Hlava Medúzy

• Česko Hlava Medúzy
Česko, 2021, 7 h 41 min (Minutáž: 52–60 min)

Réžia:

Filip Renč

Scenár:

Petr Hudský

Kamera:

Petr Hojda

Jitka Čvančarová, Jiří Dvořák, Michal Isteník, Petra Bučková, Jana Švandová, Jan Vlasák, Karel Heřmánek ml., Pavel Kříž, Gabriela Štefanová, Štěpán Tuček (viac)

Zmiznutý originál Rubensovej "Hlavy Medúzy" a dvaja mŕtvi muži. Tak sa začína prvá epizóda nového seriálu Českej televízie, ktorý nakrútil Filip Renč. Osem príbehov podľa scenáristu Petra Hudského zavedie divákov do Brna a jeho okolia. Štvoricu kriminalistov vedie precízna a cieľavedomá Karin v podaní Jitky Čvančarovej. V  úlohách jej spolupracovníkov sa predstavia Jiří Dvořák, Michal Isteník a Petra Bučková. (TV JOJ)

Recenzie používateľa Jonatána k tomuto seriálu (2)

Hlava Medúzy (2021) (E01)

Je to první díl, možná hvězdu přidám. Ale Jitka Čvančarová jako drsná policajtka je tak neuvěřitelně nepřirozená a nevěrohodná, že mi překryla všechno, co by se mi třeba mohlo líbit. Jiří Dvořák a ta malá žabka, jo, ti se mi líbili. Jitce jsem věřila okamžiky, kdy se usmívala, byla za hodnou mámu nebo dceru. Ale v té příšerné čepici jakože drsná policistka? To fakt ne. Na další díl se ale ještě podívám, třeba to bude lepší. ()

Vykročenie do života (2021) (E02)

Za mě určitě lepší než první díl. Pokud to bude díl od dílu lepší, vyplatí se na to koukat. Pochopila jsem správně, že ta malá je Dvořákova dcera? ()