Agatha Christie's Poirot

Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
Veľká Británia, (1989–2013), 85 h 4 min (Minutáž: 47–105 min)

Predloha:

Agatha Christie (kniha), Agatha Christie (poviedka)

Recenzie používateľa SuzukiZ k tomuto seriálu (6)

Cornwolská záhada (1990) (S02E04)

Ac mam Poirota velmi rada, zde mi prisel trochu moc vsevedouci - bude obvinen jeste pred Bank Holiday atd.. (samozrejme ze je to inteligentni detektiv, ktery na vse prijde diky sedym bunkam).. Trochu mi unikal smer jeho myslenek (jak prisel na vraha, proc vedel, ze nevrazdil manzel..) Treba priste:) ()

Zmiznutie pána Davenheima (1990) (S02E05)

Zajimavy napad resit vrazdu bez toho, aby opustil pokoj.. Nicmene si neumim predstavit, ze Poirot by kyvnul na jakoukoli sazku - k nemu mi to prijde tak trochu nevhodne (distingovany pan a vsazi se o neco tak duleziteho, jako je vrah?) Nene, tentokrat, Poirote, jen 3 hvezdy ()

Dobrodružstvo lacného bytu (1990) (S02E07)

Zajimava zapletka dohromady s lehkym pousmanim se na metodami americke FBI (zatykani se zbrani) :) ()

Detektív Poirot: Únos premiéra (1990) (S02E08)

Poirotuv standard, presto potesi. Krasna je epizodka s krejcim - Poirot ho pokazde presvedcuje, ze "se mu krati metr", aneb Poirot prece nepribral pres pas:) ()

Detektív Poirot: Vianoce Hercula Poirota (1994) (S06E01)

Více než hlavní příběh, který je jako vždy zajímavý a napínavý až do konce, zaujmou i vtipné vedlejší momenty ze života Poirota a šéfinspektora Jappa - nefungující topení, příbuzní inspektora Jappa zpívající koledy, rukavice jako dárek pro Poirota, který je bude nosit "jen do kostela":) ()