Z dílny autorů filmů Vřískot a Hellraiser pochází i poslední pokračování série Mimic 3: Sentinel. Když se obyvatelé bytového komplexu začnou ztrácet, zdráhá se Marvin uvěřit nemyslitelnému: mutant obrovského masožravého hmyzu, který už jednou trýznil společnost, je zpět a připraven znovu zahájit její likvidaci! Ačkoliv je Marvin uzavřen ve svém pokoji kvůli silnému astmatu, musí sebrat všechny síly, aby zneškodnil tuto hrůznou kreaturu dříve, než skončí jako její příští oběť! Tento thriller, plný akčních scén a neuvěřitelných speciálních efektů, je povinný pro všechny fanoušky maximální hrůzy! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Likan7 odpad!

Proč vzniklo další pokračování? Už dvojka neměla nic říct, takže je celkem na snadě, že trojka bude na tom podobně. A ona i je. Úplně špatná být nemusela, jenže film by vypadal lépe, kdyby to režíroval Micky Mouse a za kamerou stáli Tom a Jerry. Měl jsem jas na maximum a nebylo absolutně nic vidět. Střih je šílený, kamera špatná a herci by možná blbý nebyli, jenže všechno ostatní je přebíjí tak moc, že mi jich bylo líto. Chypu, že nejsou peníze, ale kdyby se alespoň trochu chtělo, dalo se to udělat určitě mnohem lepší. Komorní horor s dobrou atmosférou, takhle je z toho jen hodně špatný film hodně špatné série. ()

JohnCZ

I navzdory slabému hodnocení jsem z experimentálně pojaté trojky celkem příjemně překvapen. Je to výrazně jiné, ale opět tomu nechybí správně špinavá atmosféra a mizí i ten televizní dojem, který jsem měl u dvojky. Voyerismus ve stylu Disturbie mě baví a stopáž zhruba 75 minut je tak akorát, aby to nezačalo svým pomalejším tempem nudit. Ke konci to dech přeci jen trochu ztrácelo, tvůrci zjevně neměli moc peněz na samotná monstra a tak zkoušeli různé triky, jak je ukázat co nejméně, a dost to odnáší akční scény, které jsou udělány dost chaoticky a s poměrně nehezkými triky. Je to divnej film, v rámci této série trčící celkem mimo, ale pořád výrazně zajímavější a hravější než mdlá dvojka. ()

SOLOM.

Začátek filmu se nese v duchu seznamování diváků s hlavním hrdinou, který žije dost nudný život pouze ve svém pokoji, kde pozoruje okolí a vše si fotografuje. Za celou první půlhodinu se neděje vůbec nic co by naznačovalo, že jde o hororový film. Nudné dialogy jsou doplňovány cvakáním foťáku a komentováním fotek či rodinného života. Teprve po smrti sestříného přítele se začne děj posouvat trochu dopředu a začne to být zajímavější. Bohužel většina scén se nahrává v úplné tmě, kde chybí podsvícení, takže nejde skoro nic vidět. Většinou můžeme spatřit jen tmavý stín, který se pomalu přiblíží k oběti, vycákne krev a vzápětí se odtáhne tělo mimo záběr. Zatímco oba předchozí díly byly docela slušně sestříhané, tak tady je to katastrofa. Hudební doprovod na tom není o moc lépe. I když se dá poslouchat, tak mi prostě nesedl. Jde o slabý odvar svých předchůdců a alespoň pro mne nedokázal navodit patřičnou atmosféru. Když už se začalo konečně něco pořádného dít a věřte, že posledních zhruba sedmnáct minut stojí určitě za pozornost, tak naskočily závěrečné titulky a já jen nevěřícně hleděl, že je konec. Tenhle díl se prostě liší od svých předchůdců úplně ve všem. Kdyby to pokračovalo ještě alespoň dvacet minut v podobném duchu, tak by mé hodnocení bylo určitě vyšší. Protože právě na konci se začala atmosféra docela slušně rozjíždět a já poznal ty klaustrofobické chvilky, o kterých jsem si četl v komentech na jiných webech. Do té doby jsem si říkal jestli se dívám na stejný film. ()

Nivenx

Bylo jasné, že první díl překonán nebude a tak se autoři pokusili o jiný styl točení. Skoro po celou stopáž filmu se nic neděje a broučči vidět vůbec nejsou. Až ke konci začne nějaká ta řež a krev, ale i tak nic moc. Není to podle mého lepší jak druhý díl a ani horší. Je to tak na stejné úrovni kvality a pár míst k zahození určitě nebylo, ale to nezachrání celý film. 30% ()

agassi68

Tak som si predplatil FB HD a tešil som sa na záver akože trilógie. Jednička bola na tú dobu veľmi dobrá a teraz som čakal niečo podobné. No po vyše polhodine, keď týpek stále len pozeral cez fotoobjektív do okien naproti a komentoval to nejakej kamoške som rezignoval. A podľa zvyšných hodnotení niet čo ľutovať.. ()