Škola zlomených srdcí

• Austrália Heartbreak High
Austrália, (1994–1999), 154 h 18 min (Minutáž: 43–46 min)

Hudba:

Todd Hunter

Callan Mulvey, Lara Cox, Emma Roche, Ada Nicodemou, Rel Hunt, Putu Winchester, Salvatore Coco, Barbara Gouskos, Ivar Kants, Stephen O'Rourke, Abi Tucker (viac)

Parta mladých lidí ze střední školy Hartley v Sydney těsně před vstupem do života dospělých zažívají své první problémy. Od lásky přes drogy až k problémům kde a s kým bydlet… (Kubesz)

haffen

Nehodnotím, neviem ako by som to bral teraz. Najskôr by to nedopadlo moc dobre,ale ako pubertiaka ma to hodne bavilo... Pri tomto seriáli sa mi vždy vybavia "Boltnovy korále"... :D ()

Mr.nachos

Tenhle seriál jsem sledovala každý den po škole. Kdybych ho viděla dneska, asi bych dala jiné hodnocení, ale za to, jak mě to bavilo a jak jsem se těšila na každý další díl dávám 60 %, tedy tři hvězdy. ()

MartyMcFly89 odpad!

Samozřejmě, že odpad. V mé mysli je jasně definováno, co si ani nezaslouží mou pozornost, natož pak abych to musel občas vidět. A tohle patří mezi ty, které jsem sice vždy přepínal, ale měl jsem k tomu důvod. Viděl jsem jeden díl. Dojem rozhodl. ()

DonBraso

Pro mě nejlepší teenegerský seriál co jsem kdy viděl.Si pamatuju jak jsem vždycky se nemohl dočkat až to odpoledne budou dávat na Supermaxu a jestli jsem vynechal nějaký díl,tak to leda,že přestala jít televize a Drazica jsem viděl osobně ještě v Cannes,to jsem prostě měl dřív hold divný zájmy :D ()

Skeevee

Nikdy jsem na zadny podobny slataniny nekoukala, ale tohle bylo neco jinyho =) davali to dycky dyz sem prisla ze skoly, a tak dycky sem to mela zaply a casem se na to zacla i opravdu koukat a sledovat =)) a ono to bylo skutecne dobry a zabavny a i hlavni predstavitele stali za to, ale mohlo me urvat, dyz mi unikl jeden dil a umrel Nick a pak uz zadny flashback.. =/ ale ne, tohle me fakt bavilo =))) a Bolton a posleze i Drazic rulez ;) ()

dzejnyka

Toto ma ako teenagerku celkom bavilo, aj keď je pravda, že hlavní hrdinovia umierali takým tempom, akoby šlo o stories z domova dôchodcov a nie zo strednej školy. ()

argo.smile

Z nostalgie kedy som sa ponáhľal zo školy domov aby som nepremeskal ani jednu časť na Nove dávam 4*. Vždy to bola taká oddychovka pre mňa. Podobné veci som prežíval aj ja na strednej škole. Tento seriál bol ako naozaj podľa skutočnosti a dospievaní. Každý mal svojich sračiek až po krk, stredoškolské lásky atď a nie ako zbohatlícke BH 90210, ktoré sa snažilo hrať na rodinné pozlátka . Rád by som si pozrel seriál znova ale nikde (zatiaľ) sa už nedá zohnať a žeby ho dávali opäť v TV tak asi ťažko po tých rokoch a dobe prevratu žánrovitosti. Ak by ho mal niekto tu z prítomných komentujúcich poprosím správu a dohodneme sa 😉 ()

Pulos

Parádní seriál z prostředí australské střední školy, když ho dávali ještě na Supermaxu tak jsem snad nevynechal jedinej díl :) ()

nervana

Seriál z prostředí střední školy, který mě na základní škole v mladých letech nejvíce zaujal, mnohem víc jak provařené Beverly Hills, které taky občas sledoval snad každý puberťák... Dobře si vzpomínám, jak jsem přicházel domů ze školy a v TV právě začínal tenhle seriál a já se těšil co se tam zase bude dít.Přál jsem si aby to nějaká TV někdy opakovala, ale jaksi se to ještě pořád nestalo. Tak snad v budoucnu si někdy zavzpomínám na ty moje mladá léta, kdy jsem tenhle seriál celkem solidně hltal. ()

Kivis

Maminky mají seriály k žehlení, my jsme měli seriály k relaxaci po návratu z vyčerpávající školy:o) Tohle byl jeden z těch, na které jsem se rád díval, ale když mi pár dílů uteklo, svět pro mě nekončil. Už si z toho moc nepamautuju, jen že tam byl sympatický boxer, jehož příběhová linka mě asi zaujala nejvíc a pak nějaký vtipálek, který byl černou ovcí školy. Jo a líbilo se mně, jak ve vyučování seděli na lavicích (teda doufám, že to bylo v tomhle seriálu). ()

ajfelka

Nostalgie je strašná mrcha. První 3 až 4 série jsem viděla celé a žrala to, potom už to šlo z kopce. Ale Rivers patřil mezi mé oblíbence :-) ()

Unrealik

Seriál jsem viděl už kdysi dávno, dávali jej zrovna ve chvíli, kdy jsem se vracel ze školy domů, líbil se mi. jasně, je otázkou, jak by se mi líbil dnes, ale tehdy ano, tak proto 4 hvězdičky. ()

2sistem

První řady bych hodnotil lépe, protože seriál mě bavil a to dokonce se všemi členy. Ale postupně seriál začal nudit, jak všichni dospívali a přestali rebelovat. ()