Po krádeži Teseraktu vo filme Avengers: Endgame sa boh falošnosti Loki ocitne pred súdom Úradu Časových Variácií (TVA), kafkovskej byrokratickej organizácie, ktorá existuje mimo čas a priestor. (Disney+)

JamesConnorG

Dojmy - Další Marvel seriál a to je náš oblíbený Loki. První díl jde krásným tempem a těch 50 minut vám uběhne opravdu rychle. Jediné minus, co mi vadilo u prvního dílu byli až moc umělé scény. Třeba příkladem je písečná lokace na začátku, já vám nevím, ale mě tam ten Loki byl strašně daný uměle, ale je možný, že to takhle můžu vnímat jen já. Příběh, Efekty, Postavy, Easter Eggy Topovka! Celkové hodnocení - 85% ()

bearmeedek odpad!

Není to chyba tisku? Nepatří v názvu epizody místo "L" písmeno "R" (ve druhém slovu)? Skoro hodinu se jen tlachá v nějaké místnosti. Nuda. Ani zde nebudu pokračovat a ztrácet čas. ()

pistik

Po 100 rokoch konecne zaujimavy Marvel. Po dlhej dobe jediny skutocne zaujimavy a neplochy hrdina z detskych marvel komixov pre mladych homosexualov ()

darthvader77

Absolutně fantastická epizoda, která konečně není fillerem. Spousta věcí vysvětlena z Endgame ohledně cestování v čase je to zajímavá myšlenka, že Avengers vždycky měli vyhrát a přináší to zajímavý náhled na determinismus a svobodná vůe. Hlavní důvod, proč miluji tuhle frančízu je worldbuilding no a TVA a je fantastická organizace, která zvyšeuje co je v sázce. Představil se nám šílený svět multiversa, kde kameny jsou ničím ve srovnání s ohromnou silou nových bytostí, které se blíží. Moment kdy se Loki uvědomí, jak moc jsou jeho noví soupeři mimo jeho ligu je fascinující. Pozorujeme samotného boha, jak zjišťuje, že je zde něco většího než on o jaká ironie. Historická lekce je fantastická a imho to naznačuje, že multiversová válka bude další konflikt. Rozbor Lokiho charakteru je fantastický. A vidět jeho reakci na život je úplná nádhera. Loki vs Loki hype obrovský temný konec epizody navnadil na zbytek konečně jsme opustili fillerovou pevnost a vidíme něco pořádného něco důležitého absolutní fantazie. Nemůžu se dočkat. A Lokiho přiznání bylo taky svkěle Tom Hiddleston to zahrál výborně. Je zajímavé, jak Thanos a Loki oba viděli svoji vlastní smrt. Prostě pecka. ()

Dejvecd

Je to tu. Je to tu a ja vôbec nie som sklamaný, práve naopak, som príjemne prekvapený. Za prvé musím podotknúť, že herci hrajú skvelo, Owena Wilsona milujem a Tom Hiddleston si to tiež dosť dáva. Tiež sa mi páči, že sa nám konečne navrátil starý Loki, tak ako ho poznáme z jednotiek Avengers a Thora. Táto verzia Lokiho mi fakt sadne (možno je to jediná verzia Lokiho, ktorú mám rád), v Thorovi 3 už mi prišiel ako taký meme materiál. Chválim aj dobré spracovanie, ktoré sa pozitívne líši od klasických Marveloviek a ukazuje nám, že MCU dostane konečne kvalitný seriál. Som zvedavý, čo nám prinesie nasledujúcich 5 epizód. 9/10 ()

Welulu

Z dosavadní trojice seriálových marvelovek se Loki může pochlubit zatím nejsilnějším startem. Nejen to, z hlediska konceptu by měl potenciál obstát i jako samostatný seriál (mimo mcu kolébku) vypořádavající se se slibnou (nejen) sci-fi tématikou a zápletkou. Zajímavé audiovizuální volby a zpracování. Pokud se podaří udržet nasazenou laťku, jednalo by se o jeden z nejzajímavějších počinů za uplynulý rok. ()

instageek_cz

Třetí seriál přímo související s MCU, a opět dostáváme úplně jiný přistup a styl. Owen Wilson PARÁDNÍ a fakt se zdá, že si svou roli hodně užívá. Nikdy jsem nepatřil ke skupině fanoušků, která je z Lokiho úplně hotová, ale těším se, co Hiddleston v  seriálu předvede, protože tenhle úvod byl hodně slibný. A má i dost silné momenty, které divákům, stejně jako samotnému Lokimu, poněkud poupraví měřítko závažnosti a důležitosti všech událostí, jež se dosud odehrály. Po vizuální stránce by se seriálový Loki neztratil ani v kinech, bylo to skvělé ve všech směrech, překvapivé, nápadité. Spíš jen z opatrnosti dávám 8/10, abych to hodnocení hned moc nenapálil:))     Více recenzí a zajímavostí nejen o MCU čtěte na Instagramu, profil instageek_cz , díky!:) ()

