Jim Hacker už sedí v premiérském křesle celé tři dny - a zatím si vede skvěle. Tedy alespoň on sám o tom nemá nejmenších pochyb. Pravda trochu mu vadí, že se asi napříště bude muset obejít bez obědů, neboť v Downing Street se nevaří. Ale tato drobná nepříjemnost je bohatě vyvážena radostným očekáváním nadšených reakcí veřejnosti, jichž se mu nepochybně dostane, až ji seznámí se svým geniálně prostým "Velkým plánem", jímž jediným politickým tahem vyřeší problém obrany, školství i nezaměstnanosti... (oficiálny text distribútora)

cyright

"Není 800 po zuby ozbrojených výsadkářů trochu hodně na misi dobré vůle?" "Ale vůbec ne, je to jenom hodně dobré vůle!" Viz. komentář k ministerské sérii. ()

Agarwaen

Margaret Thatcherová: "Až když jsem viděla tento seriál, došlo mi, jak to na vládě ve skutečnosti chodí." Vážně hodně legrační, i když jestli to tak funguje ve skutečnosti, tak potěš Pánbůh.. ()

RajAthen

Pravda je nadčasová a nehynoucí. To samé platí o legraci. A v neposlední řadě i o tomto seriálu, který byl točen v roce, kdy jsem se narodil. ()

Mira90

Ale pozor, Jim se přestěhoval do čísla 10. Ba co víc, (přinejmenším) se snaží hrát rovnocennou partii se státní správou! A to se přitom říká - hlavně nebýt odvážný. ()

Bukiet

Mrazivě vtipný sitcom. Jeden z mála seriálů u kterého se nahlas směji, ale u epizody "Všechnu moc lidu" mne smích přešel. ()

CGP

Chachá, tohle by měl někdo pustit NAŠIM premiérům, tajemníkům, vícetajemníkům a vůbec celé té pakáži, co tam nahoře dřepí. Třeba by jim pár věcí došlo... ()

Taffey

Nigel Hawthorne je největší komik, kterého znám. Kde se na něj hrabe Mr.Bean, Charlie Chaplin a všíci ostatní. Jeho mimika v obličeji je naprosto dokonalá obzvlášť v okamžicích, kdy poklonkuje Paulu Addingtonovi v roli premišra. Rád se dívávám na filmy v původním znění s titulky ale dabing tohoto seriálu je na tak špičkové úrovni, že se na něj dívám česky. ()

Rodin

Pokračování absolutní klasiky žánru, kterou v podstatě vytvořila první série, je opět neuvěřitelně suché, vtipné, sarkastické a vychytané. Nigel Hawthorne je pro mě hlavním hrdinou obou sérií, a lze jen strašně litovat předčasné smrti Paula Eddingtona, protože tento seriál by zcela jistě unesl ještě jedno pokračování. Nadčasovost příhod z vrcholných pater britské (a evropské) politiky je až mrazivá. ()