Loki zisťuje, aké má stíhaná Variantka plány s Úradom Časových Variácií (TVA). Loki má však vlastné plány, ktoré navždy zmenia osudy oboch. (Disney+)

Dolby.130

Seriál Loki je zatiaľ veľmi podarený. Prvé tri epizódy ma veľmi bavili. Tempo je síce pomalé, veľa sa kecá ale je to k veci, hýbe sa po troche to a zaujíma ma to. Postavy spolu fungujú, sú sympatické a zaujímavé. Hudba je skvelá, efekty sú ako vždy na úrovni o tom niet pochýb, dialógy sú super. Teším sa na ďalšie diely a na všetko čo sa tam ešte stane. Tento diel bol skvelý. Boli sme celý čas na zaujímavej planete a sledovali sme ako sa zbližovali teda spoznávali Loli a Sylvie. Dej sa síce veľmi nepohol čo až tak nevadí lebo táto epizóda bola úžasná a koniec ostal taký, že okamžite chcem novú časť. Ale počítam, že ďalšie epizódy sa pohneme pomaly ďalej, dozvieme sa niečo viac o Time Keepers a TVA. ()

Hellierer

Po prvních dvou vynikajících dílech přichází akčnější, avšak zatím nejnudnější epizoda, v níž dialogy nejsou už tak zábavné a absence Wilsona je setsakra znát. Doufejme jen, že se jedná o anomálii. ()

darjeeling

Men trærne de danser Og fossene stanser Når hun synger, hun synger Kom hjem Men trærne de danser Og fossene stanser When she sings she sings come home When she sings she sings come home ... ()

Dejvecd

Ono to aj mohlo byť dobré, lenže nebolo. Zo začiatku som si myslel, že postavy budú tým hlavným, čo bude tento seriál ťahať dopredu, lenže táto epizóda ma tak trochu priviedla do opaku. S postavami som sa vôbec nevedel stotožniť a Sylvia sa mi zdala strašne chaoticky spravená, v jednej chvíli sa správa takto a v druhej sa jej vystupovanie otočí o 180°. Tiež sa mi zdalo, že v niektorých momentoch sa mi Sylviine prehovory zdali strašne vyumelkované a trošku robotické. Aby som však len nehejtil, tak musím povedať, že tvorcom dávam palec hore za vizuál, ktorý bol podľa mňa dosť vpoho, tiež chválim farby, ktoré len krásne doplňovali pekné akčné scény. Avšak Loki sa zatiaľ pomaly mení na najhorší MCU seriál, ešte sa to však môže zmeniť. 5/10 ()

darthvader77

No to by mne zajímalo, na které seriály tady lidi čumí, že kritizují vizuál. Asi taky cestují do alternativních dimenzí ;), protože zrovna Mandalorian taky nebyl v tomhle zdaleka bezchybný. Mobius a Loki byl senzační dvojka, ale Loki a Sylvie ještě lepší. Líbí se mi vzájemné urážky, excelentní souboj, kdy Loki perfektně využil svoje schopnosti no a pochod přes planetu. Debata o lásce a maminkách je výborným charakterovým stavěním, tyhle klidné dialogy si nechám užít dvě hodiny mluvení Lokiho a Sylvie, proč ne? No a závěr, který teda dost překvapil stejně jako plot twist s TVA: ()

instageek_cz

Pomalá, konverzační epizoda, což by nebylo na škodu. Akorát jsem si pořád nebyl jistý, co Loki a Loki myslí upřímně, co jenom hrají, a vlastně to nevím doteď. Možná je to záměr, ale opravdu spíš než napětí jsem pociťoval zmatení. Každopádně mám moc rád tu atmosféru konce světa, seriál umí dobře prodat ten osvobozující pocit, který při tom některé postavy pociťují. Už je zkrátka všechno jedno...  Hodnocení: 6,5/10   Další recenze a zajímavosti nejen ze světa MCU čtěte na Instagramu, profil instageek_cz , díky!:) ()

Frca

Lady Loki je hustá. :D Epizoda se odehrává na trošku zvláštním místě v budoucnosti, což je hodně cool. Oba dva mají mezi sebou fajn chemii a to hodně oceňuji. (I když ne tak dobrou jako Loki a Mobius. Jejich špičkování mě prostě baví o trochu víc. :D) Hodně překvapil zpívající Loki. To mě dost pobavilo.  Možná trochu nudnější než předchozí dvě epizody, ale pořád fajn podívaná. ()

