni proto, aby mohly být hezké a zábavné - jsou jen debilní) velí prohnat si facepalm xichtem ještě 10x. Zbytečný film, co k subžánru cheesy řežeb s mimozemskou havětí nic nepřidává, a jen kopíruje (prakticky vždy lepší) vzory - a to, co se tempa, akce, atmosféry, nebo nápaditosti týká. ()

Lewaso

Málokdy se mi stane, že při koukání na film opustím práci na kompu a věnuji se plnému sledování. Válka zítřka je opravdu výjimkou. A když jsem se přistihl, že mám u toho otevřenou pusu, rozhodl jsem se, že tomu dám plnou palbu hvězdiček a nebudu brát na zřetel několik pasáží s americko-patetickými kecy. ()

Drozdo57

Veľmi rád by som tomu dal viac ako tri, ale na to je to príliš plytké a banálne. Ja viem, že takýto film ani nemá byť hlboký. Ale taký "Na hrane zajtrajška" vo mne niečo zanechalo. Bolo to trochu viac ako len akčná jazda. Ten film som nakoniec už videl asi 5krát. Toto si znovu pozrieť nechcem. Je to zábavné. Pozrite si to. Ale zázraky od toho nečakajte. Plus mi Chris Pratt vo vážnej roli jednoducho nesedí. ()

KolarikKing

Nekoukal jsem na trailery a ani jsem nic neočekával. No a dostal jsem parádní Sci-fi zábavu se sympatickými postavami a výborným vizuálem. Většina se tady shodne, že scénář byl odfláknutý (hlavně konec). Ale to nic nemění na tom, že jsem se parádně bavil. 7/10 ()

Hopeman

Podle traileru jsem se na to těšil asi jako ostatní.....a do určité chvíle to bylo fakt dobré....pak ale přišlo ALE a pejska s kočičkem začli patlat dortík do neuvěřitelnejch patvarů, chutí a správňácky emočních beďarů, které vybuchovali do ksichtů divákům , jež tajili dech, ( ne napětím) aby se těmi výkali nezadusili...chápu že mladší ročníky se na to dívali s otevřenou chlebárnou a dostávali dávku několikanásobně větší než je zdrávo - viz afropuboš s přednáškou o sopkách, samozřejmostí jsou pak rodinná pošta pro tebe - táta dcera,táta děda,táta dcera děda máma,okolo to je celé zalito sladkou omáčkou rádobycharakterů k ničemu určitému a vlastně účelově i na hovno a nakonec slibovanej Mustang GT Shelby, kterej nedostal příliš prostoru.......ale jinak to nebylo zas až tak blbý - rada pro Chrise :raději Strážce Galaxie 4,5,6,7,8....x ()

halberdier

Milé překvapení. Od The Tomorrow War se očekávala dle průměrných trailerů béčková slátanina, kterou raději studio ani neposlalo do kin a šla rovnou na VOD. A přitom je to zábavná jednohubka, která mohla mít úspěch i v kinech. The Tomorrorw War určitě nepřekypuje originalitou, čerpá z mnoha jiných sci-fi klasik (asi nejvíce ze Dne nezávislosti) a první hodina se trochu vleče, nicméně zbytek je až nečekaně zábavný a má tempo a spád. Chris Pratt je ještě stále sympaťák, akční scény jsou nabušené a především design ústředních monster je hodně povedený. Z Tomorrow War se určitě nestane klasika, ale v době, kdy se objeví našlapaný blockbuster jednou za několik měsíců, je to osvěžující zábava, kterou ocení každý fanoušek sci-fi. (7/10) ()

v.indruchova

Začnu aspoň něčím pozitivním, herci OK. A grafická stránka věci. Hudbu jsem ani nepotřehla. Začátek vyhlížel slibně. Opravdu jsem nečekala že to pro mě bude takhle zlé. Stopáž přehnaná. Můj partner se na tohle téma těšil jako malé děcko. A to jsme měli udělat zůstat malými dětmi. Protože tohle je pro dospělé publikum velmi slabé. Ty dialogy a scénář celkově. Takové parádní téma, zpracovat to surověji, bez zbytečného emočního vymejvání. To jsme už viděli tolikrát. z těch vět se mi nedělá nejlépe "jak si nás mohl opustit? to bych nikdy neudělal" . Jako něčí první scénář který se učí je vůbec psát. Co tím básník chtěl říci? Je to snad komedie? psychologické drama jedné rodiny nebo scifi? Film se táhne jako sliz odporného mimozemštana, modlíte se aby ti trapáci ( i když vypadali dostatečně nechutně) zautočili. Trochu akce kdy lidé naprosto neví, běhají jako banda slepic a střílí sem a  tam :"/ bylo mi fakt do breku nebo do smíchu? Střílet na Krk, břicho, a oni kropí jak na řecké oslavě do dopravních značek i mimo je. Asi to chápeme u zelenáču. Ti kteří neumí bojovat, ale u těch co mají už vědet? Nelogické blbosti, ..asi scenar, protoze by bylo hned po vsem. Kdyz najdete profiky kteří budou vědět kam střílet, a co treba nastaražná zařázení? I když je nedostatek surovin tak pár dobře naostřených plechů na usekání hlav. Ne? Zase nic. ALe kropit to všude kolem hlava nehlava. Ale kde pak za celou dobu se do moc hlav netrefili. Vyhlizela velice nadejne. Kdyby to byla hruba logická akce. Sem tam dobrá hláška nez rádoby vtipné scénky, které bohužel byli spíš trapné. Slepenina schizofrenika, a to se omlouvám schizofrenikům. Důraz na naprosto nehodící se americký partriocismus. Ano, kvůli jednomu zařvou desítky. Good job YOu. Tohle hned zapomenu, protože tu pachuť už nechci cítít. ()

