Láska a příšery

• USA Love and Monsters (viac)

Sympatický smolař Joel přežil apokalypsu, při které Zemi ovládly příšery. Po sedmi letech ale opustí útulný podzemní bunkr a vydá se najít svoji bývalku. (Netflix)

BlackAdder87

Příjemné překvapení ve stylu Zombielandu. Hned na okraj musím říct, že má očekávání byla velmi nízká. Byl jsem však mile překvapen svižnou vtipnou komedií se sympatickým obsazením a nápaditými příšerkami. ()

Ace.A.T.L.

Hodně fajn film, kterej se točí, kolem dnešní doby, průšvihů dnešní doby, hlavního hrdiny, zmutovaných potvor a celý to je hodně příjemně spojený do dobrodružnýho příběhu. Tady se klasická osnova, problém:láska:hrdina:dobrodrůžo:vítezství, vyplatila a vzniklo něco, co si myslím, že určitě potěší. Za mě hodně slušný 4* a URČITĚ DOPORUČUJU ()

Karbos

Po delší době zase solidní řemeslně dobře zvládnuté postapokalyptické sci-fi i se solidním scénářem, odpouštím tomu i ten operační skok v závěru, kdy se borec dostane zpět do svojí kolonie doslova jedním střihem, když předtím přes hodinu sledujete jak se z ní vláčí. Každopádně oceňuji něco vtipu a napětí i to, že si to na nic nehrálo a bylo to podáno odlehčenou formou i když bych klidně uvítal větší intro toho, jak se to celé semlelo. Kolem a kolem mezi 3 a 4 * ale těch 70 si to v dnešní bídě zaslouží takže ****. *IDEOLOGICKÉ ZAMĚŘENÍ: 1/10 MÍRA ZÁVADOVOSTI: 0/10 viz profil ()

RNDr.Strom

Srovnání se Zombielandem mi dává jednu z těch né úplně spravedlivých "proč už filmy nejsou takové, jako dřív" chvilek. Gen Z prostě nejsou Mileniáli, sorry jako. ()

SmajdalfCZ1

Tohle na mě dnes vyskočilo, když jsem dokoukal po druhé Bakiho a chystal jsem se jít koupat. řekl jsem si nu což, ještě jeden film mě nezabije. Tak jsem to pustil. Většinou od podobných filmů člověk nemá velké očekávání a ani já jsem neměl ( teď přichází to ale ), ale po chvílí mě to vážně chytlo za koule a celý film jsem se bavil a neměl jsem ani chuť odejít. Ačkoliv je to post-apo oddechovka tak Vás to bude bavit. Jelikož miluji různá monstra a příšery, tak tohle byl můj chleba. Grafika monster mě velice překvapila a celkové tohle je hodně povedená podívaná. ()

Mersis

Osobně jsem chtěl dát čtyři hvězdy, ale jak to teď píšu, tak musím tu jednu hvězdu navíc ještě přidat, protože tohle byl čerstvý závan do této zkur*ené doby. Je to prostě postapo s humorem, který byl třeba v Zombielandu postavený na masakru, kdežto tady je to takové přirozené a nenucené. Proto dávám 100% ()

Adaaamecek

Velice příjemná, dobrodružná a občas i akční komedie. Casting je velice sympatický a dovolil bych si říct, že film staví z velké části pouze na něm. To ale rozhodně není na škodu, protože jsem si doopravdy užíval každou minutu. Celkový důvod, proč se ale rozpohybuje celý příběh a s tím i spojený děj filmu, je dle mého názoru velice levný a nepřesvědčivý. To ale ve výsledku vůbec nevadí. Velmi dobře si dokážu představit pokračování, a asi začnu doufat, aby nám ho mocný Netflix nadělil. Třeba se s tímto světem setkáme znovu za dva roky a o bod vyšším hodnocením. 6/10 ()

gpx

Dlouho jsem si myslel, že je to prequel k nějakému seriálu a ono to tak i vypadalo. Ale potvory jsou tam pěkně udělané a děj slušně odsýpá. ()

Tomas_PO

Príjemná dobrodružná adventúra, na upršané nedeľné dopoludnie. Tvorcovia to poňali hravo, s ľahkosťou, inak to mohol byť seriózny blockbuster. Pekné animácie príšerok, miestami napínavé zálesácke putovanie, no zároveň prvoplánová a predvídateľná a dosť nelogická love story. ()

Simon.Dobes

Úžasný film so zaujímavým námetom, krásnou prírodou a efektmi. Po celý čas som sa bavil a musím vyzdvihnúť i dobré herecké obsadenie. Tomuto filmu nemám čo moc vytknúť - má to správnu dobrodružnú atmosféru a občas sa úprimne zasmejete. Čo viac si želať? Takýchto projektov si prosím viac. ()

Veber

S klidným srdcem 4*. Bavila jsem se skvěle. Příjemný, trochu naivní, oddechový příběh. Reálnost nehledám. Fajn jízda. ()

PanPyzamo

Láska a příšery je v mých očích fajn snímek, který nijak extra nepotěšil, ale ani nezklamal. Zápletka v pohodě. Efekty supr. Příběh celkově nic extra, ale vůbec to nebylo špatné. Za mě dobrý film, který můžu doporučit. Nemám nic moc víc, co bych k tomu dodal. 7/10 ()

bonovox

Veľké prekvapenie...výborný mix romantiky, drámy, sci-fi a hororu. Taktiež samotné príšery sú skvele vymyslené a k tomu sympatický hlavný hrdina. 80% ()

Pan.Antonin

Povinnost pro fandy příšerek, obřích hmyzáků, nebo odlehčených postapo-filmů. Není to sice hororový kousek, spíše dobrodružný snímek i pro mladší diváky, ale určitě to má, co nabídnout. Sympatický hlavní hrdina, rozkošní mutanti (žába, krab, šnek) a docela dobré tempo. Hlavní hrdina je sice chvílema děsně ukecaný, nicméně díky parádnímu závěru přidám pátou hvězdu. Určitě zkuste. P.S. Zombieland jsem dosud neviděl, takže kritiku, že je to podobné, nemůžu potvrdit ani vyvrátit :) ()

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

27.06.2021

Prvním novým Star Wars filmem po skončení ságy o rodině Skywalkerů by se měl stát Star Wars: Rogue Squadron, který chystá režisérka Patty Jenkins (Wonder Woman). O ději se zatím příliš neví, jen že… (viac)