Dennis Noonan je nosičem golfových holí a sní o tom, že jednou bude studovat. Jenže jeho rodina je početná a chudá. Členy golfového klubu jsou příslušníci střední vrstvy, soudce, biskup, lékař a podobně. Většina z nich sice golf příliš hrát neumí, ale v klubu tráví téměř veškerý volný čas. Denny má výčitky svědomí, že kvůli pár dolarům výdělku hráčům podlézá a toleruje jejich mnohdy nečestné způsoby hry. I když mu jeden z hráčů, pro kterého Denny lživě svědčil, slíbí jako odměnu přímluvu za stipendium, Denny to nemůže strávit a rozhodne se o všem promluvit. A to ještě netuší, jaký zvrat do situace přinese sysel, který se na hřišti mezitím zabydlel... (oficiálny text distribútora)

Dexx

Nemuzu si pomoct, ale zasmal jsem se asi dvakrat. A to neni zrovna moc na neco, co ma byt komedie. Ale znam spoustu horsich, tohle je aspon koukatelne. ()

Bounded

Překvapivě slabé. To důležité už řeklo mnoho ostatních. Za jediné klady považuju Chevyho Chase a Billa Murraye, který mi přišel daleko vtipnější při scéně s květinami, než při celé honičcce na sysla, který byl ošklivý až běda. ()

Marcos

Klasika let osumdesátých z ranku sportovních komedií s někdy lepšímy a někdy horšímy vtipy. Jediné co to převyšuje je Bill Murray a jeho boj proti syslongu. Škoda jen,že to není více využité,protože tato bitva by klidně mohla být hlavním dějem filmu. Caddyshack je i tak celkem dobrá oddechovka. ()

darthhokro

Luxusní komedie. která ukazuje jací jsou golfisti snobští dementi. Spolding a jeho odpalování hoven, je nejlepší :D A velebnosti, ta bloncka její bradavky, hmmmm..... mňáááám :D ()

creativek

Nejlepší části filmu byl sysel a Bill Murray, ostatní ani nevím o čem bylo. Připadá mi to jako komedie, které jsem si půjčoval jako malý kluk ve videopůjčovně, kdy byl jejich veliký boom z Ameriky a všechny byly na jedno brdo. Hodně podobné infantilnímu humoru v Nemotorech. ()

majk_n

Skvělá komedie s neuvěřitelnou kreací R. Dangerfielda v roli zhýralého milionáře. Všimli jste si, že ten člověk není ani vteřinu v klidu? ()

stanyko

Extremne nudna az mlda "komedia". Na par frkoch sa dalo pousmiat, ale to je vsetko. Postarsi americania mi to odporucali ako "must see movie", ale asi mi chyba mentalita americkeho pubertiaka z 80. rokov. Cely film som sa nudil. ()

Ferguson

Nevím, ale asi jsem se zbláznil. Tahle fraška o radostech a strastech mladého caddyho, který zjištuje, co to znamená být třídně rozdělen, je skvělá. Bill Murray skvělý, Chase taky, Rodney bomba, sysel je taky ok. ()

EricNor

Vietkong, Syselkong, čištění bazénu. Rodney Dangerfield a když jsem to jednou viděl v TV, tak mě dostávala ta lásková část, protže jsem se právě rozešel s dívkou. ()