johnsnow

Loki je za mňa jedna z tých postáv ktoré nevyhľadávam ale ani ich nezatracujem. No a prvý part celkom dobrý rozbeh. predstavenie TVA je podarené a trošku to pôsobí ako taká marvel verzia Falloutu. Humor celkom fajn, najmä jak posratý hľadal ten lístek. Wilson potešil a chémia medzi nimi pôsobí tiež dobre. Černošská strážkyňa tiež pôsobí fajn a to jak s ňou Loki vyjebal je kurňa skvelé. A zaujímavo pôsobí aj to, že cestujeme do minulosti a som zvedavý čo za varianta Lokiho TVA-čku kurví plány. ()

Frca

Náš oblíbený bůh klamu je zpátky a já nemůžu být spokojenější. Jasně, je to teprve pilot a bude to určitě ještě lepší,  ale tohle je zkrátka a dobře náš starý známý záporák/antihrdina, které snad nejde nemilovat. Má pocit, že na konci série bude Loki jako ve třetím Thorovi, tedy spíše antihrdina. Protože proč ho jinak vracet do hry? (Možná prostě proto, že je to Tom Hiddleston a tu roli si strašně dává :D )  Těším se na další díly. Bylo to skvělé. Za mě rozhodně nejsilnější pilot z Marvel DIsney+ franchise a má to potenciál být jedním z nejlepších Marvel seriálů.  (U mě stále vedou Agenti :D . A JE MI JEDNO, JESTLI TO NĚKDO VYŘADIL Z KÁNONU NEBO CO... PRO MĚ TO JE KÁNON. ()

blazma

Každý se oznámily seriály Marvelu tak Loki byl asi nejočekávanější z nich. Po zklamání u WandaVision a potom velmi dobrého Falcona s Winter Soldierem, tady máme Lokiho a první epizoda, ikdyž jsou z ní smíšené pocity ukázala že tohle bude opravdu jízda. Aspoň já se na to těším. ()

Madhuri

Naprostá paráda, Lokiho potenciál se využívá naplno a Hiddelston ho hraje úžasně jako vždy, je vidět že i on sám si to užívá. Po Falconovi a Winter Soldierovi, kteří byli hodně klasická akční Marvelovka je Loki podobně jako Wandavision zase něco jiného. Pokud kvalitu udrží i v dalších dílech, bude to za mě nejlepší z těch nových MCU seriálů. ()

Elio

Nikdy jsem nebyla přední fanoušek marvelu, o to víc mě ale první díl seriálu Loki překvapil. Snad to bylo tím, že vtip, který mi u ostatních superhrdinských filmů moc nesedí, byl tady nastavený zcela jinak (vtipy s byrokracií bych v seriálu o Lokim opravdu nečekala). Možná hrálo roli i to, že se to celé točilo kolem mého oblíbence. Ať tak či tak, první díl byl skvělý. Retro atmosféra, humor, skvělé slovní výměny, detektivní zápletka (už teď jsem zvědavá, kam se příběh posune) a kupodivu i Owen Wilson, kterého zrovna dvakrát nemusím, ale tady byl překvapivě mile zábavný. Moc slibný začátek, z něhož už teď předpovídám pořádný character development. 5 hvězd ()

Kinofil

|| TV-14 || Marvel/Disney || Zdá se, že se Loki může pyšnit nejlepším úvodem dosavadních Marvel seriálů. Vše je divákovi dostatečně vysvětleno, aby tušil, jakým směrem se bude příběh vyvíjet a zároveň zůstal v napětí, co se vlastně stane. Krom toho má Hiddleston odjakživa takové charisma, že by mohl 50 minut pobíhat po TVA a mě by to bavilo. Vizuální stránka je boží, hlavně se sci-fi retro kulisami v neokoukaném prostředí. Několik odkazů na předchozí filmy taky potěší. Wanda trpěla na příliš zavádějící ČB úvod, Falcon/Soldier zase na nulovou chemii a vcelku zbytečný příběh s podprůměrným záporákem. Loki zatím netrpí ani jedním a snad se opravdu dočkáme velkého zásahu do chodu MCU (multiverse). Owen Wilson je dobrá volba do role Lokiho sidekicka. Snad jej seriál plně využije. 85%. ()

Kushina

Tak tohle byl správný, i když ne příliš akční masakr. Fakt mě to bavilo a posedlo mě to závislostí vidět další díl, který ještě nevyšel. Dopředu ale řeknu, že jestli bude Loki pokračovat tímhle stylem, bude z toho top seriál. 95% ()