Elio

Obsahuje možné SPOILERY. Tedy upřímně, po skvostném rozjezdu jsem z 3. dílu trochu rozpačitá. A vlastně i zmatená. Hodně zmatená. Možná jsem se na pokračování až příliš těšila a nepřistupovala k němu s otevřenou myslí, protože tohle se vymykalo nastavenému standardu (a teď to nemyslím jen z hlediska kvality) na všech frontách. Celkový žánr a naladění příběhu byly zcela odlišné, a to jak s přihlédnutím k prostředí (které, přiznávám, svojí chaotičností a blížící se apokalypsou hodně nechávalo ty dva se vyřádit), tak i vtipu (osobně mi připadal trošičku trapný oproti skvělému neprvoplánovému humoru z předchozích dílů). Postup příběhem byl na můj vkus ne moc zajímavý, ale ve finále asi šlo o nutnou výplň, aby se Loki a Sylvie lépe poznali. Jen jsem nedokázala pochopit jejich dost nenadálé sblížení (i když samozřejmě z podstaty věci dává smysl). Od Lokiho (který právě vyšel z Avengers) bych jednoduše nečekala, že se bude svěřovat po pár sklenkách šampaňského, i když to bude jeho druhému já. Ale budiž, možná šlo tak trochu o metaforu. Ti dva mezi sebou každopádně měli hodně jiskřivou chemii. Závěrečné odhalení o TVA bylo poměrně překvapivé (alespoň pro mě) a když nad tím přemýšlím, seriál si nás na tento moment hezky připravil. Ze závěrečné apokalyptické scény mě celkem mrazilo, kameraman se na tomhle musel hodně vyřádit. Jen škoda absence Mobiuse, ve finále se stal jednou z mých oblíbených postav. Jdu se na tento bohužel jen 40 minut dlouhý díl podívat znovu, protože musím pár věcí zpracovat (včetně změny naladění příběhu). Opravdu chci 3. části dát ještě šanci, je to koneckonců seriál o mém oblíbenci. Prozatím za mě 3 hvězdy, ale možná se to po druhém zkouknutí navýší. Edit: tak tedy nenavýší a pravděpodobně jsem přišla na to, proč. Zaprvé, lady Loki opravdu nemá charisma, jak jeden z hodnotících poznamenal, což mi připadá jako dost zásadní problém u postavy Lokiho. Vlastně bych kromě kostýmu ani neřekla, že se jedná o variants, a to hlavně z charakterového hlediska (Sylvie je promýšlející, kalkulující, Loki je naopak chaos sám), ale možná to má svůj účel a seriál nás jen vodí za nos, což bych v dílku v hlavní roli s Lokim možná i čekala. Zadruhé hudba. Skvěle futuristický ráz v minulých dílech tak dokonale napumpoval adrenalin a nadšení do žil, že i když moc akce nebylo a šlo spíš o povídání, vážně jsem nad tímhle počinem jásala. Tohle se ale bohužel v 3. dílu nekoná. Žádný dunivý, závěrečný záběr. Nic dostatečně emocionálně nabitého, i když by se z finální scény dalo vytřískat emocí hodně. Takže zůstávám u 3 hvězd, ale zároveň jsem opatrně optimistická, protože se prý (dle Hiddlestona) máme těšit na 4. a 5. díl. Tak snad se to vrátí zpět ke kvalitě à la 1984. Edit 2: Jak zmiňuje bezvim, možná je tenhle díl nepříliš povedený kvůli změně scénáristy, tak snad se to v příštích dílech zlepší. ()

cernakus

Na jednu stranu chápu, že i Marvel se musí podřídit moderní femibuzinegerizaci. Ale vykleštit kvůli tomu jednu z nejoblíbenějších postav MCU je už trochu moc. Až se uvolní celkové hodnocení, tak ohodnotím hovnem, který tento seriál je jen a pouze kvůli femibuzinegerské propagandě. ()

Kinofil

|| TV-14 || Marvel/Disney || Na můj vkus příliš ukecaná epizoda, která nepřinesla nic moc nového, naopak působí dost televizně včetně efektů. Absence Owena tomu nijak nepomhla a vztah mezi Lokim a Sylvií mi nepřijde natolik zajímavý, aby unesl celou epizodu. Ze sci-fi-timetravel seriálu se stává podivná romantická marvelovka bez špetky romantiky. K tomu další otáčení záporáka na stranu hrdinů mě přestává bavit. Plusové body dávám alespoň za katastrofický závěr. 60%. ()

Dukekuky

3. epizoda nás vezme do zajimavého prostředí víc nebudu spoilerovat. 3. Díl i přesto že má nižší hodnocení tak mně příjde že je lepší než ten minulý. Tenhle díl se fakt povedl a doufám že to takhle půjde dál. 9/10 ()

Kushina

Po uchvácení z minulých dílů přišlo vcelku rapidní zklamání. Bohužel až na prvních 10 min a posledních 5 min byl tento díl ukecanou nudou, kterou bych nejraději přeskočil. Je mi jasné, že celý seriál nemůže být pouze o vysvětlování a cestování časem a o soubojích, ale přeci jen se to dalo udělat zábavněji. Doufám, že tento extrémně prokecaně nudný díl bude mít alespoň nějaký smysl v těch dalších a bude to k něčemu dobré. Nebylo to úplně nejhorší, ale o 2 třídy horší jak předešlé, které za mě byly dokonalé. 60% ()

KukulienkaHO

Viac akcie rozhodne viacej uškodilo, než pomohlo. Loki ma v prvých dvoch epizódach veľmi bavil. Minimum akcie, skoro samé vykecávanie, no fungovanie TVA a najmä duo Hiddleston-Wilson pútali moju pozornosť. Tretia epizóda je však iná. Vizuálne je to síce pekné, ale ženský variant Lokiho (ako temný asasín fungoval oveľa lepšie a vzbudzoval rešpekt), ich vzájomná chémia alebo kvákanie prakticky o ničom vôbec neohúria. Napriek tomu som sa nenudil a koniec bol prinajmenšom zaujímavý, avšak dúfam, že sa ďalšia časť bude uberať skôr štýlom prvých epizód než tejto. P.S.: Niektorým chýbala v predošlých epizódach akčnosť, no myslím, že Lamentis dokázal, že toto nie je smer, ktorým by mal Loki ísť. ()

swenyx

Zatím nejlepší díl, skvělá akce, varianta Lokiho actually překvapila a nebyla jen do počtu a akcí se fakt nešetřilo. Finální prostředí v cyberpunk-like stylu bylo úplně nejvíc. Keep it up. ()