Láska a příšery

• USA Love and Monsters (viac)

Sympatický smolař Joel přežil apokalypsu, při které Zemi ovládly příšery. Po sedmi letech ale opustí útulný podzemní bunkr a vydá se najít svoji bývalku. (Netflix)

pafka

Vlastne to bylo zabavne a mile, zadny tezky zanr ale naopak odlehcene vypraveni. Az do te doby, co se ztrhne na plazi bitka. To nastoupili beckovy reziseri a zacali tocit. Nebyt tohoto, snad by dalo na vic. Je to typicka oddechovka, pro teenagery slagr. ()

krumlajs

Slabší odvar Zombielandu, tohle jsem si říkal v půlce filmu, ale pak se děj pohnul jiným směrem a spojitosti se Zombielandem bylu pryč. Na Netflix je to nadprůměrný dobrodružství, ale kdyby byl normální rok našel bych lepší filmy. V dnešní době je ale takových filmů jako šafránu, takže jsem za něj hodně rád. 65% ()

Dejf4

Velmi fajn podívaná, která nemůže po dlouhém dni urazit. Má to tempo, velmi dobře kombinuje humor s akcí a střídá romantické momenty s dramatičtějšími a celkově to odsýpá slušně. Inspirace Zombielandem se nezapře a proto snímek těžko přijde s nějakým překvapivým momentem, ale i tak se na to kouká dobře a jako zábavná jednohubka to poslouží na jedničku. 6/10 ()

Kinofil

|| PG-13 || Netflix || Rozpočet: N/A || Příšerky jsou tak akorát dobré, aby nebyly blbé. Je to silně nenáročný pseudo-zombie-survival, nic víc. Námět není nijak originální a provedení už vůbec ne, přesto těch 100 minut uteče celkem rychle. Překvapivě dobré jsou tu efekty, které se ani zdaleka neutápí v šedivém digi hávu nebo pološeru. Všechno je krásně sluníčkové, takže i ta hrstka CGI příšer krásně vynikne svým designem a vzbuzuje dojem, že koukám na daleko dražší snímek. Úvod je poměrně ambiciózní, bohužel samotné putování postapo krajinou je celkem rutiní nuda, dokud O'Brian nepotká Roorkera. Velká škoda, že je jeho role dost upozaděná a nedojde na žádné shledání v závěru, páč Roorke je na filmu asi nejlepší postava, pominu-li roztomilého, vycvičeného australského psíka jménem Boy. Ke konci se ještě pokouší ozvat nějaký záporák, ale je na to příliš pozdě, poněvadž jde o romantickou komedii, kde je nejdůležitější romantická linka. Takže na film od noname tvůrců je to lehký nadprůměr, který mohl dopadnout daleko hůř a především nudit. To se naštěstí neděje, byť by tomu zkrácení na 1,5h a pár zapamatovatelnějších scén prospělo. 65%. ()

Veskoslav

Příjemná postapokalyptická podívaná plná hmyzu velikosti nákladního auta a kupodivu dost naivního hlavního hrdiny, kterému to ale časem dojde. Všeobecný boj o přežití proti mravencům velikosti dospělého člověka. Lehce zapomenutelná, přesto příjemná podívaná. Ale více nečekejte. ()

JasonV

Viac akcie a napätia ako by sme čakali a určite viac ako len entomologický Zombieland. Budovanie príbehu ako z veľkej učebnice, kvalitná práca s postavami, príšery na jednotku s hviezdičkou, v rámci svojho subžánru dokonalosť. ()