Heywood

Žasnu jak nad tímto plagiátem mnoha filmů (Zítřek nikdy neumírá, Hvězdná pěchota ap.) se někteří hvězdičkami doslova rozplývají. Pokud zkusíte hledat logiku v řadě sekvencí, tak tam prostě není. 90% filmu je dělaný na efekt a laciné "zachraňování světa vovobyčejným člověkem". A plukovnice byla spíše k politování, než aby si zasloužila obdiv. Chris Pratt je s mnoha filmech skvělý, ale tady mu prostě něco chybí. Jiskra ve scénáři, jiskra v hereckém projevu..něco tam nebylo a ve filmu to chybělo. A nakonec svět zachrání fanda na sopky s laptopem a vše zavinilo oteplování. To se ta zelená ideologie už ani nedá rozdýchat...a pokud začnete počítat ty nejhloupější filmové fráze, tak si připravte dlouhý papír.. a do Ruska si klidně zajedete zaskútrovat..asi tam jezdí jen na saních a o telefonu či jiné technice ti Rusové asi jen slyšeli..jojo, tomu všemu věříme.. ()

Ronkar

Premisa je slibná. Takový terminátor naruby, který je mixem Vetřelců, Dne nezávislosti, Věci, Hvězdné pěchoty a vlastně skoro všech ikonických akčních sci-fi, na které si vzpomenete. A začátek funguje dobře. Dokonce víc než to. Náš hero a jeho rodinka je sympatická, a když je vybrán jako rekrut do budoucí války, funguje výborně nepříjemná atmosféra strachu a přijde dokonce i na variantu: vykašleme se na to a někam zdrhneme. V té chvíli jsem si říkal: Páni, je to lepší než jsem čekal. No a pak se vše tradičně podělá. Děj zajede do klišé, předvídatelné nudy, neoriginální, kde je asi tolik logických děr jako v cedníku. Od cesty do budoucnosti už nesmíte zapnout mozek, protože je to prostě úplně pitomé a jediné, co vás má zajímat je akce. Charaktery jsou ploché a nezajímavé, humor je tradičně americky stupidní. Kvituju motiv s dcerou, který funguje, první střet s emzáky a jednu hodně epickou bitvu. Design potvůrek a akce obecně mě celkem bavila (je jí tu hodně), ale děj postrádá napětí a nějaké zajmavé nápady či momenty.  Na druhou stranu jste vše už viděli jinde a v lepší formě. Celkově věc na nudný večer, když se vám nechce přemýšlet a jako zábava vám postačí barevné pohybující se obrázky. ()

DJMaroko

Opět se budu opakovat díky za každý takovýto film, "ALE" slovo nelogičnost se tady v recenzích opakuje nejčastěji a já se k tomuto musím také připojit. V některých směrech děj opravdu postrádá logiku a to v takové míře, že Vás to zvedne z postele či ze židle. Námět a skvěle zpracovaní alieni to vše nakonec převáží i když pachuť na konci trochu zůstane. ()

Faethorius

Niet čo dodať. Nenudil som sa a nepozeral na hodinky. Nič do očí bijúce pri čom by som si povedal, že to je fakt desne hlúpe ako pri Armáde Mŕtvych od Snydera. Inšpirácia Vesmírnou Pechotou, Vecou, Na hrane, Votrelcom je jasná ale chuti to výborné. ()

FandaF

Film zralý na odpad. Po všech stránkách opravdu dost špatný... Nakonec přivírám oko za Yvonne... 1* Ale po druhé už to fakt vidět nechci. Ztráta času. ()

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

05.02.2022

Když Amazon oznámil poslední finanční výsledky, podstatná sekce ohlášení náležela audiovizuální zábavě, která je pro firmu čím dál podstatnější. Za filmy, seriály a hudbu loni utratila 13 miliard… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (viac)