Agatha Christie's Poirot - Season 3 (1990) (séria)

Detektív Poirot: Záhada španielskej truhlice (S03E08)

(epizóda)
  • Československo Záhada španielskej truhlice (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller

Scenár:

Anthony Horowitz

Kamera:

Chris O'Dell

Lady Chattertonová  požiada detektíva Poirota o pomoc, pretože má obavu o život svojej priateľky, Marguerite Claytonovej. je presvedčená, že jej násilnícky manžel Edward Clayton, ju zabije. Poirota pozvú na večierok, ale on sa tam neukáže. na druhý deň ho vypočúva inšpektor Japp, pretože sa nájde telo Edwarda Claytona v španielskej truhlici. Tá sa nachádzala v tej istej miestnosti, v ktorej sa konal večierok... (RTVS)

xxlch

kuře.gril

Ten závěr byl ale pěkně neprofesionální. Tohle je pro mě jeden ze slabších dílů Poirota, vrah je jasný skoro od začátku. Ale pořád lepší slabší díl Poirota než většina ostatního, co dávají v televizi! ()

LencaN

S03E07 - Ráda bych, aby to bylo jinak, ale tenhle díl se mi moc nelíbil. Něco mi tu nesedělo. Hlavně mě vytáčel ten knírač, který v jednu chvíli dost nacisticky hovořil. Ovšem tančící Poirot byl srandovní. Akorát si chudák jednou za čas vyjde do společnosti na takový echt večírek a ona se tam za jeho zády nebo spíš jemu přímo před nosem stane zločin. ()