vodkasesemte

Everything will try to kill you. Use the advantages that you have. You are fast and small, so dont fight. Just run and hide (nemusíš řikat dvakrát). First decision make. Shes a big animal lover. I m Joel. I should stop talking to the dog. Super encouraging speach. You are braining out. Thinking too much. I like you bcs you have a really cute dog. Lesson three. Dont take shortcuts. Target practice every day. Keep your socks dry. Thats a great one. Not both. You get a hot meal or a good nights sleep. I m super tired. Good instincts are earned by making mistakes. If you are lucky enough to survive a few mistakes, you are gonna be okay out here. Thats my dog. Hes delightful. There is no mission more admiranle than love. Every sailor worth his salt knows that. Feel like I got King kongs nuts on my shulders. Theres a but coming. I m not the same person that I used to be. Seven years, thats a long time. Last year I lost someone and he meant a lot to me. Zcela pochopitelně. I just feel like such a idiot. I didnt even ask you if I should come. I just got so excited and I left. A o tom to je. I know this isnt how you pictured this going. This is our shot for survival. There is no place for mankind on land. Man down. My crew and I have to improvize just to survive. What can I say? Shit gets crazy in the apocalyspse. You get the crab. You can always tell in the eyes. I will come find you. You better. Surface is a dangerous place. Go live your life. Dont settle. You dont have to. Not even at the end of the world. Monster apocalypse survival. ()

kockodan

Dokonalá oddechovka. Na chvíli vám dá zapomenout na svět kolem nás i na vaše osobní trable. Nic vás nenutí se zamýšlet nad vlastním životem, jelikož jste přeneseni do úplně nového post apokalyptického světa kde se s ničím nedá ztotožnit. A to je hlavní známka dobře odvedené práce feel good movie. Chvílemi trošinku zdlouhavější, a taky hodně vykradených scén ze Spielbergova Jurassicu, a všech možných post apokalyptických klišé zombieovek všeho druhu, ale i tak je to poctivá práce a člověk si fakt odpočine u sympatického příběhu uderdoga, který v sobě nalezne sílu poprat se s osudem. 85% ()

moriero

Ježiš, to mi dneska udělalo radost. Páč jsem anotaci přelítl jen zběžně, prvních pár vteřin jsem si říkal: "Ach jo, další young-adult-postapo-přežívák..." Ale fakt jen pár vteřin. Uvedení do děje bylo vtipné a mělo ten správný drajv. A pak už se to jen vezlo na dost zábavné vlně akce, efektů a emocí. Jasně, cílovka jsou puberťáci, chybí tomu víc temnoty a nějaké ty hektolitry krve. Ale i tak to po náročném dni v rachotě uspokojí i třicátníka, který chce vypnout mozek a bavit se. ()

Kushina

Skvělá dobrodružná komedie s ne málem hororových prvků, nebudete věřit, ale i příšer, které jsem vyrobené na zeleném plátně se dokážete občas pěkně leknout. Jinak příběh o životě v postapokalyptickém světě, který je hezký vyprávěný v první osobě. Nemůžu si stěžovat, takový hezké jednohubka za večer. 70% ()

Rian_witcher

Vůbec jsem netušil co čekat a nakonec bych to nazval vtipným postapo fantasy. Vyloženě sympatické postavy a přesto že byl příběh jednoduchý, táhl svým veskrze pozitivním přístupem a zábavností. Triky byly překvapivě zvládnuté na jedničku. ()

hony23

Lidstvo skoro vyhynulo a žije schované před zvířecími monstry. Téma už mnohokrát použité a bylo by to určitě zábavnější, kdyby těmi monstry nebyli zrovna zmutovaní hlemýždi, žáby a podobná havěť. Pak tu máme jednoho antihrdinu, který se tímto apokalyptickým světem potlouká za svou dívkou a cestou se mění z vystrašeného kluka v neohroženého muže. Prostě taková pohádka pro ty, kteří klasické pohádky nemohou už ani vidět. ()

Aquila

Hezká nálada, příroda, potvůrky, situace, ale k té hodině a třičtvrtě by tomu slušel trochu zajímavější scénář. Ale závěrečné poselství v době korona-bunkrů a schovávání se před "nebezpečným" světem pod poklopem je hezké. PS: A obří krtonožky se nebojím. ()

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

27.06.2021

Prvním novým Star Wars filmem po skončení ságy o rodině Skywalkerů by se měl stát Star Wars: Rogue Squadron, který chystá režisérka Patty Jenkins (Wonder Woman). O ději se zatím příliš neví, jen že… (viac)